0 oy
876 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Esimin ailesi yetmiyor gibi bide o çıktı başıma bugün anneme geldim izin verir gitmeme haftada bir gelirim bugun geldim ve esim isten eve gidince bana parfümün resmini atmis sikmissin kapagini kapatmamissin biktim senin usengecliklerinden felan dedi halbuki hergunde temizlik yaparim oda pırıl pırıl olur iste temiz degilsin pissin camasir bulasik yikaman bile pis ben bekarken daha temizdim ananin evinde kal gelme dedi resmen bi parfüm kapağına dedi bunu bende gelmem dedim annesimi doldurdu diye düşündüm ama oyle biri değil doldursa bile yaninda der yani ben tekken konuscak biri degil sen hep aynisin degismezssin felan neler neler dedi karnimdaki cocuga kadar agiza alinmayacak kelimeler soyledi yarin eve gelirsen seni şöyle yaparim boyle yaparim felan dedi bende gelmicem dedim oyle diyince daha oncede boyle oldu babama geldim babam gondermiyordu esim yalvardi bana dedi gidersen daha bosanmak icin gelme dedi simdi bosanicam desem kizar ama sahip çıkar yani ne yapmalıyım kimseye söylemedim daha

13 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından

Kocan başka bişeye kızmış heralde bu sebepten dolayı insana hakaret edilirmi eve gelme denirmi.her kavgada edermiki böyle laflar 

(111 puan) tarafından
Babamdan da korkar zaten babama soylesem onu parçalar karadenizli cok sert babam beni asla ezdirmez sonucu kötü olur eger yarina kadar bana mesaj atmassa boşanmayı düşünüyorum artık
(137 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ama bebeğin için en iyisini düşün taşın
(111 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(111 puan) tarafından
Yada yarin gideyim yuz yuze konusayim olmassa babami ararim esyalarimi alirim esyasiz geldim hic bisiyim yok en azindan babami ararsam daha iyi olur
(137 puan) tarafından
Evet oyle daha mantkli en azndan oturp bi konusursun derdi amaci neymis onu anlarsn ona gore hareket edersn
-Reklam-
0 oy
tarafından

ailene bisey deme bi kac gun burda kalcam evde sikiliyorum de kocanda anlar hatasini 

(111 puan) tarafından
Simdi ben bisi demessem bide o ailesine gelmicek derse onlar babami arar ben soylemedim diye ben suclu cikarsam daha kötü olur
tarafından
evet oda var o zaman babanla konus kavga ettik ayrilma değil akillansin diye burda kalicam sinirlenme hemen de once babanla konus madem
(111 puan) tarafından
Biktim artik ondan ya zaten kacarak evlendim surekli aileme rezil oluyorum en son bosanma davasi acicam akli basina gelecek
tarafından
öyle düşünme canim herseyi kacmana baglama kactin diye ezilecek dislanacak degilsin kacarak evlenip esi cok iyi olan ailesi sahip cikanlar var
0 oy
tarafından

Belli ki temiz düzenli aşırı takıntılı olan bi kocanız var. Burda herkes kocanıza yorum yapmış ama beni yanlış anlamayın bi yuva kurmak kolay değil. Eşiniz sürekli böyle birşeyden şikayetçiyse biraz kendinizde hata arayıp düzeltmeye çalışsanız? Daha iyi olmaz mı. Ben sizin yerinizde olsam kestirip atmak yerine bundan sonra daha dikkatli olacağımı söyleyip gerçekten de isteklerine göre hareket etmeye çalışırım. 

(6,360 puan) tarafından
Canm kız soylemis ya temiz biriyim diye esinin boyle yapmasi bahane bulmaya calisiyomus gibi geldi bana ama çocukları olunca oyuncaklar falan her biri bi yerde olur o zaman alisir daha da daginik olur o zaman tabii eger titiz birisiyse
0 oy
tarafından

Bosanmadan once iyi dusun derim herseyin artisini eksisini boyle seylerin uzerine bi yatip dusunmek lazim madem oyle babana soyle biraz tartistk kafa dinlicem iki uc gun diye bi iki gun bekle bakalim nolucak ama sinirlenmeden sakinles herseyi dusun canim sana gercekten oyle usengec pis misin anlasamiyosaniz esininde hakli taraflati var mi diye dusundum ama hakli olmakla terbiyesizlik arasnda dunyalar var guzel bi uslupla da fotoyu atip bak yine unutmussun kapattim diyebilirdi bu kadar abartiyosa baska bisiler mutlaka vardir sabret bekle gozlemle dusun biraz

0 oy
tarafından

Sen ailene söyleme canım koca  belliki biseye sinirlenmiş senden çıkmış acısını hepimizin böyle zamanları olmuyormu sanki kimi bulsak ona patliyoruz boşver canım sen git evine kocanda siniri yatar zaten üzülmüştür yaptığına ailelere herşeyi anlatmamak lazım canım aile işin içine girdimi olay büyüyüp çok bu büyütülecek bisey değil bence..

0 oy
(21 puan) tarafından

Asla gitme ailenede biraey deme esimle konuştum  de bir kac gun burdayım  de ailene kalim degisklik olsun diye uydur ailene birsey kal esin seni ariyana kadar sakin sesin cikmasin esine ilk yazan sen olma birk kudursun acaba ailesine anlattimi ne yapti diye birak ailene onalr anlatsin sende dersin babana uzmemek icin yaptim demedim kizmazlae sana hamilesin esinin bir  kopek muamlesi kendine yakstirtma bak unutma asla arama ailenle konsup konsmadigini dusunmesin sesiz kal yazarsa sana yaziklar olsun sana de bir parfum kapagi yada zihninde benim icin dusunduklerin buymus degerim gözün de birannonce boşanma  davasini ac bitti bu  is de ama sakin bosanma bunlari yaparken esinin sana donceginden emin olmadan deme sakin belki esinde bunu bekliyor senden ha burnu sureterse aynen boyle yap yoksa ne bosanc de ne bosanmicam de sesizce babanin evinde dinlen kendi bakalim napicak ama sakin sen yazma ona o yazsa bile cevap verme  sakin kudursun

0 oy
tarafından

Böyle küçük şeyler için ailelerinizi neden dahil edeceksiniz? Lütfen gidin eşinize bir psikiyatri kliniğine bu bir sıkıntı deyin... Normal değil verdiği tepki... Önünüzde bebek var... Bu ruh hali ile bebeğe nasıl katlanacak... Bir an önce yardım alsın.. Bu suç değil... Ruhsal bir sıkıntısı var demekki. . Ailelerinize duyurduğunuzda Si unutsanız bile onlar unutmaz... Allah sağlık sıhhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 

0 oy
(141 puan) tarafından

Canım kusura bakma ama bütün bunlar bi parfüm kapağı için başına geliyorsa eşin psilolojik açıdan iyi mi diye sormak geldi aklıma. Takıntı haline gelmiş onda bu düzen ve temizlik. Bence beraber bi psikoloğa görünmeye gitmelisiniz. Hamile olan arkadaşlar bilir, bu halde evimizi eskisi kadar temizleyemiyoruz. Çoğumuzun  eşi  bu durumu anlayışla karşılıyorken senin eşinin seni böyle boş bir sebeple i, üstelik babanlara gidecek kadar ciddi bir hale getirmesi hiç normal bir şey değil canım. Rabbim eşini sana karşı anlayışlı kılsın 

0 oy
(32 puan) tarafından

Resmen bahane arıyormuş,, sen hamilesin neden seni stres e sokup üzüyor ki?  

0 oy
tarafından

Canim bende esimle buna benzer sorunlar yaşamıştım. Eşin sanirim bunalimda yada sana soylemedigi bi derdi sıkıntısı var . Bence sende onun gibi yapıp yıkmak yerine guzelce konusmayi sorunun neyse cozulebilcegi konusunda güven verebilirsin. Hem hamilesin hemde yuva kurmak yıkmak cocuk oyuncağı değil. O senin kocan artik ona onem vermen soylediklerini dikkate alman degistirmen gereken varsa degistirmen yada degistirmesi gereken seyler varsa degistirmesi gerek. Evlilik fedakarlik ister. Fedakârsız bir evlilikte pekte sevgi aramayin derim. En azindan nen boyle düşünüyorum . Bende ayni sorunlari yasadim ve fedarkarlikla aşabildik sorunlarımızı. Simdi esim bana ev temizliginde yardim edigor. Hafta tatillerinde is bölümü yapıyoruz. Bu tamamne fedarkarliktir. Evlilikte gurur asla olmaz. Eksiklerini kabul etki esinde kendi eksigini kabul etsin . Guzelce konusmayi dene sen kendi hatalarini söyle evet boyleyim ama sebebi su de yada bende duzelmek istiyorum biliyorum falan de . Emin ol esin bu ılımlı yaklaşımını görünce oda bu şekilde gelicek sana ♡ sevgiyle saglikla kalin insallah ♡ 

0 oy
(355 puan) tarafından

Ben parfum kapatini acik koysam oda 1yil orda dursa esim akil edip demezki bunu nie kapatmadin daha hep bana kizior herqun temizlik yapuosun bu temizlik takintisi yuzunden bebeqe bise olursa sen gorursun falan qibisinden. Bence esin ya cok asiri titiz sende onun bu ozelliqine sayqi duymuosun belliki parfum kapaqi patlak wermis yani onceside wardir. Sende kocanin istedqi qibi dawranmya calis duzen istiyorsa ewini her zmn duzenle

Bir dier ihtimlde esin bahane ariyor belliki sende hemn boyun eyme seni istemeyeni hic isteme bi iki dolanir gelir yarin obur qun ozur dilemeye sen hemn affetme surunsun biraz. Allah kolaylik wersin

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Canim bence bir gun bekle ertesi gun esini ara canini sıkan bisey mi var bi parfum kapagindan boyle davranmadn herhalde falan de belki baska biseye sinirlenip kizmistr ama baktn ayni tavirlari sergiliyo gitme ailene de caktirma gelmycem de bosanma kagidini gonder biktm senden falan de hic arama sorma arasa bile mesaj atsa bile tek kelime cevap verme yazma bak nasıl köpeğe donüyor

0 oy
(545 puan) tarafından

Onda zaten bisiler bitmis bence parfum kapagindan problem cikarilmaz normalde.  Suan ne durumdasiniz peki canim dunden beri konustunuzmu hic sen babanla konus bence biraz tartistik bikac gun burda kalicam dieki egee esin ailesine baska bisiler solerde onlarda babani ararlarsa en azindan babaninda bilgisi olmus olur. Allah yardimcin olsun

(111 puan) tarafından
Gece hic konusmadik sabah yazdi özür diledi sinirliydim dedi eve gelmiyor musun felan dedi once hayir dedim aradi konuştuk felan simdi yeni geldim eve oda iste zaten
(545 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun gulum
(111 puan) tarafından
Hepimizin hakkinda hayırlısı olsun canim benim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 291 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde ♥️ADEL♥️♥️♥️♥️ (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Trknyvz25 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 482 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Varsindunyadursun (191 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,760 cevap

34,510 kullanıcı

...