0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından

Kızlar sizin bütün derdiniz anlatabileceginiz arkadaş tan öte bi dostunuz varmı ? Benim yok :) ama keşke olsaydı En azindan kafam karisik ken zor durumds olduğumuz da birbirimize destek olurduk :(

16 Cevaplar

0 oy
(107 puan) tarafından

Bende yok tekim kimseye derdimi sorunumu anlatcksn kimsem yok ge eşimle konuşuyoruz oda bi yere kadar bi zaman sonra zaten  anlatamıyorsun    ama.isterdim derdimi anlatıp konuşacağım birinin olmasının isterdm

-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından

Herseyimi esime anlatarim bi baskasinada asla guvenmem :( 

(216 puan) tarafından
Esine anlatmk iyi dgl o yuzdn ozellikle kendi aile mevzularuni
(56 puan) tarafından
Bizimki oyle birsey degil sen zaten esinle bi ailesin ne olursa olsun hic birseyi saklamam tek sirdasim esim dir
(216 puan) tarafından
Bnde anlatiyorum ama bazi esler bunu kullaniyo cnm kendimle ilgili hcbsyi saklamam ailemle ilgili olanlarida acik secik solerim ama kardesimin esi cok basina kalkiomus ufacik seyleri  bile
tarafından
Esine de fazla guvenme bence el oglu simdi kakmaz da illaki gunu gelir sap doner keser doner gun olur hesap doner demis atalarimiz
(56 puan) tarafından
Her kez adam olamaz cnm o yuzden esime guvnm saygim sonsuz
0 oy
(216 puan) tarafından

Var ama ayni sehrde dglz eskisi gbi de konusamioz 

0 oy
tarafından

Bir esime anlatirim birde uzaktan kuzenim olan en yakin dostuma

0 oy
(22 puan) tarafından

Yaaa bu movzu tam bana gore, hic dostum yok keske olsa, kocama soylerkende gedib anesine ablasina soyluyu,   boyle arkadasim var ama kendime yakin bulmuyorum.

(31 puan) tarafından
O zamn anlatma derim arkadas olsa da kafa dengi olacak bazen derdini anlatır dim yakin bi arkadasa aaman boşver takma diyordu gülüp geçiyor du art niyet ten degil kişilik öyle bekar hersey ı hafif é aliyor.
(22 puan) tarafından
Evet canim, hickimseye guven olmaz.
0 oy
tarafından

Ben yengeme anlatırım abimin eşine yani

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Burada edindiğim bir 2 dost dediğim kişiler var onun dışında ablamlar sirdaslarim :) bazende görümcem ehh arada annem kayinvalidem :) ama oyle yüzyüze  dertelesebildigim başka kimse yok;/

0 oy
(25 puan) tarafından

Malesef benimde hiç yok artık kimseye güvenmiyorum insan herşeyini anlatamazki eşine ama çok isterdim öyle bir dostum olmasını bu devirde zor 

0 oy
(382 puan) tarafından

Benimde abimin eşi var o bana herseyimizi anlatır ben ona anlatırım sırdaşım o benim 

0 oy
tarafından

cok sukur var hayalini kurdugum kiz kardesim gibi liseden candostum

0 oy
(2,047 puan) tarafından

Benım vardı ama artık yok aman olmasında hep en değer verdiklerimizden zarar görmedik mi? 

0 oy
tarafından

Evet canım  Öyle dosta çok ihtiyaç oluyor benim var sağolsun kardeş gibiyiz bütün sorunlarımızı paylaşabiliyoruz hele hamilelikte ve evlendiğim zaman çok yardımı oldu hakkını ödeyemem o evlenince her zaman yanında olacağım güzel kardeşim Goncam❤

0 oy
(127 puan) tarafından

Benimde yok malesef. Evlenmeden önce bi dünya arkadaşım vardı şehir değiştirince zamanla hepsiyle koptum araya biraz zaman zamanla da mesafe girdi mi malesef eski samimiyet kalmıyor. Ablamla konuşuruz uzun uzun telefonda. Insanın bi ablası yada kız kardeşi olması bu açıdan çok iyi iyiki var. Eşlerine anlatanlar eşiyle ilgili yada eşinin ailesiyle ilgili olan sorunları napiyolar? Ben hepsinin dedikodusunu ablamla yapıyorum:)))

0 oy
(32 puan) tarafından

Ablam var , onunla paylaşıyorum her bişeyimi, oda benimle paylaşır =) 

0 oy
(2,891 puan) tarafından
Dört tane dostum var herseyimi paylaşıp herseyimi bölüsur herşeylerine ortak olurum her durumda yıllardır yanımdalar hiç yalnız bırakmadık birbirimizi Allah razı olsun üstelik hiçbi kan bağımda yok ki kan bağım olanların hiçbiri beni anlamıyor 6 büyüğüm var abi abla sanki annem yarım düzine düşman doğurmus bana eller de hakiki kardes abla doğurmus onları veren Rabbime şükürler olsun
0 oy
(29 puan) tarafından

Benım var ve cok degısık bı duygu cunku kardesım gıbı candan ote her derdımı anlatrım hıc duşunmeden ona bısey olsa içim gıdıyo bana bısey olsa arkdasımda oyle ben eşimden aılmden cok arkadsmla konuşuyorum konuşmadım zaman sankı bısey eksik gıbı oluyo kardeste ote benım ıcın<3 fatma en yakın arkadaşım  guzel kardeşim<3

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 466 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde nurnur 55 (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 699 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Defne27 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.