0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba 

Ben 5 yıllık evliyim esim bana karşı cok saygiliydi 2 senedir asiri saygisiz bana hep hakaret ediyor yok senij suran  boyle yok suran vok  kucuk yok ben buyuk seviyorum vs.  Vs. Iste sonra ben konuşunca  bana ben sana şaka yapıyorum  ben seni çok seviyorum  da beğeniyorum da diyor 

Ama beni kırdığınız farkında bile deil 

Kiz videolari izliyor  karşımda  bende sinirlendim dedim yeter artık  ona tokat  attım oda kalkıp sinirlenip beni dövdü  ve göğsüme oyle  bi tekme attı  ki cok ağrıyor hala ve o gitti uyudu ben ne yapayım siz söyleyin 3 yaşında bi evladım 3 aylik ta yeni doğum  yaptım akil verin lütfen iuice sıkıldım  ya :(:(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(920 puan) tarafından
Oyyyy kuzum cümlenin yarısını okudum belli video izliyor diyecektim sen demişsin sonraki yazılar beni benden aldı ne diyim valla dilimi yuttum
(29 puan) tarafından
Haksiz miyim sizce bi insan kocası  ona oule şeyler söyleyip başkalarıyla kisyasladiginds saka yapmis olur mu sizce mantıklı mi yani olan sevgiyi de yitirmez  mi insan
(920 puan) tarafından
Haklısın canım ama erkekleri anlamak imkansız
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
keske kadin ruhundan anlamiyan kadini nasil mutlu edecegini bilmeyen Allah korkusu olmuyan adamlar hic evlenmezse.
(29 puan) tarafından
Keske
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Suçlu bağırmış suçsuzun ödünü yarmis derler..
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Elin orspuları için seni döven adama sen adım atma.Hakaret de etme.Utanmadan karşında onlara bakan adam aldatma potansiyelide varki buda bir aldatmadır.Çokta yüzsüz ahlaksız bir adam.Yani açıkça ben bunları göre göre senden soğudum diyo sktrsin gitsin o zaman .Ya pişman olup haddini bilecek yada bedel ödemezse aldatmanın fizikselinide yapar bu öyle bi kadına denk gelse.
(29 puan) tarafından
Aynen öyle
(1,786 puan) tarafından
Madem seni beğenmiyo dokunmasında ozaman.
(29 puan) tarafından
Of ne ypcam ben ya
(29 puan) tarafından
Düzelmesi  için akil verir misin
(1,786 puan) tarafından
Ben kendi aklımla değil uzman görüşü şu ki,bedel ödetmen lazım hemen barışırsan yine yapar pişman olmalı değerini bilmeli.Ama hakaret ederek değil gözünden düşmüş gibi davranman lazım yada nasıl utanacaksa sen daha iyi bilirsin.Aç gözlü ve yetinmeyi bilmeyen biri olduğunu bilmeli.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Topla aileleri konuş bence.  Oku sürekli sütun kesilmesin dua et Allah a sığın o doğru yolu gösterir
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah.. şiddetten o kadar korkarım ki benim için o an bitmiştir. Allah yardımcın olsun o G ava Tada akıl fikir versin 
0 oy
(45 puan) tarafından
Yarın sabah ilk iş karakola gidip darp raporu ve 6284 sayılı kanuna gereği uzaklaştırma kararı alın. Sonrasında da boşanma davası açın. Darp raporunuz olursa hem tazminat alırsınız hem de rahatça bosanirsiniz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 291 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde ♥️ADEL♥️♥️♥️♥️ (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 876 göst.
28 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 571 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Ecrinsu (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.