+1 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşimle bir ortamda tatli tatli minnos bakismalarla tavladik birbirimizi jsjsjsjs

Numarami istedi .Veremem dedim jsjsjsjs neyin gururuysa bendeki  bi saattir bakisiyon zaten ."O zaman ben yazip geliyorum bekle dedi" :D bi peceteye yazdi verdi elime peceteyi jsjsjsj

Neyse yazmadim bayagi bi sonra aamannn yaziyim nolcak dedim :D 

Yazdim .Adimi sordu ben de 

"ŞERİFE :)" Yazdim sjjsjsjshsh

Neyse yazistik falan .Gorusmeler , flort basladi.

Artik cok samimi oldugumuz bi donemde sey dedi :D 

Hani sen bana ismini yazdin ya o sirada yikildim dedi shhshshshz :D 

Yanimda da arkadas vardi ney kanka ismi diye sordu .Ben de soyleyince " gecmis olsun kardesim ,Allah kurtarsin" demisti shhshshshshhs  diyo.

bak bak havalara bak sjsjjss nolmus yani Şerifeyse adim ? Döndu de olabilirdi sjjsjsjsjs

Ece , gamze vs gibi isimler bekliyodum dedi .

Bu da böyle yürek burkan bi anim sjjshshs :D ❤️☺️

Esimin isminin BURHAN  olmasi disinda bi sorun yok tabi ajajahhshshshshsh :D 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bende de var öyle bisey:DTanıştık,biraz konuştuk sonra buluştuk  bana birbirimizi daha yakından tanıyalım falan dedi tabi gönlüm adamda direk kabul ettim o bi hevesle aldı dondurdu beni:DTabi ben havalara uçuyorum sonra dediğin gibi samimi olduk falan bana dedi ki seni kaldirdiktan sonra 3 gün belim ağrıdı sjsjjs halbuki o kadar da kilom.yoktu 60 kiloydum :silly:

tarafından
Jshshshshshshshshshshshshshshshshhshshshshshshs kaderrrre :D sus sus guldurmeee zhhshs ❤️☺️ :D krizlerdeyim
tarafından
Ya senle konuşurken  bende öyle oluyorum eşim evde olsa diyecek benim hanım delirmiş sjsjjjs
tarafından
Jshshshshs :D ayyy benimki de nobette asiri guldum bu gece sjjsjs
tarafından
Moraliniz bozuksa,canınız sıkılıyorsa  hergun bir doz şerife baci öneriyoruz  sjsjjs ilaç gibisin mübarek ❤ sjsjjsjs
tarafından
kesınlıkşe ılac gibi :D
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Djdkdkdkdkkdk asiri guldum su an :D kendi ismi de berkecan degil yani neyin tribine girmis sjsjsjsjsjjs :D dogdugun ev kaderindir serifeeeemmmmmm insan ismini secemiyor sjsjsjsjsjsj gece gece ne guldum yaaaaa :D 
tarafından
Jajajajahahahahahahs zeynebimmmmm :D jsjsjs ☺️❤️ Hala kendi ismini guzel saniyo ya yazikk bee sjjsjsj
tarafından
Etmeyin eylemegin oglunuza koydugunuz ismi iyi dusunun skskskskks o da arkanizdan soylenmesin sonra sjsjsjsjsjsjs
tarafından
Hshahahahahah :D ahhh kadersiz cocugummm ahhh sjsjjssh :D annesiyle babasinin ismi soruldugunda sesi icine kacmis bi sekilde serife  ve burhan diycek shshshhshs.Eziklencek oglum benim.
tarafından
Cografya kaderdir serifeeeeemmmmm bfjfndkdkdmdmdm :D
0 oy
(12,493 puan) tarafından
Puhahahahahahaha Allah cezanı vermesin ya ahahaa 
tarafından
Jajajsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjdjdjdj ahhh beee ☺️❤️ :D
0 oy
tarafından
Burhan altintop djdjjdjd.  Ne güzel muhabbetiniz daim olsun.
tarafından
Sjsjjajshsjsjsjhshshshshs Ne zaman bu konu acilsa ona Burhan altintopu hatirlatirim askim❤️ Jahah :D
(69 puan) tarafından
Ay bende o adama bayılıyorum ya
0 oy
(350 puan) tarafından

Ben de eşime ikinci ismimin Sebile olduğunu söyleyince gülme krizine girmişti :D

tarafından
Hahahahahahahshshshshshshshshs ayyy asiri guluyorim ben de hshs :D
(374 puan) tarafından
Sebilenin anlami ne kiz
tarafından
Ayy ben baktimmm " Allah yolunda olan hayirli kadin "
Ahh bee anlami ne guzelmissss❤️❤️❤️
(350 puan) tarafından
Allah yolunda savaşan kadın demekmiş. :) amcam dışında Sebile diyen olmadı :D şimdi o da diyemiyo gerçi küs olduğumuz için. İkinci isim hakkım araya gitmiş resmen :D
(350 puan) tarafından
Ya Şerife dimi anlamı çok güzel olan ama söylenince komik olan çok isim var ya
0 oy
tarafından
Ohh bee isim konusunda yalnız değilmişim gel bi sarılıp sevinçten ağlayacağım bacı ajsdkdç
tarafından
Ne kadar çıkmazda bir isimki millet nasıl teselli vereceğini şaşırıyo asdfgshsh ☺️❤️
tarafından
Offfff asiri guluyorm su an bffjfmdmdkmdmd benim esimin halasinin adi yosme, bence yatin kalkin dua edin seseye siz :D sjsjsjsjsja
tarafından
Hahahshshshshdhdhd yosme ne ya  asiri komik sjshhshsshshs :D bizim de bi akrabamiz adi kerzi shsbhshs o ne ya jsjsj
tarafından
Hahahah Allahım ya çok güldüm asdfjsjsjjsjsjsj yengemin adı dönsene bazen dönsene dönmesene diyorum tabi yüzüne değil he birde satılmış var onada satılmış satılmamış, satılmış ama satılamamış diyorum iç sesim isim konusunda kendini aşıyo bazen Allahım affetsin sjsjjsjsjsjs
tarafından
Kerzi mi hfjfndndnnddk su an yerlerdeyim hdjdjdkdmdmkd hele satilmis ama satilamamis ne ya hahahahahahhaha of allahim sen buyuksun hahahahahahha
0 oy
tarafından
Hahahahahahaha kız Allah iyiliğini versin gülmekten yıkıldım :))))) 
tarafından
Hshshshshsshshshhs :D ❤️☺️
0 oy
(48,683 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️haha iyiydi bu şerife babanne ismi kurbani misin☺️
tarafından
Ayy evet ikbalimmm ❤️☺️ :D 3 kuzenime koymuslar .En kucuk kuzenlerden birj benim .Bana niye koydunuz ?? Neden kararttiniz hayatimi hahahshs :D ismimi soylerken hep sesim icime kacardi  :D ah ahh
(48,683 puan) tarafından
kizimi hastaneye çocuk doktoruna götürdük doktorun adi serafettin girdik iceri benden küçük minyon çocuk gici doktor ciktik esim dedi bu nasil serafettin ☺️ hatta post acmistim burdada biyikli tombik orta yas birini bekliyoduk☺️
tarafından
Sjjajsjsjsjsjshshsjsjsjsjjshs :D ❤️☺️ ayy hakikaten ya hshsh :D serafettin oyle mi olur jsjs cok iyi
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ahahahha:D en sevdiği dostumun adı Şerife ☺️❤️ Şerifeler candır ☺️
tarafından
Ayyy daha once de demistin sennnn ☺️❤️ unutmadimm ❤️☺️ :D ama yine de bi eceyi falan haketmiyo muyum ? Konus , soyle lutfennn shshshs :D
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hahy çok güldüm ya bizdedir ben eşimi tanıyorum ama lakabı ile bide benden 9 yaş büyük abimle geziyor falan bunlar hep tilki diyor lakabı o olunca a birgun seslenicem ismini bilmiyorum neyse hey diyorum pist diyorum abi diyorum yok AA dedim tilki abi Bi bak be ay çok gülmüştü hala der tilki abi dedin bak şimdi noldu boşa dememişler abi deme lazım olur hala arada hatırlatır bana ☺️☺️☺️
tarafından
Ahhahahahahshhshshdhdhdhd ben de buna guldum :D ❤️☺️ Tilki abii mis hshshs asiri iyi ya
(4,061 puan) tarafından
Arada hala tilki diye sesleniyorum annemde hep der eve masum bildik aldık tilkiyi aldı götürdü benim civcivi der hep ☺️☺️☺️
tarafından
ahahahha cok ıyı ya masum bıldık tılkıyı aldı goturdu civciyi :D
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım valla komediyiz biraz daha neler eler var ☺️☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşin ismine takılınca onun adı geldi aklıma :D ne güzel isimler işte ne varmış Şerife de ❤️
(13,202 puan) tarafından
O bizim gibidir dededen eşimle 78 göçmeni. Onlar kaçmış?
tarafından
Detaylari hic anlatmadilar aslimmmm ben de sormadim .Kayinvalidemlerin evlerinde hep bulgaristana ait seyler var ama ❤️Soruyorum mesela bulgaristandan getirmis annem diyo.Kayinvalidem
(13,202 puan) tarafından
54 falandır kuzum o zaman onlar. Neresinden acaba onu da bilmezsin ama. Bizde de bir Bulgarca konuşulmuyor onu da nedense öğretmemişler ❤️
tarafından
Esimler de konusmuyo ☺️❤️ kutukten bakmisti dur yarin baksin.E devlette yaziyodu ❤️☺️
(13,202 puan) tarafından
1870 e kadar yazıyor bizim de benim tarafımda babamdan göçmen Bulgaristandan. Muhacirce hakim dillerinde ❤️☺️ akraba çıkarsak ne sevinirim. He bir de instagramdan ne aradım seni bulayım diye ama sanırım aramaya kapalı bulamadım ☺️❤️
0 oy
(4,698 puan) tarafından

Annemle aynı iş yerinde çalışıyordu eşim annem eve davet etmiş iş arkadaşlarını eşim devamlı benle konuşmaya çalışıyordu ben konuşmak istemiyordum eşim gittikten sonra adam ördeğe benziyor demiştim ama hoşlanmıştım da zekasına hayran kalmıştım sabah annemden numaramı alıp aradı beni rüyamda seni gördüm dedi buluşalım lütfen dedi buluştuk Gülhane parkına gittik 3. Gün ise ben sana aşık oldum feride dedi ismimin Fadime olmadı dışında bir sorun yok :D

tarafından
Hahahahshshhshshshsjsjshshshsjshshshshdhshhdhdhdhdhdhdhdhdhdhdh ayyyyyyyyyy hahahshshs :D jsjsjs yaaa cok komikkkk fena guldum bunaa fena ❤️☺️
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yaaa sen ne diyorsun bacım nişanlıyım ben bir gün kayınvalideme gittim pazar kahvaltısına kaynanam eline telefonu aldı kardeşini yani eşimin teyzesini arayacak dedi ki hadi Tomşak i arayalım bende bir kahkaha patlattım lakabımi anlami ne dedim eşim ve kaynanam yoooo ismi o diyince yarılmadi ki o yer içine gireyim ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Hahahahahshshhshshshs tomşak ne ya shhshshs :D ayyy bugun asiri guldum he sjjsjsjs ❤️☺️
(1,790 puan) tarafından
Yaaa otur kalk dua et en azından biliniyor ki şerife bir isim benim gibi lakap sanmıyorlar ,☹️
0 oy
tarafından

Benım ısmım az kalsın yosma (babaannem) yada kezban (anneannem) oluyormustu Allah razı olsun anneannem sevmıyorum ısmımı benım ısmımı koyma demıs babama :D babaannemın ısmını de amcamlar falan önermıs ama babam o nasıl ısım şey gibi zaten sevmıyorum koymam demıs cok sukur :D bunu esıme dedıgımde kısa caplı bı sok yaşadı ıkısı de bırbırınden fena ya :D

tarafından
Hahshshshshshshshs ayyyyy cok komikkk :D yaaaaa iyi yirtmissin h ahahahhshshshshs :D ☺️❤️
Bu gece asiri guldummm Allahim
tarafından
valla kıyısından dönmusum daha dogmadan :D
tarafından
yorumlara bende yıkıldım ahahaha :D ama en komıgı tomşak :D

İlgili sorular

+4 oy
44 cevap 1,137 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 685 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu