0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Selam arkadaşlar... Burasını yeni keşfettim. Beni çevremde kimse anlamadığını düşünüyorum bazen hiç tanımadığın birisiyle dertleşmek iyi gelir derler. Anlatıp hafiflemek istiyorum.. . 6 yıllık evliyim, 2 tane oğlum var 2 ve 3 yaşındalar. Kocamla 8 senedir birlikteyiz ve çok severek evlendik. ama gelin görün ki evlilik aşkımızı öldürdü... Çocuklar, iş, ev telaşı derken birbirimizden koptuk. Düzelir umudu ile tatile gidelim dedik orda da cocuklar uyudugunda odada beni bırakıp bırakıp dışarı çıktı tek başına eğlenmeye. 2 ay öncesine kadar asla kocamdan şüphe etmezdim aldatmaz derdim ama meğer işyerinde evli ve eşi cezaevinde olan bi bayanla ilişkisi varmış. zaten evde de çok ilgili olduğu söylenemezdi bu kadınla konuşmaya başladığından beri daha da ilgisizleşti... öğrenmeden önce hep şüphelendim hep söyledim başkası var biliyorum söyle varsa vs diye ama yok dedi hep sadece soğuduğunu artık sevgisinin bittiğini evliliğin yürümediğini söyledi boşanalım dedim aileler karşı çıktı cocuklar kücük diye. sonra çocuklarının üzerine yeminler etti kurana el bastı kimse yok diye. inandım ama hislerim kuvvetlidir, bir gece o uyuduktan sonra fatura dökümünde saatlerce o kadınla konuştuğunu yakaladım. bitti dedim. boşancaz ama ailem arkamda durmadı her erkek yapar demeye getirdiler hep lafı. şuan da da konuşmadığını söylüyor ama hislerim konuştuğu yönde. Siz olsanız herşeyi herkesi silip cocuklarınızı alıp sıfırdan mı başlarsınız? yoksa cocuklarınız için son şans verir misiniz? 

12 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çocuklarımı alır herkesi siler hayatıma bakardım 
-Reklam-
0 oy
(119,578 puan) tarafından

malesef kadinlar hisseder :( oyle kocadan saglam nafaka alir sifirdan baslardim

0 oy
(503 puan) tarafından
vermem tabi ki. çocuklarımı da alıp sıfırdan hayat kurarım kendimize. ve kendime de asla bu şekilde saygısızlık ettirmem. sen o evde onun hizmetçisi değilsin. evde kocanın işini yap, yemeğini,çamaşırını, temizliğini yap, o ihanet etsin. bence yaptırma bunu kendine canım  Allah yardımcın olsun
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Devam ediyorsa ve inancın kalmadysa bosanilir ya öyle hayat devam etmez çocuk için bile.. çocuk zaten öyle bir ortamda sevgisiz buyumemelk
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Dünyaya bir kere geliyoruz güzel kızım. Çocuk da olsa ne olursa olsun sen de dünyaya bir kere geliyorsun ve mutluluğun herşeyden önemli. Sen mutlu olursan o çocuklar da mutlu olur. Ama annenin mutsuz olduğu bir evde isterse herguun bayram olsun o cocuklarin yuzu gulmez. Ne yap et yollarini ayir. Kendi akil sagligin icin kendi beden sagligin icin. Dedigim gibi sen iyi olursan evlatların da iyi olur. 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Dünyaya bir kere geliyoruz güzel kızım. Çocuk da olsa ne olursa olsun sen de dünyaya bir kere geliyorsun ve mutluluğun herşeyden önemli. Sen mutlu olursan o çocuklar da mutlu olur. Ama annenin mutsuz olduğu bir evde isterse herguun bayram olsun o cocuklarin yuzu gulmez. Ne yap et yollarini ayir. Kendi akil sagligin icin kendi beden sagligin icin. Dedigim gibi sen iyi olursan evlatların da iyi olur.
0 oy
(2,488 puan) tarafından
Neyin şansı kimse şans vericem benden soğuyan bi adama mı? İstemiyor ki beni ne şansı? Kesinlikle çocuklarımı alır giderim benimde gururum haysiyetim onurum var ezdirmem kendimi küçültemem 
0 oy
tarafından
Çocuklarımı sevgisiz bir evde büyütmem
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sıfırdan bir hayat kurardım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sıfırdan başlamak için o güce sahip misiniz 
0 oy
tarafından
çocuk ıcın sans verılmez sevıyorsan hazmaderım dıyorsan bılemem ama Allah kımsenın basına vermesinde ben hazmedemem takıntılı bırıyım ona da yazım banada zından olur o ev bıze cocuklar da saglıklı buyuyemez zaten o yuzden ben  gıderdım nolursa olsun 
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Bu kadar net bi aldatma var. 

Mutsuz aile, mutsuz anne sağlıksız çocuk demek

O çocuklar anlamıyor mu zannediyor herkes. Kendi çocukluğumdan biliyorum. Bazen gitmek en sağlıklısı. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 232 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi_ (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 426 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 339 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hg99 (682 puan) tarafından soruldu