0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Selamın qleyku iyi geceler stresli bir hamilelik gecirip üzülerek ağlayarak sürekli ruh hali sıkkın ve doğum yapmış annelere sormak istiyorum bebekte ne gibi etkiler oldu huzursuzluk uyumama agresiflik yaşayan varmı bebekte

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben sürekli ağlamadım yani rahatım yerindeydi ama erken doğarsa diye korktuğumdan çok stresli geçti. Bebeğim çok ağlayan bı bebek ilk 4 buçuk ay aşırı zor geçti kolik sancıları çekti. Şimdi 6 aylık gazı geçti ama hala yakamı bırakmaz lavaboya bile giremiyom bıraktığım anda ağlıyo
(61 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol cevabın için benim bayağı huzursuz geçti ve hala öyle korkuyorum ama engel olamıyorum bazı durumlara umarım bir zarar vermemeisimdir
tarafından
İnşallah canım. Benim ev gayet sakin olmasına rağmen bebeğin huzursuzluğun buna bağladım ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlumda ben çok çok üzgündüm malesef doğduktan sonra ürkek bir bebek oldu hemen sıçrar bir şey düşsün yüksek seste sıçrar ağlar ani duyduğu bir şeyden sesede alışık değil açıkçası onunda etkisi var 
(61 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(70 puan) tarafından
1 yaşına girdi oğlum sürekli hasta huysuz bünyesi zayıf fiziksel olarak da zayıf yani bildiğin bebeğimin  hayatını mahvettim sebepsiz yere 
(61 puan) tarafından
Yaa daha çok üzüldüm şimdi iyi değilde işte anlatamiyon bazen kendine
(70 puan) tarafından
Üzme kendini sağlıklı beslen bebeğin için
(61 puan) tarafından
Son ayim zaten umarım biraz daha iyi geçiririm bundan sonrasını sağol Allah razı olsun
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Annem öyle geçirdi hamileliği ve düşman başına cidden çok huzursuz oldu kardeşim. 5 yaşında anca düzeldi. 
(61 puan) tarafından
Kötü olmuş Allah annenin sabrını arttırsın kendi kendimize yapıyoz iste
(1,077 puan) tarafından
Amin canım annem istemiyordu oyüzden çok ağladı 9 ay babamla kavga etti falan derken stresli geçirdi aşırı derecede. Geçirmemek lazım ama hayat işte, öleni olabilir, başka derdi sıkıntısı olabilir. Rabbim herkese imtihana sabır gücü versin inşallah
0 oy
tarafından
Ayy canım ne stresler ne ağlamalar kızımda çok huysuz memnuniyetsiz küçükkende aynıydı iki yaşına girecek aynı durduk yere ağlar durduk yere sinirlenir Allah canlarını sağ etsin hayırlı evlat etsin yinede. 
(61 puan) tarafından
Amin amin inşallah rabbim onların hakkını sormasın bizden
tarafından
Amin canım
0 oy
(597 puan) tarafından
Berbat,. Stressli,. Aglamakkrizli, uzuntulu bir hamilelik ardindan elhamdulillah cok rahat bir dogum ve 9aylik guler yuzlu bir pasam var ama ilerde bi etki gosterirmi bilemem
(61 puan) tarafından
Ayy canim ya inşallah rabbim yüzüme bakar benimkide öyle olur çok sknti çektim bide bebiş üzmesin beni sağol cevabın için
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm herkezin derdi kendine buyuk ama benim kadar cekmemissindir i saAllah Rabbim guler yuzku guzel huylu evlat nasib eder. Elhamdulillah fizikswl ski tim olmadi ama ruhsal dogum yaptigim gune kadar agladim
(61 puan) tarafından
Öyle tabi rabbim bilir hepimizin skntisini gidersin benimde aile içi ruhsal skntim hiç bitmedi iç skntim ama rabbim kolay edecek inşallah
(597 puan) tarafından
Rqbbik buyuk sen ona sigin. Bebegine ksrninda hep insirah suresi dinlet ben hep oyle yapardim
(61 puan) tarafından
Tmm inşallah ben Yusuf suresi ve bakara dinletiyom ara ara

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 411 göst.
15 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 403 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Birmelekannesiii (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 657 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 327 göst.
13 Ekim 2020 Aile kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu

378,192 soru

11,319,301 cevap

34,765 kullanıcı

...