0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (126 puan) tarafından
Gecen gun esim bi haftaligina ceza evine girdi demistim babamn evine geldm bundan iki hafta once esimle kardesiyle bebek alisverisne geldm ilceye eve ugradm abimle annemlerde piknige gitmisti babam yalnz evdeydi gorumcem kayinpederinin koyundeydi esim dedi gelmisken gidip alalm onuda tm dedim eve gidip ustumu degistrym gidelm geldk elbisemi degistrp ciktim bugun abim geldi esinin iki altn yuzugu kaybolmus anneme senmi aldn yok dedi oglum napicam ben altnlarni dedi bende almadigima gore bana sen aldin dedi yemegin ustunde sok oldum neden aliyim dedim iyimisin sen diyo benle annem almadimiza gore o gun geldn sen aldn kalktm balkona gittim sabahtandr agliyorum esimin cikmasina daha 6gun var dedim gidip bu aksam dedemde kalicam sabah evime donucem esim cikana kdr tek basma kalirim abime baktkca cildiriyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Git kal canım dedende  neymiş o yaa seni anneni hırsız çıkarmış edepsiz :angry:

(126 puan) tarafından
Bundan 3sene once annemin yuzugunu aldi gitti satti dun gece dedi niye geldn odama izinsz girdin ya altnlarmz kaybolsaydi sacmalama dedim bu aksam nedense patladi kaybolmus diye yengem ona sen almissin demis buda aksam gelms anneme diyo ya sen almissin ya kizin alms
tarafından
Terbiyesiz yaa annen nasıl üzülmüşdür kimbilir ağzına ıslak odunla vuracaksın
(126 puan) tarafından
Kadin neye ugradigini sasirdiya
-Reklam-
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Bn duramam öyle bi ithamla karşı karşıya kalsam.  Tek kalamaz mısın? 
(126 puan) tarafından
Mecbur tek kalicam yada gorumcemin oglunu alicam yanima bidaha asla yuzune bakmam dedim ben aldysam rabbim selamete kavustrmasn
(13,717 puan) tarafından
:( bakma sen azıcık  aşım kaygısız başım..
 Allah aileyi eksik etmesin ama  onlara muhtaç da etmesin
0 oy
(354 puan) tarafından
Bence orda kalmak iyi bir fikir değil kendi evinizde yanınız da kalacak biri yok mu yada anneniz size gelse olmaz mı abiniz çok ayıp etmiş ama o yüzükler bir yerden çıkınca çok utanır nasıl bakacak yüzünüze 
tarafından
O zamanda kesin korktu birakti derler onu diyen insan onu hayli haylii der
(354 puan) tarafından
İstediğini desin öyle bir insanın yüzüne bakmaktan iyidir
(126 puan) tarafından
Gidicem sabah evime gorumcemin oglunu alicam yanima esim aradi onada soyledm dedim tekte kalsam burda kalamam artk dogumumada gelmesn bnm.oyle abim yok
(354 puan) tarafından
Kaç aylık hamilesiniz üzmeyin kendinizi onun için bebeğinizi düşünün oda hissediyor sizinle birlikte
(126 puan) tarafından
29haftalgm onunda gunahi onun boynuna
0 oy
tarafından
Hayatta durmam bana öyle bir iftira atılırsa sende durma guru denen bir şey var 
0 oy
tarafından
Oha bu nasıl bir terbiyesizlik durma asla o evde bugün bunu diyen yarın başka iftira atar bide abi olacak 
(126 puan) tarafından
Bes sene boyunca 3cocuk ust uste getrdi annesinden daha cok benle annem buyuttuk elime ne gecse onlara harciyodum karsiligi bumu olucakti o kdr yil karisi bizimle yasiyo daha etegin ***** bile demedim annem bana ne alsa onada aldryodum ailesi uzakta gocunmasn diye
tarafından
İyilik eden kötülük buluyor canım bu devirde maalesef
(126 puan) tarafından
Aynn oyle cnm
0 oy
(662 puan) tarafından

Tabikide dedenin evine gidicen ben olsam bidaha bakmam o kardesin yuzune:angry:

(126 puan) tarafından
Aynn valla kafayi yemek uzereym
0 oy
tarafından
Durma cnm bncede  gerekirse tek kal 6 gun su gibi akip gecer orda kalmaktansa evinde tek kal daha iyi
(126 puan) tarafından
Aynn konustum esimle dedim olsemde bidaha kalmam burda
0 oy
(89 puan) tarafından
Pislige bak ya bncede durma o evde gerizekali adam kesin yengende doldurmustur o aldi diye flan bnce gunahinida almk istemiuorm ama
(126 puan) tarafından
Valla cnm bilmiyorum bana o sozleri soyledgnde cit cikmadi karsndan
(89 puan) tarafından
Egerki merhameti olsaydi kocaskni sustururdu yani belliki aralarinda knusmuslar
(126 puan) tarafından
O firsat ariyo ztn bisi olsun kavga ciksn diye
0 oy
(13,102 puan) tarafından

Ayy çok ayıp etmiş yazık gerçekten insan kardeşine annesine sorar mı böyle soru:angry: 

(126 puan) tarafından
Daha 2sene once annemin yuzugunu satti evlendi karisinin bilezigi satti tuvalte dusmus dedi yine kendi *** yemistr
(13,102 puan) tarafından
Böyle biriyse o zaman sizi suçlaması normal kendi almıştır kesin
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kalma orda canim git kendi evine bu nasil iftiradir
(126 puan) tarafından
Kim ‘karaIamak gayesi iIe’ bir müsIümana bir iftira ederse AIIah o kimseyi bu söyIediği sözIer ‘in vebâIin’den ‘tamamen temize’ çıkıncaya kadar cehennem köprüsü ‘sırat’ üzerinde bekIetir. Allah elbet cektirir bu ifitranin bedelini
0 oy
(747 puan) tarafından
Belki de sen karından gizli alıp sattin da kendine suçlu arıyorsun de ! Hayırsız kardeş! Ben olsam gitmem anneme de destek çıkarım onların amacı seni yollamak belli.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 509 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yineyinesen (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 180 göst.