0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
tarafından kapalı
Geçenki posta demistim esim bi pazara git dedi gitmedim diye bağırdı bende aileme geldim simdide arkadasinin eşine demis fundaya söyleyin pişmanım affetsin bidaha oyle yapmayacam onsuz yapamıyorum diye anneme anlattım annem gidersen seni silerim dedi o adam sana cocuguna bakamiyo dedi gidersen rezil olduk artik git gel diye bende dedim rezil olacak bisey yapmadim suan kafam çok karışık 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

+1 oy
(13,961 puan) tarafından
Eşin onunla konuşana kadar gelsin seninle konuşsun neden başkalarını dahil ediyor 
(78 puan) tarafından
Babam asla buraya gelmesin dedi onu öldürürüm
(13,961 puan) tarafından
Olayı bilmiyorm ama genelde anne baba haklı çıkıyor çok iyi düşün kararını ver onlara arkanı dönme bence
(14,428 puan) tarafından
Evet cnm ben de öyle yazacaktim baktım yazmışsın
-Reklam-
0 oy
(369 puan) tarafından
Kendisi babanın evine gelip annenle babanla konuşmadıkça gitme bence gidersen babanları da çiğnersin arkadaşının karısıyla niye haber yolluyor ki başka bir büyük yok mu araya koysaydı onunla beraber gelseydi
(78 puan) tarafından
Kuzum babam onun biraya gelmesini istemiyo bende onu engellemistim ailesinde zaten ikimzde kusuz ailesi ne haliniz varsa görün demis
(369 puan) tarafından
Baban bin kere istemesin eğer eşin gerçekten pişmansa gelir bi şekilde seni alır ama sakın kendin kalkıp gitme
(78 puan) tarafından
Kuzum gelsede babam asla obla yollamazki boşanmanı istitolar
0 oy
tarafından
Onu bunu araya sokana kadar gelsin senden özür dilesin aileni ikna etsin 
(78 puan) tarafından
Babam onun biraya gelmesini istemiyo canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Annen haklı eşinin ailesininde eşininde sana saygısı yok ailesine karşı bile savunamayıp onlardan farksız olarak seni aşağılıyor annen arkandayken kararını ver ilerde annen bu duruma alınırsa ayrılmak istesen de ayrılamazsın 
(78 puan) tarafından
Esimin ailesiyle kustum bayadir öncesinde geldiler ama artık gelmezler çünkü sizden biktim dedi kendiniz aranızı cozseydiniz ve benim aileme karşı yüzleri kalmamis
(4,698 puan) tarafından
Kendin bilirsin artık
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kendi gelip özür dilemeye tenezzül etmiyor arkadaşının karısıyla haber yolluyor. Kendi gelip özür dileyip şans isteyeceği yere böyle yapan bir adama kendi ayaklarinla geri gitmeyi düşünmüyorsun dimi. Eğer gidersen yarın birgün yine birseyde sana aynısı gibi davranicak çünkü sen gitsen de hemen geri geldin. Bosanmayacaksan da süründür biraz. Hemen biriyle haber yolladı diye affedip gitme 
(78 puan) tarafından
Kuzum affetme degil ama ilk defa bu kadar yalvardı affet dedi kendisi gelemez babam dedi gelirse öldürürüm oyuzden
(1,043 puan) tarafından
Ben annemle babam Bu kadar kızgınken ve istemiyorlarsa gitmezdim çünkü senin gidince mutlu olacağını bilseler niye istemesinler onlar memnun değilse var birşey. Sen sevdiğin için bazı şeyleri önemsemiyor ya da görmezden geliyorsun belki de farkında olmadan. Bence anne babanı dinle
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Hem saçma sapan sebeple sana bağırıp terlik fırlatıyor, hem evden kovuyo, hemde sana bile söyleme zahmetinde bulunmuyor başkasına soyletiyor. Bana samimi gelmedi eşin. Ailenin yanında hem senden hem ailenden özür dilesin, ailenin içi rahat olsun git derlerse git bence. Yoksa bugün terlik fırlatan yarın tekmeyi fırlatır
(78 puan) tarafından
Cnm o olaydan sonra kardesim gelene kadar benden özür diledi dinlemedim geldim onu engelledigimicin de arkadaşının eşini aracı yapti
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne güzel bak ailen arkanda,eğer seviyosan bi şans vericem diyosan iyice burnunu sürttür tatlım

Şartlarıni şurtlarıni iyice konuş

Kesinlikle ailenin yanina gelsin konuşun ama bayaa bi gelsin seviyosa 

Kusura bakmasın kirmasaydı seni
(78 puan) tarafından
Kuzum peki ne yapayım ben
(14,428 puan) tarafından
Sen ailene güven mutluluğunu düşünüyolar
Bi akişıns bırakın bakalım ne olacak
O da sana değer verdiğini adam gibi göstersin
Çok büyuk hataları yoksa affedebileceksen bile biraz sal yani korksun dursun kendi kendine biraz
(78 puan) tarafından
Kuzum beklesem ailem hemen dawayi acar ve esyalrimida almaya giderler
(14,428 puan) tarafından
Tabii mal mulk varsa sen hemin tedbir koydur satamasın
Ailenle iyice konuş hemen de dava açılmaz
(78 puan) tarafından
Kuzum bugün amcamlar konusacaklar galiba dawa açarlar hemen
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Bence gitme canim bekle gelsin annenin evine sennle bizzat konuşsun başkalarını neden koyuyor ki gelsin sana söylesin direk 
(78 puan) tarafından
Ailemden korkuyo babam gelmesin dedi asla
(2,257 puan) tarafından
Tamam da arasin en azından seviyorsa gurur yapmasın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy