0 oy
589 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kapalı

Zam zam zam herşeye zam maaşlara zam yok ama ;) bu paraya doymayan devletin allah bildigi gibi yapsın.. 

notu ile kapatıldı: Siyasi içerik

8 Cevaplar

+4 oy
(597 puan) tarafından
Devletin parası olmadığı için her şeye zam her şeyi yurt dışından alırsan ülkede tarımı çiftçiyi üretimi oldurursen sonu bu olur her seyi yurt dışından ithal ediyorlar bizim gibi toprağı bol bi ülke soğanı savaş halinde olan suriyeden alıyorsa ülkedeki demokrasi yoksunluğunu gören yabancı yatırımcı parasını turkiyeden çekerse devletin parası örtülü odeneklerle car cur edilirse saraylara milyarlarca para yatirilirsa devletin kasası boşalır yükü de halka yüklerler sonuç enflasyon ve zam yani devletin parası yok kasa boş  
(628 puan) tarafından
Aynen öyle bu iktidar varken bize müstahak. Saray da yetmez bunlara, köşklerde, yatlarda. Bunların gözünü toprak doyursun. Müslüman olsalar bu halka bunları yapmazlar.
(774 puan) tarafından
Kesinlikle çok güzel özetlemişsiniz. İhraç eden ülkeyken ithal alan ülke haline geldik. Topraklar boş, çiftçiye destek yok, tarımı öldürdüler. Söylenecek çok sey var fakat hiçbir önemi yok
-Reklam-
+1 oy
(2,351 puan) tarafından
O kadrr vaatlerde bulundu hangi birini yapti hic birini..

Ucretsiz olucak dedgi tum yolculuklara aksine zam getrdi . Bizm insanizmz da ayse attan esege dussunde  terorede oy veririm mehmetede veririm veliyede veririm derdnde. Kendi cikarini milletinin cikarini dusunceksin kardesim..

O insin o basta olmasini birakin kimin en cok size millete halka yardimi var isine yarior ona bakin onu gozetin. ALLH sonumuzu hayretsin artk donumuzada s×camicaz . Ac kalicaz cunku..
(516 puan) tarafından
Imamoglu geleli 2bbucuk ay oldu 2bucuk aydami oldu bunlar 2bucuk ay önce hersey cokmu güzeldi süperdi paralar icindemi yüzüyodunuz. Yillardir akp oy verenler neden chpye oy verdi düşündünüz mü insanlar bıktı bıktı zamlardan issizlikten cocuguna istedigini alamamaktan herseyden biktilar. Hee birde baştaki hala ayni kişi nekadar buyuttunuz gözünüzde ya belediye Başkanıni en ufak kötü birseyde ona laf atiyosunuz bazen bu insanlar ciddilermi dalgami geciolar acaba diorum. Istanbulda sel olmus adama laf yapiolar yaa sen yillardir alt yapiyo yapamamissin adamdan 2bucuk aydami bekliosun akp nie yapmamis ozaman zamanunda ne yapmış yillardir bi alt yapiyo yapamdiysa ??
tarafından
Hepsi aynı benim gözümde oyda kullanmadım kullanmıycamda
(2,351 puan) tarafından
Tatlim i.b.b   baskni degil mi bugun verildi bu karar haberlere bgun yansidi zamlar. 60 yas ustu  ucretsz gecis kartlari iptal  edildi bayramdan bi kac gun once evt 2 bcuk aydir verilior bu kararlar.. iyi gozlemle..  gozumzde buyuttgumz  yok buyutlck biri degil.  Ama yalanci
Sozunun eri olmiyan biri evt bu aşikar cunku verdigi vaatlerin tam  terslerini goruyoruz ;) bundan snra hastaneye gidis gelis ucretimize maasimz anca yeter yatak yorgan kemiririz selametle..
tarafından
Hahayyy ne güldüm yatak yorgan iyi gene kapıları falan kemirmesek iyidir :)))
(1,787 puan) tarafından
Rabiaua ne alaka bundan önce çok mu iyidi herşey zam dediğiniz şey tüm ülkeyi kapsayan bişey ulaşım bakanı kimse o yapmış demekki hemen herşeyi siyasete bağlamaya bayılırsiniz yaa ona bakarsan eşim öğrenci akbili kullanıyo önceden verdigi paranın 2 katı daha azini ödüyor artık tamam bizde meraklı değiliz bu zamlara ama zam öyle belediye başkanıyla olacak iş değil sende bunu anlayacak kadar zeki bi kadınsındr umarım ;)
+1 oy
(1,219 puan) tarafından
Asgari ucrete Verdiği zamnlari misliyle geri alıyor cnm 10 sene önce asgari ücret 900 tl di ama 5 kuruşa sakız vardı şimdi 5 kuruş sadece para üstü tek başına hiç bi ise yaramıyor 
0 oy
(93 puan) tarafından
Yine nelere zam gelmişs 
(93 puan) tarafından
Allah allah benim eşimin taksisi  var kendi işletiyor işten geldiğin de bana bundan hıc bahsetmedi  şaşırdım valla
(2,351 puan) tarafından
Daha yeni karar verildi . Ucretler daha baslamadi..
(446 puan) tarafından
İndi bindi ne kiz
(2,351 puan) tarafından
Taksiye bindin  bi sokak ilerde indin o indi bindi oluyo 8 tl de yazsa 7 tlde yazsa 15 tl vericeksin indi bindi ona denir :))
(446 puan) tarafından
Haa anladm canm
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Toplu taşıma taksi okul servisi yağ toz şeker sigara şampuan salça şimdilik bunlar 2 ay sonra doğalgaza %15 yapar elektrik suda zamlanir  3 kuruş memura işçiye zam yapar 15 kuruş olarak geri alır yaşa yaşayabilirsen
0 oy
(475 puan) tarafından

Aslında bu soruya öyle güzel bir cevap verirdimde işte iş siyasete fidiyo neyse susayım ben;)

0 oy
(662 puan) tarafından

• Ben dusuniyordumki bi tek bura oyle heryerin **** çikmiş yaaa;)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 810 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,094 göst.
5 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 422 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...