0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Ayy kızlar valla ölmekten beter oldum. İşlerim şimdi bitti bebeğim gündüzleri durmadığı için işlerim hep kalıyodu sonra üstünkörü yapıyodum bu akşam salon oturma odası ve mutfağımı temizledim yarın akşam için sebze dolmasıda yaptım ve şimdi yatağa girdim yorgunluktan ölüyorum bebişimde sesler çıkarmaya başladı uyanıcak gibi korkarım bana bu gece uyku haram

7 Cevaplar

0 oy
(458 puan) tarafından
Kiiz benim oglum.3 yasinda evler yaniyo sicaktn saat basi uyaniyo kendimde 6 aylik hamileym bende ayni senin gibi oluyorm
(10,411 puan) tarafından
Doğum yaptığımdan beri şöyle bi uzanayım keyif yapayım de diyemedim hep iç hep çocuklar bedenen o kadar yorgunumki sezeryanın yorgunluğunu bile üstümden atamadım
(458 puan) tarafından
Allah can sagligi versin bizede onlarada hersey onlar icin mecbur katlaniyoz
(10,411 puan) tarafından
Amin canım aynen öyle tam uykuya dalmak üzeredimki paşam uyandıı çabuk utusa bağri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum adam akıllı iş yapalım dersek valla biz kadınlar oturamayız benim bir kızım var 2 yaşında sayılır artık aman ya rabbim o kadar yaramaz ki bir odayı temizler çıkarım geri döndüğümde daha beter bir şekilde bulurum valla yap yap bitmiyor
(10,411 puan) tarafından
Seninki yine küçük dağıtır benimkiler pisletiyo akşam heryeri temizlerim sabah kalktığımda bi bakıyorum çekirdek yemişler her tarafa leblebi dökmüşler peşete parçalarıy yerlerde yani anlıcağın her yer her yerde artık bu günden itibaren temizlediğim yerlerin kapısını kilitliycem başka çare bulamadım
tarafından
Başka çare yok ne yapalım kilitle kapıları:)
0 oy
(303 puan) tarafından

Eşin yardımcı olmuyor mu canım? Benim oğlum 2 aylık sağolsun kocam işten geldikten sonra çocuk durmadiginda alır bakar yada o uyuyor olursa bana sen yat der yemek hazırlar ortalığı toparlar bulaşık varsa makineye koyar.Çocuk gece kalktığında her gece mutlaka en az 1 kere benimle beraber kalkar ben emzirdikten sonra alır sen yat der gazını çıkartıp uyutur.Uyumazsa da oyun oynar onunla.Çocuk doğduğundan beri pazar kahvaltılarını o hazırlar ben daha elimi sürmedim.Pazar temizligine yardım eder.Allah başımdan eksik etmesin onu.<3

(10,411 puan) tarafından
Amin canım ALLAH razı olsun Sedatımdan çok yardımcı oluyo diğerlerindede yardım ederdi bu paşamdada yardım eder eşim işten gelir gemen alır bende yemek yaparım sabahta bi saat erken kalkar çoculu alır başka odaya geçer sen uyu der hatta pazar günleri bugün senin uyku günün der;););) hatta evi bile süpürür eşime gücenmeseydim 3.çocuğu yapmazdım 3 çocuk olunca  insan çok yoruluyo gerçekten ama hiç gocunmuyorum bu yorgunlu 2 sene sonrası keyifli oluyo
(303 puan) tarafından
Hep böyle devam eder insallah canım.
0 oy
tarafından

Ay ben bebek olmadığı halde biyiremiyom çocuk olduktan sonra halim duman desene. Valla iyi yapmışın hepsini.:)

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Geceden tüm işleri bitirip sabah huzurla uyanmak paha biçilemez..  ammaa  velakin uyanir uyanmaz yapılacakları düşünüp hala ise koyulmamakta çok fena şuan o konumdayım:(
(10,411 puan) tarafından
Hahahaha gece uyuya bilsek sabah böyle sarhoş gibi olmayız
0 oy
tarafından
Of ev işlerinden biktim artık hiç bir şey yapmak istemiyorum yapsamda zaten arkamı dönmeden yine aynı oluyor bu günde çamaşır var yıkanacak bekliyor mutfak bekliyor ben geceden uykusuzum bide hiç bir şeyle uğraşmak istemiyorum   küçük kizim da artık gece yatıp sabah kalkar olsa artık da bitse su uykusuzluk mevzusu uykumu alamayınca aşırı mutsuz ve huysuz oluyorum 
(10,411 puan) tarafından
Bende aksine uykusuz olsam sanki daha dinç oluyorum gece yatmadım desem yeridir sabahta çom erken kalktım biraz resim çekindik şimdide paşam hahvaltısını emiyo beni bıraktın işlere devam öff bu gün ütü var kapılar duvarlar silinecek hoca ayarlamam lazım perşembeye vebişimin mevlüdünü vermeyi düşünüyorun
tarafından
Bende aslında bu kadar uyuşuk değilimdir işimi gucumu yaparım bir o yana bir bu yana kaçınırım da bu gün nedense bi mutsuzum hiç tadım yok "/
(10,411 puan) tarafından
Havadan olabilirmi bugün istanbulda hafif yağmur var
tarafından
Kayseride üç gündür yağmurlu olabilir etkiliyor ister istemez birde ilk kazımda fobi kaldı bende ya hava kapalı olunca ev karanlık olunca elim ayağım titriyor o zor zamanlara dönecekmişim gibi hissediyorum allaha şükürler olsun o günleri bile atlattık ama ruhumda iz bırakmış ne yazık ki "/ biraz hava kötü olsun hemen içim kararıyor çocukların her biri bir yerden ağlayacak ben çaresiz kalıcam eşim işsiz kalacak vs vs o günlere hemen geri dönecem gibi geliyor garip bir his
0 oy
(1,397 puan) tarafından
İş biter mi hiç :) bende gece yapıyorum çoğu işimi eşim yardımcı olduğu halde bitmiyo valla
(10,411 puan) tarafından
Aynen öyle eşlerimiz ne kadarda yardım etse yinede detaylı temizlik gerekiyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 314 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 207 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
1 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 159 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,025 soru

11,314,598 cevap

34,754 kullanıcı

...