0 oy
341 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (112 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

imageçam sakızı ağda bu dimi canım gerçekten iyimi ya ben daha yeni kullanacağım kaç haftada çıkıyor kıllar

image

Hanımlar merhana ya bu boncuk ağda nasıl kullanan varmı memnun musunuz kaç hafta da tüyler çıkıyor daha ilk kez kullanacağım daha almadım fikirlerinizi almak istedim 

15 Cevaplar

+1 oy
(104 puan) tarafından
İster boncuk,İster kartuş İster kalıp sir kılları kökünden alan her şey mutlaka acıtır..
(112 puan) tarafından
Yani orasıda doğru canım
-Reklam-
0 oy
(5,199 puan) tarafından
Bekarken alırdım çok uğraştryordu ya
(112 puan) tarafından
Canım kaç haftada çıkıyor kıllar
(5,199 puan) tarafından
Vala ben çok kıllıydım 3 hfta bile olmadan çıkıyrıdu uğraştrııcı oldıgu için hep yarım yamalak alırdım ya
0 oy
tarafından
Ben baya yerde sordum hiç kimse memnun değil bundan canım ya ben cam sakızı ni kullanıyorum ondan çok memnunum ağda bezi aldım yuvarlak şekilde de üç dört kullanıma bütün vududuma yetti o bir kereliğine de kutudan aldım memnun kaldım yani tavsiye ederim 
(112 puan) tarafından
Hmm teşekür ederim kuzu
(188 puan) tarafından
Çam  sakızını  nasil kullaniyorsunuz
tarafından
Çaydanlık ta suyu kaynatıyorum içine koyuyorum eriyor tekrar kaynatıp bekletiyorum biraz daha bı tane kalın çubuk lardan alıyorum onun la sürüp ağda bezini üstüne yapıştırıp alıyorum
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Ben aldım bin pişman oldum ılık olunca bila yakıyordu resmen kuruyuncada alınmıyo tavsiye etmem normal ağda daha iyi
0 oy
tarafından
Hiç tavsiye etmem normal ağdadan farkı yok
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acisız diyen halt etmiş onu vallahi

Deeeet ordan

En güzeli çam sakızı tatlım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Markasını hatırlamıyorum ama kullanmıştım pek acımıyodu pudralıydı hamilelikte hiç kullanmadım zaten hassasım pek uğraşmadım onunla
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Boncuk agda sadece genital bölge ve koltuk altı için uygun cokta güzel tavsiye ederim acısı da pek fazla yok ama biraz kalın surmen gerek çekebilmek için 
(112 puan) tarafından
Hm anladım canım teşekür ederim
0 oy
(1,471 puan) tarafından
Bunun aynusu bende de var canim ben mi beceremedim bilmiyorum ama 1 defa kullandim oylece duruyo. Sicak olunca yakiyo kalin siuruyosun cekmiyo sigunyunca donuyo hemen ya bilmiyorum ben kullanamadim bunun yerine rolon agda var isitici ile beraber bezi felan onu kullanıyorum 
(112 puan) tarafından
O nasıl kuzu memnunmusun fotoğraf atarmısın kuzu ya bi bakim
0 oy
tarafından
Tavsiye etmiyorum sürdüğün zaman zor çıkıyor sanki derini yuzuyormuscasina ağrıtiyor. Ilık ağda en güzeli
0 oy
(226 puan) tarafından
Ben en son yaptığım da bacağım yandı ağdayla beraber etim soyuldu şuan bile izi kaldı:(
(112 puan) tarafından
Ay o kadar kötü yani :(  geçmiş olsun canım ya
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Acısız falan degil bildiğin aciyo normal agdayla bi farkli yok bence sadece daha katilastigi için digerine gore belki bi tık daha ugrastirmiyodur.
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Acısı tabiki var ama tertemiz yapıyor ağda bandıyla hepsi çıkmıyordu.. boncuk ağda biraz daha zahmetli uğraştırıyor bir ay hiç tüy çıkmadı
0 oy
tarafından
Canım kalıp ağda en iyisi 
0 oy
(2,256 puan) tarafından

Çam sakızı daha iyi boncuk agdadan canım ama o da çok ugrastiriyo ben rull ağda kullanıyorum çok memnunum

image

(112 puan) tarafından
Hm anladım kuzu teşekür ederim peki bacak makinesi alsam hangisini tercih edersin kılları kökünden alan makine varmı acaba bilgin varmı canım
(2,256 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
12 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde GamzeDerin (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 794 göst.
0 oy
8 cevap 1,695 göst.
3 Temmuz 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
28 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,606 soru

11,204,093 cevap

34,506 kullanıcı

...