0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar herşeyi boş verinde ay bi uzandım yeminle sanki icimde kelebek var bi oraya bi buraya hem icerden  hisediyom hem dışardan görünüyor bi hareket ediyor tatlı tatlı  yeminle basen diyom keşke çıkarıp sevsem geri koysam hareket etse  ne güzel bi duygu rabbim herkese nasip etsin insallah 

12 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından

Çıkarıp sevince geri konmuyo  canım tecrübeyle sabit:D

Aminnn isteyen herkese nasip etsin 
tarafından
Daha erken ya ondan doğmasın simdi  ama çok istiyorum
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çağırma kız oda çok heveslenir geliverir allah korusun :) ben 35 haftalık oldum 2 hafta kaldı doğuma.  Biraz önce cantami hazırladım.  Eşime diyorum ki hersey çok güzel oldu şimdi bizim kız heveslenip gelmesin diyorum :D sus sus duymasin gelmesin daha diyor :P

tarafından
Ya allah iyiliğini versin  tmm duymasin
(964 puan) tarafından
:)  kaç haftalik oldunuz cnm
tarafından
26+2 gün canım
(964 puan) tarafından
Ohh maşallah çoğu bitmiş az kalmış. Kucağına almak nasip olsun inşallah
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ne guzel ya ozledm o günleri :)) rabbm sag saglm kucaginada almayi nasip etsin canm benm
tarafından
Amin insallah ya
0 oy
(287 puan) tarafından
Bu günlerin tadını çıkar geceleri keşke orada kalsaymis dersin :)
tarafından
Hımmmm çıkarım ozaman canim saoğl
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Zamanı gelince yanında olduğunda binler kere Allah'a şükür edeceksin her gün oğlullarimin uyanık olduğu uyuduğu her an Rabbime binlerce kere şükrediyorum dünyanın en mucizevi olayı Bence evlat sahibi olmak tabii ki zorlukları var ilk 3 ay Dünyaya adapte olmaya çalışıyorlar 3 aydan sonra damakları diş için kendini hazırlıyor 6 ay ile 2 yaş arası diş çıkarma dönemleri olduğu için ara ara ayda bir hafta 10 gün kadar huzursuzluk oluyor ama gülüşü dünyalara bedel yorgunlukları da var ama galiba Ben sinirleri alınmış bir anneyim huysuzlaştı ında ağladığında Aslı kendine gel evlat sahibi olamayanlar var abbim İstediğin an nasip etti sana iki evladı Sende bir yatağa yatırsın lar 2 gün kalkma bak neler yaparsın diyorum akşam 9'dan beri 7 aylık olan bebeğim   geçen ay çıkmıştı 2 dişi iki gündür ust 2 dis cikiyor 20 dk once zorla uyuttum Bugünlerde Geçecek diyorum
tarafından
Ne güzel anlattın ka vallah  rabim evlatlarımızı bize bağışlasın iyi insanlarla kavustursun  hep onlar
(5,938 puan) tarafından
Amin cümlemizin evladına Rabbim bağışlasın karşılarına iyi insanlar çıkarsın ben genelde hep negatiflıgé kapalı  tam bir pozitiflik çıkartan insanım hayatım boyunca böyle oldu mesela ilk oğlum çok uslu çok akıllı bir çocuktu bebek kendi öyle varlığı yokluğu hiç belli değildi dişleri çıkarken hiç ağlamadı igneler hiç ateş yapmazdı  çok kolaydı ve hala kolay bir çocuk bu ikinci evladım 7 ay 22 günlük beyefendi 35 haftaya girdiğim Gün doğdu 14 günlükken kolik sorunumuz başladı 3 ay kolik ile mücadele ettik sonra dişler devreye girdi habire zıplıyor azman gibi 5 dakika Durmaz Ama şunu düşündüm beni hiç bilmediğim bir ülkeye gönderseler kapalı bir eve Koysalar o ülkenin sokağı'na caddesini marketini pazarıni mağazasıni otobüs durağıni taksi durağıni Hastanesi'ni vesaire alışmam en az 6 ay iyice kavrama bir yılı bulur o yüzden bebek de öyle karnının içinde Sadece anne babanın etrafın seslerini duyuyor annenin kordonundan besleniyor gece Karanlık gündüz hafif loş bir ışık fark ediyor hop zamanı doluyor ve Dünyaya Geliyor Tonlarca insan etrafında anneannesi dedesi babaannesi halası teyzesi ninesi akrabası çocuk zaten şaşırıyor doğduktan 14 15 gün sonra bağırsakları hareketlenmeye başlıyor gaz sancısı oluyor kolik 3 bebeğin birinde mutlaka oluyormuş çocukcağız kendini sıkmayı bilmiyor gaz çıkartmayı bilmiyor anne devreye giriyor kimyon çayları rezene çayları gece banyoları derken gaz sorunu da bitiyor annenin memesini alıyor emiyor doyuyor bazı bebek mama ile büyüyor sindirmesi lazım Anne emzirir emzirmez uyumasını istiyor uyur mu büyük insan bile yemek yedikten sonra ağırlık çöküyor sindirmesi için bir iki saat geçmesi gerekiyor Hadi o günlerde geçiyor büyük insanın bile bir dişi ağrıdığında günlerce ağrısına dayanamazken bebeğin damağı yarılarak dişler çıkıyor jellerle hafifletmeye çalışıyor ağrıları tam 6 ayda Oh düzene girdi diyorsun bu sefer ek gıda mevzusu başlıyor bilmediği şeyleri tadıyor kimi ağır geliyor anne anlayamıyor kimin vücudu kabul ediyor kiminin de  alerji oluyor zaten vücut kendini belli ediyor Bir hafta içinde Ondan sonra zaten dış dünyaya iyice adapte oluyor artık herkesi tanımaya başlıyor 6 aydan sonra anne baba haricinde o gülücükleri anne ve baba demesi agucukları En olmadık hareketlere tepki verip kahkaha atmaları dünyanın en mucizevi olayı ne uykusuz gecelerin aklına geliyor ne çektiği kolik sancıları Ondan sonra emekleme devresi derken yürüme devresi giriyor çocuk ya bu robot gibi düz yolda yürümeyecek çekmece karıştıracak koltuk altına bakacak masanın altına girecek koltuk üstüne çıkacak çünkü keşfedecek bacakları ile yukarı çıkmanın mutluluğunu yaşayacak elleriyle Çekmeceyi açıp bir şey almanın huzurunu bulacak e bu dönem asla ama asla kızmayacaksın uyaracaksın  merak etme Taş çatlasa 6 ay kadar sürüyor İlkinden tecrübem var Evet senin daha zamanın var ama inan ilk çocuğum 6 buçuk yaşında ikinci 7,5 aylık oldu bile zaman o kadar hızlı geçiyor ki bırak gece Bebeğin uyuduğunda yemeğini yap ya da gündüz uyuduğunda yap 3 gün evi süpürme sende Affedersin Evi b** götürmez 4. gün süpürür silersin mis gibi ilk 2 yaş çocuk için çok önemli ömrünün sonuna kadar olacağı bireyin adımını atıyor çünkü dünyaları önüne serseler 20 tane daire verseler trilyonlar verseler evladını verebilir misin asla o yüzden her anın tadını çıkart ağlıyor mu mincikla elini öp yüzünü Sev saçını okşa Ninniler söyle bırak çayı soğuk iç varsın yemeği 2 saat sonra ye bir daha bu günler geri gelmeyecek 2 yaşından sonra senin her yediğini yiyor Gittiğin her yere de geliyor kendi kendine oyunlar bile oynuyor Allah yeter ki can sağlığı versin canım.
tarafından
Ay çok haklisin vallah  keske butun anneler senin gibi olsa  çok güzel ve iyi bi annesin insallah bende senin gibi olurum
(5,938 puan) tarafından
Olursun canım sabır sadece çünkü sevgi arsiızı oluyorlar  :))))
0 oy
tarafından

Seversin canım seversin :)

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Özledim hamilelik zamanlarımı yaa, canım benim öyle bir geçiyor ki zaman anlamıyorsun bile. Sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 
0 oy
tarafından
Kız öyle rahat çıkarıp koymanın formülünü bulsan bizede soyle
0 oy
(2,241 puan) tarafından
yaa masallah :) hamileligime dair ozledigim tek sey o cok hosuma giderdi kipirdamasi dogum yaptim ilk bir ay gece uyku haliyle karnimi seviyodum aliskanlik olmus
0 oy
tarafından
Amin cnm benim Allah her isteyene versin. 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ayyy aynı ben böyle karnimi falan minciriyorum: )
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Amin insallah canim Rabbim insallah bnada tattirir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 661 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 399 göst.
0 oy
6 cevap 156 göst.

379,888 soru