0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Hanımlar benim eşim çok sinirli  birisi ona test olan herşeye sinirlenir 3 yıllık evliyiz 

Bugün ablam doğum yaptı ve onun yanında olmak istedim hastanede bizim arabamızın muanesi yapılmadığı için telefonda  amcasının arabasını almasını istedim dükkandan o da yoldayım geliyorum dedi kapattı 

Eve  geldi suratım  asik kızartma yapıyorum  ablam benim herseyimde yanında oldu kendi arabamız kapının önünde yatıyor hgs li yollardan geçmeyiz parasız yollardan geçiş  yaparız yinede gidelim dedim yok yarın amcamın arabasıyla gideriz dedi  bende kendi ailene gelince gidiyoruz hiç bisi olmuyo benimkine gelince gidemiyoruz sesini sustum küfür etti ağzına geleni saydı tm gidiyoruz yolda polis çevirirse o zaman gösteririm sana dedi küfür etmeye devam etti 

Gitmiyorum bi yere sen hadimi çok aştın Abini arıyorum ona anlat derdini dedim (babası yok)aramiycaksin dedi iyice dövdü olay büyüdü bi şekilde geldi abisi eşime bağırdı çağırdı sen karına sürekli vuruyosun yeter artık falan dedi  biraz konuşup gitti eşimde onlardan sonra yatıp uyudu ne yapiyim ben şimdii biktim 4 4 lik istiyo herşeyi olmasa sinirleniyo beni çok bunaltiyo

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin huyunu bile bile çok fazla büyütmüssun zaten sabah götüreyim demiş uzatman hata olmuş tehditler falan da olmamış açıkçası evin içinde olanı kimseye duyurmayin
(66 puan) tarafından
Hep ben ona ayak uyduruyorum onun bi dediğini iki etmiyorum en küçük hatamda vurması küfür etmesi normal mi peki sabah değil Akşam 9 da geliyor anca o zaman gidebiliyoruz
tarafından
Malesef birisi atesken diğeri su olmazsa evlilik yürümüyor sürekli tartışma çıkıyor huzur kalmıyor zorlanıyorsundur bunaliyorsundur seni anlıyorum ama sonunda boşanma gibi bı niyetin yoksa bu aranızdaki saygıyı kaybetmeyin
(66 puan) tarafından
Saygı diye bi deyim kalmadı bizde çok acı
tarafından
3yilda bu hale gelmeniz inan çok üzücü rabbim yuvanıza mutluluk huzur versin eşine hidayet versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde çok sinirlidir. Genelde tartışmalarimizda konuşmam..susarım on dk sonra sakinleşir o zmaan konusurum..dengeyi bu şekilde sağlıyorum .erkeklerin geneli böyle canım kendi ailesine.gelince.sorgu yapmaz.esinin ailesine gelince ne gerek var modunda takılır..o döven sana.vuran ellerinde çıban çıksın..pislik herif
(66 puan) tarafından
Yok benimki haksizda olsa  bi  kusur üretir kafasında  yine ben özür dilerim konusurum
0 oy
(331 puan) tarafından
Bence değişmeyecek insan yoktur canım kardeşim. Eğer biraz çabalayabilir eşini elde edebilirsen her şey daha kolay olur diye umuyorum. Sakinleştirmeye ve onu ikna etmeye çalış derim. Sinirlendirirce her şey daha kötü oluyor. Sanki bilerek erteliyor zıttına gidiyor gibi geldi. Ama bunu söylerken seni kışkırtmak istemem sadece uygun bir dille eşinin bu saçma hareketlerini düzeltmesine yardım edebilirsin diye düşünüyorum. Haklı haksız konusuna gelince eşin haddini baya bir aşıyor da onda bunu algılayacak kapasite göremedim. Ama yaparsan sen yaparsın eşini değiştirebilir kendine saygılı ve sevgi dolu hale getirebilirsin. İnşAllah işinde gücündedir başka kötü huyy yoktur
0 oy
tarafından
Herzamn hersey istedigimiz şekilde yolunda gitmeyebiliyor cnm şiddet aldatma olmadığı sürece idare etmelisin evliliğini yürütmek istiyorsan
0 oy
tarafından
Başta o yolu eşine sen vermissin eğer evliliğini sürdürmek istiyorsan huyunu gidiceksin 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm benim eşimde öyle kendi ailesine gelince koşar benim kini erteler alttan alacaksın CNM sen daha suçlusun sana yarın görürüm demiş boşu boşuna tartışma cıkmış

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 217 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Trknyvz25 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 878 göst.
28 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 844 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.