0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Oncelikle kaynanamla ve görüncemle oturmuyorum. İkizlere hamileydim ve dogum surecim cok sancili gecti eşimde kaynanami çağırdı iste neyse yanimiza geldi ama surat 5 karış hic evde yemek yapmak evi temizlemek şu bu hic birsey yapmak istemiyor. Ben o halimle sadece yemek yapabildim taki sancim olana kadar sanci olunca eşim geldi beni hastahaneye goturmek icin esimin yaninda kaynanam diyor ki sana kim yemek yap dedi ben sesimi cikarmadim. Arada kaynananim arkadaslari arayip noldu herkes dogurdugu cocugu baksın diyordun diye laflar söylüyor lar yani anlayacaginiz zorla bana ve cocuklarima bakildi daha bir suru olaylar var ama anlatmak istemiyorum. Kendi evlerinde de iş yapmak istemiyorlar yanlarina gittigimizde benden is bekliyorlar cocuklara da bakmiyorlar yaptiklarim ALLAH rizasina gecmiyor onlar icin bide laf sokmalari var degisik huylari var. Kizi da ne kadar iş yapmazsam o kadar kârdayim kafasinda artik yanlarina gidince bende mümkün mertebe iş yapmiyorum keriz yerine aliyorlar çünkü kizlar siz benim yerimde olsaniz nasil bir yol uygulardiniz. Bu arada benim annem vefat etti o yuzden kaynanama muhtaç kaldim.

2 Cevaplar

0 oy
(13,986 puan) tarafından
Birlik değilsen kapısını bile çalma bırak yapma da birşey biraz da onlar zora düşsün yapsın 
(22 puan) tarafından
Ellimde olsa gitmemde canım eşim sağolsun yoksa kapilarina varcak adam değilim.onerilerin icin teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Canım aynısı bende  annem gelmişti doğumda, 1 ay kaldı kaynanam evimden çıkmadı tembel karı yemeği çayı, bir sofradan bir bardak kaldırmadı nasıl utanmaz insan 1 ay içinde bir defa yemeğe çıktık ona... Hala anlalamış değilim nasıl bir kadın 

1 ay boyunca anam geldi diye evimde bi yatmıyordu, bir yardımı asla dokunmadı sürekli yemek önüne geldi sanırsın o doğum yaptı 
(22 puan) tarafından
Ayni şeyleri yaşamışız canim yani bu gibi insana nasil davranilmasi gerekir nasil düzelir duzelir miki bilemiyorum artik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 392 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
16 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

391,128 soru

11,701,653 cevap

35,590 kullanıcı

...