0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (3,896 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yengeç olsun istesim olmadı olsun diye yine çocuk yapasım var? :D

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
aman yengeç olmasın çok ağlak oluyorlar 
(3,896 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ağlak?
tarafından
ağlak dediğim duygusallık açısından en ufak duygusallıkta ağlıyorlar..35 yaşımdaki görümcem ben doğum yaptım diye ağlamıştı
(3,896 puan) tarafından
Anladım.
(3,896 puan) tarafından
Kız iyiki de yengeç olmamış hay ağzını öpeyim senin❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akrep olaydi iyiydi ama öttürürdü seni :))
tarafından
Ahaha bak yavsakk iste bosver sen onu bende akrebim pinti degilim ama nefretim cok buyuktur gercekten hakedene yaparim zaten senin kaynanan bozuk :)
(13,316 puan) tarafından
Bozuk bozuk kendi evladına kin güdenden hayır gelir mi la :) birine değil hepsine hem de ceza veriyor
tarafından
Cuss artik ceza niye veriyo bee dengesiz
(13,316 puan) tarafından
Hee 26 yaşında kızı asker diye enişteye vermedi o da gitti nikah kıydı 10 yıl sonra bebesi oldu kırklı çocuğu bıraktı geldi üç günde anne ne kadar fenasın acımasızsın ben olsam asla gelmem koca kış yardım ederdim dedim ceza olsun evlenmeseydi dedi. Keza 6 aydır bir kez eşimin telefonunu açmadı Keremi de görmedi doğum gününe bile aramadı
tarafından
Ya bosver insanlik aramiycan oyle insanda bide burc falan hikaye biyere kadar tabi karakterinde insanlik yoksa yapcak bisi yok keremime kurban olsun emi
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Benim kızım da boğa Burcu yükseleni de terazi :D 
0 oy
(683 puan) tarafından
Valla benim 2 Side oğlak buda oğlak gelecek gibi varmı benim gibi hepsini aynı burç doğuran :))))
tarafından
Benim kızımda oğlak burcu olacak eşimde oğlak burcu ama çocuklar nasıl merak ediyorum m gerçi çocuktan çocuğa değişir ama genel olarak nasıl oluyorlar :))
tarafından
Resmen eşim ya bu kadar harfi harfine uyarmi yani .
tarafından
Bide bi huyu var mesela birisiyle tanisirim bak bununla çok muhattap olma gözüm tutmadı pek falan der bende hadi canım derim ilerleyen zamanlarda gerçekten bı bokklugunu görürüm çok iyi insan analizi yapabiliyor o huy sendede varmı
tarafından
Oda öyle valla . Neyse kızımda oğlak burcu olucak umarım ayakları yere sağlam basan donanımlı bir birey olarak yetiştiririm öncelikle karakteride güzel olur . Burcu güzel çünkü :))
tarafından
İnşallah canım . Ya burç işin bahanesi tabi eğitimini güzel veriyim kendine yetebilen bir birey olsun başka bir dileğim yok hayattan :))
0 oy
(7,907 puan) tarafından
Ben böyle bir post açmıştım ayarlayabilir miyim diye olmuyormuş demek ki sjfjs
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Seninki bir şey mi babasıyla aynı gün doğumu tutturmaya çalıştım :)) 
(3,896 puan) tarafından
Amanın.. :D
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Ben yengeç eşim akrep büyük kızm aslan ufak kızım boğa oğlum da terazi olacak. :) 
(3,896 puan) tarafından
Ortaya karışık:)
(3,550 puan) tarafından
Valla vur patlasın çal oynasın olacak ev herhalde.. Cennet mahallesi gibi...
(3,896 puan) tarafından
Yalnız uyum sıfır sen eşinle uyumlusun ama cocukların biri toprak grubu biri ateş diğeri hava :D
(3,550 puan) tarafından
Aman cano biz eşimle uyumlu olalım da onlar da hayırlısı ile ilerde eşleri ile uyumlu olsunlar...
(3,896 puan) tarafından
Evde hergün kargaşa olur dediğin gibi ama haklısın.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 921 göst.
+1 oy
14 cevap 227 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 768 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 368 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,209 puan) tarafından soruldu