0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (5,339 puan) tarafından
Kızlar dün birden fenalaştı ateşi faln çıktı ılık su ile yıkadık calpol verdık geçmedi gece 4 de özele gotrduk hiç uyumadı doktor hemen kqn ve idrar talılı yqptrdı enfeksiyon vqr dedı bıde kızım şuan1 yaşında ilk doğdun da fazla kan ilacı vermedık çok kabız yqpyordu dye doktor anladı zaten çok düşük bıde enfeksiyon var dedı nye hiç vermemisnz dye bi toz antıbıyotık verdı su kaynatıp içine koydum ama ishali var mukuslu dünden beridir bıde ateşi var nezman geçiyor lütfen bilen var sa yardımcı olursanız sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(5,339 puan) tarafından

En İyi Cevap
İştahsızlık var bıde hiç yemek yemiyor braz emiyor sadece okdr
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bilgim yok canim geçmiş olsun
(5,339 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ne verdi? Bana zimaks vermişti ama yine geçmemiş. Birde ben sağlık ocağına götürdüm antibiyotiklik bir durum yok dedi. Dansite düşük gözüktüğü için çocuk doktoru enfeksiyon dedi ama yarın başka bir doktora götüreceğim inşâAllah. 
(5,339 puan) tarafından
Suprdaks mı ne oyle bşey bızede 10 gun snra yıne kontrole gotreım
(4,583 puan) tarafından
Anladım canım. Antibiyotik de ishal yapabilirmiş. Benimde kafam çok karışık bu konuda, sağlık ocağına götürdüğümde günde 10 kereden yapmıyorsa ishal değildir falan dedi ama içim bir türlü rahat etmiyor yarın başka bir çocuk doktoruna götüreceğim o yüzden.
(5,339 puan) tarafından
Antıbıyotık daha yenı bir kaşık verdık akşam da vercem bıde calpol veryorum mukuslu kaka yapyrı benım kızım dün başladı görseydin dünden beri dir ateşi var ishal iştahsızlık çok üzgünüm biz gece 4 te özele gotrduk daha önce kan ilacı kabız yapyrı dye vermemştk ondan oyoe oldu
(4,583 puan) tarafından
Bende daha kan ilacı alamadım ya, Ferrum yazdı sağlık ocağı ama önermediler burada, Ocean veya başka bir marka önerdilerdi ama çok pahalı olduğu için alamadım bugün :/
(5,339 puan) tarafından
Cnm senun bebeğin kaç aylık bak ben vermedım enfeksiyon bulaşmış kansızlık olmuş şuan 1 yaşında ilk bşta kabız yapyordu ferum bir iki tane değiştrdm kullandım hep aynıdı ama eşm izin vermıyor du dyordu kabız yapyrı bırak hep onun yüzünden onun aklına uydum verme dım sonuç byle oldu
0 oy
tarafından
Canım biz enfeksiyondan 3 gün yattık ilacalrini düzenli kullan ve bol su ver aşırı hemde antibiyotik 4 güne etkisini gösterir ama düzenli ver 
(5,339 puan) tarafından
Yatış vermedilrr antıbıyotık bıtane verdı sabah verdım akşamda vercem su veryorum fazla içmiyor meme emek istyr hep bude ishal var mukuslu yaa bdne muz aldım veryurum patates falan hiçbişey yemedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
25 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
12 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,813 kullanıcı

...