+1 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sinir krizi ve migren atakları geçiriyorum uykusuzluk yorgunluk mahvetti beni ☹️ inanır mısınız yer ayağımın altında sanki deprem oluyo gibi kayıyor ve dengemi kaybedip düşüyorum:ermm: ben bir anneyim tabiki bebek bakmak kolay değil. Bebeğime zarar verecek birisi değilim ona karşı gayet güzel yaklaşıyorum sakince ilgileniyorum. Burda bunu yazdıysa o sabiye ne yapiyo hadi git boğ yada beddua etmek nedir ya. Çok zor zamanlar geçiriyorum ve yardım eden biri olur akıl verir diye dert yandım tamam belki başlık ağır oldu ama hepiniz bunun sinir anıyla söylendiğini bilebilecek kapasitedesiniz diye umut ediyorum.

Güzel dileklerde dualarda bulunup destek olan fikir veren herkesten Allah binlerce kez razı olsun ❤️

Olmayan saldıran beddua eden herkesten de razı olsun ❤️

Rabbim yaşadığım şeyleri kimseye yaşatmasın inş ❤️

12 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Canım ben dediğim gibi salıncak kurtardı beni. Benim bebeğimde ayakta sallamayı red etti spada gördüğüm salıncağa koymamla uyudu. Bu şekilde uyutuyorum. Ben birde sütü sağarak veriyorum. Artık dolapda stoğum yok ek gıdaya geçtik fakat geceleri uyanınca salıncakta uykusuna devam ediyor sütünü verip yatırıyorum. Sabahlarıda 3 saat oyun oynar salıncağa koymamla 5 dkkda uyur. 

image

tarafından
Amin inşallah cnm ❤️ çok şükür ilk günden itibaren bebeğime kendim baktım belki iyi değilim ama bebeğime iyi baktım. Kimseye muhtaç olmadim Rabbim de muhtaç etmesin inş ❤️
(2,545 puan) tarafından
Amin canım benimm inşallah rahatlıcaksın sende benim en büyük dostum süt sağma makinem :D salıncağım oldu :D yoksa asla uyutamazdım. Günde 3 kez duşa sokardım. Şimdi Rabbime bin şükür olsun rahatladım :)) uykusunu yarım saat aldı diyelim tekrar koyuyorum sallama ile gidiyor 1 saat daha uyur. 2 bucuk saat arada kalkması ile uyur sonra gene oyun oynatıp yoruyorum öyle devam ediyorum :)))
tarafından
Darısı başımıza inş cnm ❤️
(2,545 puan) tarafından
Amiiinn canıım beniimm :))
tarafından
Çok çok amin inşallah ❤️
-Reklam-
+1 oy
(472 puan) tarafından
Sen bakma onlara 

Seni anlıyorum desem yalan olur  çünkü gerçekten zorlanmışsın 
tarafından
Tşk ederim cnm Allah razı olsun senden inş ❤️
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Canim seni okadar iyi anlıyorum ki kizim 6 yasinda oglum 13 ikiside hastalar iki gündür gram uykum yok bu arada 5 aylik bebegim var bitmiş durumdayım allah yardımcın olsun rabbim zorunu kolay etsin 
tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun senden inş ❤️ Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş ❤️
(3,421 puan) tarafından
Çekmeyen bilemez bunu bilir bunu soylerim
tarafından
Aynen öyle valla cnm ❤️ kimse yaşamadan bilmiyo.
0 oy
(780 puan) tarafından
Canım bizlerde etten kemikten birer insaniz annelik dünyanın en zor mesleği olsa gerek ne saati nede bi süresi var şuan oğlum hala uyumadı ayagimda sallıyorum ve sabah 6 da büyük oğlum uyaniyo mecburen onunla da tekrar kalkacam bazen bastığım yer kayıyor hissi benden de oluyo söylediğimiz bı çok şey yanlış anlasiliyo herkes dört dörtlük gibisine 
tarafından
Aynen öyle cnm Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah ne diyim. Robot değiliz yani illaki bir yerden patlak veriyoruz. Kimse dört dörtlük değil ama herkes kulpsuz kazan modunda.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kolaylık versin
tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun senden inş ❤️
0 oy
(930 puan) tarafından
Canım lohusalik psikolojisi bebeğe alışma dönemi en önemli uykusuzluk çok kötü 

Kimseye kulak asma kimse dört dörtlük değil 
tarafından
Allah razı olsun inş senden cnm. Haklısın
(930 puan) tarafından
Cümlemizden canım
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Önceki postundada söyledim sinir harbiyle yazdığını dusunuyorum diye. Sen burdaki Şam seytanlarinaa bakma onalr evde kocalarına Kaynanalarina gık diyemeyip burda aslan kesilenler den . Günlük sinir cikaarmak için adam seçiyorlar . Allah yardımcın olsun yardım eden destek olan yokmu
tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun senden inş ❤️ yok cnm ailem kaynanamlar hep uzakta. Eşimde çok yoğun çalisiyo bu aralar. O kadar haklısın ki evde kedi burda aslan oluyorlar işte
tarafından
Bende hamileyim 24 haftalık benimde kimsem yok annem öldü ablam benden 12 saat uzaklıkta yaşıyor kayınvalidem var ama çok fazla içli dişli değiliz he gelip bakarmi bakar ama her zaman değil . O yüzden basime ne geleceği hiç belli değil belki senin ki gibi zor bir bebek olacak sonuc itibariyle bebek o yüzden burda atıp tutanlar bilmiyor başlarına ne gelicek  . Allah sabrını versin inşallah sanada
tarafından
Amin inşallah cnm Rabbim kimseye yaşatmasın inş benim yaşadıklarımı. Migren atakları geçiriyorum uykusuzluk yorgunluk mahvetti beni ☹️ sezeryan oldum acı içinde bağıra bağıra kalktım çocuğuma baktım. Dikişim patladı ya kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez ☹️
tarafından
Ah canım ya :(vallahi Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
tarafından
Ne oldu ne dediler okumadım ama çok zor olduğundan eminim. Benim yardım edenim olduğu halde ilk haftalar zor geçmişti. Kaynanam gittiğinde boşluğa düşmüş gibi olmuştum. Allah yardımcın olsun inşallah. Bu günler de geçecek. Ben bikac defa sinirden kendime vurmuştum. Ağlıyodum bebekle birlikte
tarafından
Valla cnm iyiki okumadın. İlk günden beri tek bakıyorum ☹️ sezeryanlıyım  ağrıdan bağıra bağıra kalktım çocuğuma baktım.
tarafından
Allah yardımcın olsun ya gerçekten çok zor biliyorum. Bende yeter artık diye bagiriyodum uykusuzluk bı yandan sürekli ağlama sesi bı yandan lohusa psikolojisi ayrı bişey zaten. Bide ev işleri yemek sana bakıyosa tamam artık daha çıldırmamak için ne olsun. Yargilayanlara bakma sen
tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun senden inş ❤️ aynen öyle valla ❤️
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Uykusuzluk çok zor ya büyüdükçe düzelir diyolar mesela 40 ı çıksın düzelir oturunca düzelir emekleyince yuruyunce derken büyüdükçe de başka zorluklar çıkıyo . Ben şunu anladım çocuk ilk 2 yıl aşırı zor büyüyo. 3 yaşında biraz daha normale dönüyo . Benimki şimdi 22 aylık istediği bişeyi tamam vercem desem de aglıyo yok vermem desemde aglıyo. Tam kahvaltı yapcam meme istiyo diyo geliyo saçımı yoluyo bagrıyo evde koşuyo böyle acaip bişey oluyo  büyüdükçe. Tabiki uykusuzluk en zoru o aylarda bende bitiktim fotolarım var hep gözlerim uykulu. Sonra diş dönemleri iştahsızlık ek gıda yemiyodu bu seferde açlıktan huysuzlanıyodu çok zor çok. Uysal çocuk buyutmekle huysuz çocuk buyutmek çok farklı. 

Ama şunu kabullendim 3 yaşına kadar baya Bi sabır istiyo . O yuzden sakin kalmaya çalış . Mümkünse bebeğide al çık 15 dk hava al. Sen sakin ol ki bebekde rahatlasın çünkü hissediyor . İlerleyen zamanlarda gece uykuları uzayacak . En azından gece uyursun. Ben 2 saat deliksiz uyuyunca oh be dunya varmış derdim 
tarafından
10 dk uyusam şükür bugün uyudum diyorum inanır mısın cnm. Akşam 10 kadar tuvaletimi tutuyorum ve artık kasik ağrım oluyor. İki dk lavaboya gidemiyorum. Rabbim yardımcımız olsun inş cnm
0 oy
(7 puan) tarafından
Ben kızım doğdu ilk 2 ay kabullenemedim o ağlardı ben ağlardım anneme yalvardım artık gitme beni tek bırakma diye sanki Allah korusun da ona bişey olacakmış gibi hissettim hep çok garip duygulardı 5 aylık oldu kızım şimdi tek bakıyorum o günler de geçiyo tabiki sen canımi sıkma hepimiz anneyiz kimse evladının kötülüğünü istemez
tarafından
Bende koynumda uyutuyorum. Boğulur diye sürekli kontrol ediyorum ☹️
(7 puan) tarafından
Herkez farklı şeyler yaşıyo bende çok ağır atlattım lohusalığımı İnşallah sende düzelirsin şimdi kaç aylık bebişin
tarafından
5 aylık oldu cnm ❤️
(7 puan) tarafından
Dogum tarihi ne benim kıza yakın
tarafından
10 Nisan cnm
0 oy
(10,533 puan) tarafından
Ne oldu ki cnm merak ettim 
tarafından
Ya sinir anıyla artık boğacam bu çocuğu yazdım beddular havada uçuştu. Ben ne psikolojiyle yazdım içeri okumadan saldırdılar admin postu sildi ☹️
0 oy
tarafından
Ah canım bakma sen buraya burda akıl veren ön yargılı olan çok kişi var halbuki kendilerine baksalar çoğu şımarık anasının dizinde büyümüş kocasını azarlayan tiplerdir ne anlarlar senin halinden hemen linçlerler Allah kolaylık versin düzelir inşaAllah bebişin
tarafından
Aynen öyle cnm Allah razı olsun senden inş ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 377 göst.
0 oy
6 cevap 153 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 373 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Seldablbl (15 puan) tarafından soruldu
0 oy