0 oy
406 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Merhaba kizlar. Dün gece den beri çok ağır bi grip geçiriyorum. Nete baktığımda yeni çıkan delta varyantı korona virusu belirtileri hepsi var. Boğaz ağrısı burun akıntısı baş ağrısı. Ve az önce fark ettim ki koku alamıyorum. Gram koku alamıyorum. Kesin korona. Eşime diyorum oda yok grip sin diyor. Hastaneye gitmek istemiyorum. Bildiğiniz ağır bi grip gibi. Evde geçiren var mi.  Yada ilaç kullanmayan.  Ben gitsem ilaç vereceklee. Ben ilaç kullanmak istemiyorum ondan gitmiyorum. Evde ilaçsız geçiren var mi. 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Test vermeniz en iyisi çünkü pozitif senix eşiniz işe gidip geliyor. Ona bulastiysa. Dağıtıyorsunuz şuan 

-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından
Hastalığın ağır olduğu dönemlerde yani karantinin mecbur ve sokağa çıkma yasağı olduğu dönemde eşim agir bir grip geçirdi.  Ben de hamileydim. Eşim annesine ben test yaptırayım galiba koronayim. Dışarı çıkamam ihtiyaçlarımızı siz kapimizin onune koyun o sekilde karşılar misiniz diye sormuştu.  Annesi sakın hastaneye gitme ben asla mahallenize dahi gelmem dedi. Bu arada eşimin 2 tane bos bos ord burda dolanan kardeşi  bile kapınıza gelmem dedi. Eşim mecbur evde ilaçsız atlattı.  Aradan 15 gün geçti kaynananin o boş boş dolanan oğulları virüsü kaptı kaynanaya getirdi. Ve kaynanaya  o boş boş dolanan oğulları değil benim eşim baktı.   Neyse soruyla ilgisi yoktu ama hatırlayınca sinirden yazmak istedim. Rabbim şifa versin inş. 
0 oy
(985 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğimde eşimle olmuştuk.  Tam karantina günlerinin 10 güne düştüğü zamanlardı.  Eşim bir doktor arkadaşını aradı belirtilerimiz bunlar 8 gündür böyleyiz dedi. Arkadaşı madem 8 gündür temasta bulunmadiniz evden çıkmadınız 2 gün daha bekleyin test yaptırmayın bence dedi . Bizde öyle yaptık 
0 oy
(124 puan) tarafından
Ilaci zorla icirmezler. Evde atlatmak diye birsey yok sen pozitifsen eşin temasli o sekilde ise gidecek markete pazara sende oyle gideceksin diger insanlarin vebali olmayacak mi bu. Test yaptirirsin pozitifsen evinde durursun ilac istemezsen icmezsin

İlgili sorular

+4 oy
11 cevap 364 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 201 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 262 göst.
0 oy
5 cevap 121 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu

379,870 soru

11,371,346 cevap

34,854 kullanıcı

...