0 oy
319 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
4,5 yaşında kızım var ve 6 günlük oğlum var kızım grip diye oğlumu ondan mecburen korumak zorunda kalıyorum haliyle oda bu durumu yanlis anlıyor kıskanıyor normalde her gün gece gündüz gogusume sokar elini oynar falan bugün babası fındık çuvalı getirdi oda babasıyla bahçeye gitti işçiler falan var gitmiş babaannesinin goguslerini ellemis falan annem elletmiyor artık babaanne demiş kaynanamda kızım şimdi bebek oldu ya onlarda süt var sen elleyince acirdir demiş oda ama eren elliyo demiş kaynanamda o daha küçük bitanem sende onun kadarken sende hep emiyordun onun da disleri çıksın oda artık yemek yicek o zaman annenin memeleri gene senin olcak demiş sonra kayinpederime işaret etmiş o almış onu motora falan bindirmis kaynanamda eve gelince bana dedi bak kızım böyle böyle diye betül'ün yanında sen erene pek yüz verme cocuk çok içine atıyor eve gelmek istemiyor seni onla görmemek için dedi çok zoruma gitti halbuki gündüz yemin ederim eren uyuyunca betulle ilgileniyorum eren uyanınca beraber altını alıyoruz konuşuyoruz onunla betül'ün böyle yapması çok zoruma gitti. Betül benim ilk göz ağrım onun böyle üzülmesine dayanamıyorum saatlerdir ağlıyorum yetmedi yemek bile yemedim doğru dürüst ben betulu farkında olmadan nasıl bu kadar üzdüm napcam ben şimdi çocuğumun gönlünü nasıl alicam bilmiyorum :((

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim evde maske taktir yinede kardeşinden uzaklaştırma çünkü hem kardeşine karşı hırçın olur hemde kıskanırsa içine atarsa Allah korusun oda hastalanır içine ata ata bide senden de uzaklaşır
tarafından
Yemin ederim sana aynısını yaptırdın maskeyle sevdirdim sonra bana dedi ki anne ben hasta değilim ki niye ben opemiyorum ereni :(
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya :( benimki henüz küçük bende yeni dogum yaptım kıskançlığı anlamiyo ama seninki büyükmüş kıskanıp içine atarsa yavrum hasta olmasın ya..en azından yüzünden öptürmesen bile elinden falan öpsün
tarafından
Opturuyorum öpturmem mi bacım bacakları ellerini hep öpüyor ama beni paylasamiuo galiba 10 dakika da bir gelip anne eren kalktı mı bak ablan geldi ağlama bebisim diyo :(
(9,626 puan) tarafından
Zamanla alisicak canim onun içinde kolay değil eve yeni bi birey katıldı ve betülde henüz küçük olduğu için nerden geldiğini bile belki anlamamıştır..doğal olarak bebeğinde sürekli emmesi lazım,devamli senin göğsünde kucağında olduğu için sürekli ona ilgi gösterdiğini düşünerek seni kiskaniyo olabilir yani dediğin gibi seni paylaşamıyo olabilir
tarafından
Gerçekten sanırım öyle Betül ki sabahları 9 dan önce kalkmazdi ben bağ bahçe işleri olduğu icin zaten 5.30 da kalkuyodum çocuk oldfu değişen bişey olmadı benim için ama bu sefer de betulde erken kalkmaya başladı eren doğduğundan beri
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Oyyyy kurban olurum size ben güzel anne. Oda çocuk aklı ermiyor olur böyle şeyler üzülme kuzum benim ya.
tarafından
Vallaha boğazımdan bişey geçmiyor betulu üzgün görünce :((
0 oy
(25 puan) tarafından
Cnm canini sikma olur boyle seyler o cocuk daha unutur gıder uzulme bnde de bir oglum var 4 yasinda bnde 2. 3 haftaya dogum yapcm bakalim nasil olck 
tarafından
Vallaha Allah yardımcın olsun ben şuan çok kotuyum gerçekten

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 731 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 269 göst.
0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (456 puan) tarafından soruldu
0 oy