+5 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Belki anlatacak kimsesi yok belki anlayanı yok mutlu olmak için iki dakika rahatlamak için buraya yazıyor insanlar bu linç niye beğenmiyorsan okuma yorum yapma birde takip edip yazıyor bana olmadı ama bir yorumu okurken gördüm yazık yani birini rencide etmek bu kadar basit mi bırakın insanlar burada bari huzur bulsun

7 Cevaplar

0 oy
(147 puan) tarafından

Doğru dedin kuzum bazı insanlar eleştirmek için yaziyor sadece haklılık payı koca bir 0.

tarafından
Ya üzülüyorum ben öğle yorumlar görünce ne gerek var yapma yorum
-Reklam-
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Ne yazıkki böyle linç edecek insan heryer de var uzak durmak gerek onlardan öylelerine cevap vermek bile istemem kendi kendine konuşur susarlar 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Çünkü bazıları ezilen egolarini burdakiler üzerinden tatmin etmeye çalışıyorlar sosyal hayatta sesi çıkmayan burda aslan kesiliyor canımcım 
tarafından
Evet haklısın o hor gorulduyse o da başkasını hor goruyor
0 oy
(2,375 puan) tarafından
+++ Aynen katılıyorum bende 
0 oy
tarafından
O kadar haklısın ki . Dediklerine katılıyorum . Sırf ismimi yaziyorum diye gelmeyecekmis benim postuma ve daha birçok şey . Gelme ben sana muhtacım sanki bide bunu niye yazma gereği duyuyorsun ki hoşuna gitmiyorsa zaten ismimi görüyorsun girme bana uyarı verince de ne oluyr . Yani demem o ki çok haklısın :)
tarafından
Ya çok saçma takip edip yazmış birde ben çok üzüldüm ne gerek var kimse kimseyi tanimiyor diye hakeret etmeyi linclemeyi kolay zannediyor ama buda kul hakki
tarafından
En sonunda yazdık artok valla dayanamadim . Günlük seyeler zaten yetiyor birde burdakilerin egosuyla uğrasamam
0 oy
tarafından
Geçen beni de bir linç tayfası linclemeye çalıştı. Oku geç her şeye cevap vermeyin yani. Sosyal ağ diye herkes herşeyi karşıdakine söyler oldu. Kendileri süper bi tek biz kötüyüz
0 oy
(95 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum kimse kimsenin hayatına karışamaz fikir verecekseniz yazın vermeyecekseniz okumayın, yazmayın.. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 177 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emine S (16,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 492 göst.
25 Mart 2019 Aile kategorisinde Öykü naz (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 378 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 742 göst.