+1 oy
425 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ailem olsun yuvam olsun diye kabullenip vazgectigin şeyler seni degersizlestiriyor.aman zora girmeyelim aman zora sokmayalim dedikçe fedakarlık yaptıkça degersizlesiyor insan 

14 Cevaplar

+2 oy
(2,678 puan) tarafından
Derler ki sen eş.ek olduktan sonra sırtına binen çok olur, biliyoruz bilmemş gibi davranıyoruz, görüp görmedim diyerek zaten bu hale geldik 

Aman Bn önemli değilim boşver dedikçe hayatın benden aldığını öğreniyorum 

Aman kimse duymasın diye sineye çok çektim kendimi sanırım bu oyunu biraz daha oynamam gerek 
(202 puan) tarafından
Yazini musadenle paylasmak istiyorum:)
(2,678 puan) tarafından
Tabiiki cnm ne demek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu demek oluyoki s.ken yaraniyo fedakarlik bos anca evladina yaptigin fedakarliktan mutlu olmak gerekiyo
tarafından
İste bundan bahsediyom sovecen bazen anca oyle yaraniyon vallaha bak
heloo alisamadinmi bana gı daha

Baharim aleykumselam :)
(2,203 puan) tarafından
Ayneen oyle bacim  deveye dikeeen insana ...ken yaranirrr ...
tarafından
Heh bak diken iste :)
(2,203 puan) tarafından
Aynen dikicen yoksa bu hayat boyle gitmezzz onu ne gelni dikicen ahahhaa :D :D doğuşun bitane roportaji vardi . Bunlar anasjni bacisini kiarisini sdikcem ama sdkermiyorum diye bagryodu bak o geldi aklma :D :D :D :D
tarafından
Tobe yaraaabbb :)
0 oy
tarafından
Hep öyledir ne kadar iyi niyetli olup kendini parçalarsan yıpranan yipratilan sen olursun. Bazen gamsız, herşeyi oluruna bırakmak lazım ama o da bizlik değil 
0 oy
(683 puan) tarafından
Kesinlikle. Tam tersi nerde halden anlamaz varı yoğu bilmezler kıymetli bizm gbilrde çeksn dursn 
tarafından
Evet aynen öğle eşimin ortağının hanımı hamilelik fotoğrafları cektidi bir sürü eşya aldırdı biz gorumcemin verdiği ile bebek büyütüyoruz doğum yaptım bir geceligim bile olmadu
(683 puan) tarafından
Esra ezmecinin Bi videosu var erkek yatırım yaptığı kadını sever maddi manevi  zor olan. Bzim gibiler çantada keklik
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Acı bir gerçek malesef
0 oy
tarafından
Kırmamak  için sustukça kırılan hep sen oluyorsun 
tarafından
Çok yoruldum
tarafından
O yorgunluk bendede var artık yasamk istemiyorum
tarafından
Yürüyen ölü gibiyim ruhun yok kırıla kırıla bittim
0 oy
(350 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Her şeyi kabul edersin hatır için sonra tak eder bi şeye tepki gösterdin diye seni siler insanlar. Değerin kalmıyo çünkü 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

fedakarlik yaptiklarin senin hakkında ne düşünüyor acaba:)

0 oy
(362 puan) tarafından
Çok doğru benim de hiç değerim yok kimse için çünkü hep kendimden ödün verdim hep alttan aldım artık yoruldum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esimi aileme ailemi esime ezdirmem 

Esim icin yapacagim en büyük şey budur. 

Cocuguma canim feda. 

Bunun disindpa paramiz yettigince alir yer iceriz ay aman onu alma para biter demem yarin olursem o parayi mezara mi gonderecek?  Ha durumumuz yoksa da ille de olsun demsm. Her sey tadında güzel
0 oy
(687 puan) tarafından
Bunu tamda devlet mi özelde mi dogursam diye kara kara düşünürken görmem çok tuhaf :) 
0 oy
(202 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum cok haklisin
0 oy
tarafından
Aynen ben öyleyim şuan
0 oy
tarafından
Demekki kendini ve cocuklari düşünmek gerek. Digerleri için yapılan fedekarlık hiç gözükmez. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 240 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 232 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 132 göst.