0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kızlar bn 37+1 hamileyim ve bazen öyle bir noktadayım ki kimsenin olmadığı bir yerde avazım çıktığı kadar bağırmak içimdekileri dışarı atmak rahatlamak istiyorum bir kızım var 5 yaşında ve bnden beklentileri var ilgi istiyor ama bn yapamıyorum ve bazen öyle oluyorki çok üzülüyorum kafama takıyorum oyun oynayamıyorum etkinlik yapamıyorum diye zaten kan değerlerimde çok düşük 4 e düşmüş nefes kolda felçli hissi bni bitiriyor kızımlada böyle olumca daha çok etkileniyorum bir haftadır yavrum televizyonsuz bide televizyon olsa iyi kötü oyalanıyordu şuan o da yok bahçeye çıkıyor bnde çıkıyorum onunla öyle zaman geçiriyoruz bnm merak ettiğim bu durum ne zamana kadar sürecek geçecek mi yoksa daha mı kötü olacak yada bnm mi bişeyleri düzene koymam lazım fikirlerinize ihtiyacım var

4 Cevaplar

0 oy
(5,296 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun boyama kitabı filan alsan birlikte boyasanız sende yorulmassın resim defteri filan yada oyun hamuru belki sever
(1,465 puan) tarafından
Yetinmiyor cnm aldık kaç kez sürekli başka şeylere sarfediyor mesela kalkıp o boyalarla bebeklerini boyuyor etrafı çiziyor kitapları karalayıp i şekilee yok ediyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Imkanin varsa kreşe ver
(1,465 puan) tarafından
Keşke olsa babasıyla anaokuluna verelim dedik o zamana kadar da bebek doğacak pek bir derdi sıkıntısı kalmaz diye düşünüyorum cnm ama maalesef şuan için yetemiyorum ona saklambaç yakalambaç oynayalım diyordu oynuyordum evcilik falan ama şuan hiç kolum kalkmıyorki beş dakika bile olsa oynayım hevesini alsın diyorum yok cadım anca bir saat oynayacaksın en az o şekilde yetiniyor çok üzülüyorum bu duruma başlarda etkinlikler yapardık oynardık civcivleri vardı arada onlara takılırdı bahçeye çıkardı şimdi sadece elinde kalan bahçe
0 oy
tarafından
Okula gitme yaşı. Evde yetemezsin sen ona artık. İmkanın varsa kesinlikle ver. Bizim 4 yaşında ben bile yetemiyorum gönderdim okula rahatladi
(1,465 puan) tarafından
Öyle valla cnm yetemiyorum zaten bazen sadece yapabildiğim parka çıkarmak o da en fazla haftada bir olsun hava durumları ortada kışa denk geldi şansa oda hava güzel olduğunda bana yürüyüş ona da değişiklik olur diye çıkarıyordum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 320 göst.
12 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 733 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 479 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.