0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Selam arkadaşlar... Burasını yeni keşfettim. Beni çevremde kimse anlamadığını düşünüyorum bazen hiç tanımadığın birisiyle dertleşmek iyi gelir derler. Anlatıp hafiflemek istiyorum.. . 6 yıllık evliyim, 2 tane oğlum var 2 ve 3 yaşındalar. Kocamla 8 senedir birlikteyiz ve çok severek evlendik. ama gelin görün ki evlilik aşkımızı öldürdü... Çocuklar, iş, ev telaşı derken birbirimizden koptuk. Düzelir umudu ile tatile gidelim dedik orda da cocuklar uyudugunda odada beni bırakıp bırakıp dışarı çıktı tek başına eğlenmeye. 2 ay öncesine kadar asla kocamdan şüphe etmezdim aldatmaz derdim ama meğer işyerinde evli ve eşi cezaevinde olan bi bayanla ilişkisi varmış. zaten evde de çok ilgili olduğu söylenemezdi bu kadınla konuşmaya başladığından beri daha da ilgisizleşti... öğrenmeden önce hep şüphelendim hep söyledim başkası var biliyorum söyle varsa vs diye ama yok dedi hep sadece soğuduğunu artık sevgisinin bittiğini evliliğin yürümediğini söyledi boşanalım dedim aileler karşı çıktı cocuklar kücük diye. sonra çocuklarının üzerine yeminler etti kurana el bastı kimse yok diye. inandım ama hislerim kuvvetlidir, bir gece o uyuduktan sonra fatura dökümünde saatlerce o kadınla konuştuğunu yakaladım. bitti dedim. boşancaz ama ailem arkamda durmadı her erkek yapar demeye getirdiler hep lafı. şuan da da konuşmadığını söylüyor ama hislerim konuştuğu yönde. Siz olsanız herşeyi herkesi silip cocuklarınızı alıp sıfırdan mı başlarsınız? yoksa cocuklarınız için son şans verir misiniz? 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne diyim kuzum  Rabbim senin icin hayırlı olanı nasip etsin insallah 
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senin o adamı iyice bi korkutman lazım kuzum

Bidaha yaparsa seni kaybedeceğini anlaması lazım

Bunu nasil yaparsın bilemem

Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
İmkanın varsa sil at hayatını kur cocuklarinla imkanın yoksa da emin olana kadar git üzerine takipte ol 
0 oy
tarafından
O esıde aıleyıde sıler alırım cocuklarımı ceker gderm kmsenn tanımadıgı bı yere. Kadın yapınca kan akıyo erkek olunca erkekdır yapar. Hay s.ıçayım boyle zihniyete
0 oy
(35 puan) tarafından
İki minik çocukla sıfırdan hayat kurmak söylendiği kadar kolay değil inanki.. Evet bi kadın isterse herşeyi yapar bun a hem fikirim ama hırpalanırsın çok...kocanı sevip sevmediğine bağlı bi durum. Sevmiyosan soğuduysan yaptıklatı mideni bulandırıyorsa artık yapcak bişey yok boşa gitsin eşşek gibi nafaka versin dürzü.. Ama yok seviyosan önce kocanla etraflıca konuş, yuvayı kurtarmak tek taraflı olamıyo malesef. Oda niyetliyse devam etmeye yeni bir iş bularak kendini göstersin..kocanla ve çocuklarında sıfırdan başla..sende o arada mesleğin yoksa bi meslek öğrenmeye çalış ki tekrarı söz konusunda s*ktiri bas
0 oy
(331 puan) tarafından

Canım Allah yardımcın olsun. Senin hakkını iki dünyada da ödeyemez. İnşAllah çok çok pişman olur. Ayrıl ya da devam et demek haddimize değil ayrıca o duruma düşmeden kimse yorum yapmamalı bence. Eğer ki ayrılmayı tercih edersen de avukata danışıp nafaka için kanıt toplamak konusunda destek almanı öneririm. Paşa paşa versin nafakanızı.  O oo… yiyeceğine siz yiyinn helal rızkınızı. Babaları hem evlatlarına baksın heö sana baksın oo.. lara oara yediremesin terbiyesiz ahlak yoksunu ş.erefsiz

0 oy
(331 puan) tarafından

Canım Allah yardımcın olsun. Senin hakkını iki dünyada da ödeyemez. İnşAllah çok çok pişman olur. Ayrıl ya da devam et demek haddimize değil ayrıca o duruma düşmeden kimse yorum yapmamalı bence. Eğer ki ayrılmayı tercih edersen de avukata danışıp nafaka için kanıt toplamak konusunda destek almanı öneririm. Paşa paşa versin nafakanızı.  O oo… yiyeceğine siz yiyinn helal rızkınızı. Babaları hem evlatlarına baksın heö sana baksın oo.. lara oara yediremesin terbiyesiz ahlak yoksunu ş.erefsiz

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Beni sevmeyen bir adamın yanında gençliğimi heba etmezdim;((
0 oy
tarafından
Çok zor bir durum gerçekten. Rabbim yardımcın olsun. Allah kocana korku versin inşallah
0 oy
(15 puan) tarafından
Bukadar benzerlik olamaz şuanda ayni durumdayim aylardir sabrediyorum gözumde yaş kalmadi nemer cektim neler
0 oy
(802 puan) tarafından
Kendisi ne düşünüyor? Senden şans istedi mi peki?
0 oy
(15 puan) tarafından
Hayatim zindana döndü atildim kovuldum.şiddet gordum.haksiz yere bi oruspu icin hemde
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İçim almaz benim o adami imkanım yoksa bile boşanmaya aynı evin içinde iki yabancı gibi oluruz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 240 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi_ (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 425 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 335 göst.
0 oy
22 cevap 659 göst.

380,178 soru