0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde (312 puan) tarafından
Arkadaşlar görümcem daha önce eşimle ayrılmama sebep oldu bugün akşamds sözünü yaptık oğlan 3 yılık sözleşmeli er 1.5 yılı kalmış insllah tez zamanda evlenirler de kendi de görür elkapisinin ne demek olduğunu

9 Cevaplar

+2 oy
(350 puan) tarafından
Canııımm sen yine de herkes için hayırlısını dile zaten Allah herkese ettiğini çektiriyor sen içini ferah tut 
(312 puan) tarafından
İlk görümce gayet rahat bir hayat sürüyor 1 yıllık evli beni bir yıl içinde hem hamile kaldım hemde hamile hamile ayırdılar eşimde onların aklı ile yol çizdi baktı ayrılınca kimse bakmıyor kimse umursamiyor ne varsa bende var dedi geri birleşmek için elinden geleni yaptı yalan yok çok seviyorum kendisini ama çoğu şeyide yediremiyorum kendiler öyle yaptilar nasıl hayırlısıni dileyeyim
(350 puan) tarafından
Valla bacım Allah yuvamı yıkmaya çalışanın yuvasını başına yıksın de ben öyle diyorum. Kim için kim bunu düşündüyse başına versin sen bi de hamileymişsin
(312 puan) tarafından
Evet hamileydim kaynanam o.rusbusu birde bizden değil o 15 gün annem gilde kalmıştım orada yaptın dedi oysaki ben aileme 6 ay onve bir gittim bir de ayrılmadan önce gittim ben annem gildeyken yazdı eşim anneme ben ayirliyorum kızın senin olsun diye sonra bende gittim köylerine orada öyle dedi sen annen gilde yaptın dedi bende 3 ay kesin var gününü de bilmiyorum dedim doktora gittik neyse işte bunlar aldiralim diyorlar sıra geldi girdik içeriye doktor kadındı eşim ve halam vardı yanımda doktora soruyor işte ne kadarlık diye 3 ay 15 günlük dedi alamaz misiniz dedi yok dedi emin misin diyor birde doktora 3 ay 15 günlük olduğuna o da geri doktordan bir koca karısınin adetini bilmez mi bir uyduruk sidik testi de mi alamadin dedi tükürdü yüzüne onun geri
(350 puan) tarafından
Doktora helal olsun. Ne pisliklermiş ay nasıl bi kalpleri var.. Allah sorsun iki cihanda da
(312 puan) tarafından
Aynen öyle valla çıkarken de dedim sizin gibi doktor nadir olur diye iki dünyada ellerim yakalarinda olsun başlarına geldikçe desinler biz bu kıza bunları yaptık Allah da bize verdi diye
-Reklam-
+1 oy
(119,126 puan) tarafından
inanki eden buluyo 
(312 puan) tarafından
İlki bulmadı ikincisi bu bulur insaalh
0 oy
(69 puan) tarafından
Görümcem yok Allah'tan .
(312 puan) tarafından
3 tane var 3 de birbirinden beter
0 oy
(141 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn canm naplm kader nasip.kismet ama.Allah cok buyuk illaki sana yaptklari haksizlikoari oderler bu dunyada olmasada obur dunyada zaten ne diye ugrasiyolar analmiyorm ya guzlce anlasmak varken off off sabir Ya Rab
(312 puan) tarafından
Ayrılıp birleşince eşim artık herşeyin farkına vardı ailesini umursamıyor bile kendiler ararsa bu bazen aklı gidiyor aman diyorum o zamsn da zaten hakkimi helal etmiyirum hiç birine o bebgimde ölü doğum oldu 1 ay ölü tasimisim
tarafından
Yaaa canım benim çok üzüldüm bebekler hissedermiș her şeyi... Allah onlara yaşattıklarini yaşatsın
(312 puan) tarafından
O bebeğimin gelişimi de çok düşüktü hareket yok vs Gaziantep e bile gittim hastaneye ama bu dünyada yiyeceği ekmegi yokmuş amin canım amin
0 oy
(476 puan) tarafından
Başlık beni çok güldürdü :D ilahi herşeyin hayırlısı diyin siz Rabbim yuvanıza huzursuzluk nasip etmesin inşallah
(312 puan) tarafından
Amin canım hep gül inşallah
0 oy
tarafından
Ben yengeleerime asla kotuluk yapmadığım halde evlenince onların ne hissettiğini ne beklediğini daha iyi anladım kötülük yapanlar pişman olur bence
(312 puan) tarafından
O kadar kötülük art niyetlilik yaptı Allah da ona verir insaalh
0 oy
(253 puan) tarafından
Darisi bnm gorumceye . Evde kalmis dul kari gbi.  Oda esime dedi sanki bu cocuk senden degl. Namussuz ******** adi o.rospo
tarafından
Allah'ın belasi adi köpekkk . Atlayadinmi saçına sen ne diyorsun lann kahpee diye öldürürdüm ben onu orda keşke o akşam annenin başı ağrisaymista sende başkasından olsaymişin diyemedinmi peceteden kendi imkanlariyla doğmuş sürtükkkk . Nasıl sinirlendim kuran çarpsın yaaa
(312 puan) tarafından
Derler bacım derler ama kendilerini düşünmezler evlenir insalah senin yilanda
0 oy
tarafından
Bazen canimiz yaniyor evet ama beddua iyi bisey degil canim
(312 puan) tarafından
Beddua etmedim ki dua ettim
0 oy
(393 puan) tarafından

Darisida benim yılana:D

(312 puan) tarafından
Amin amin bolca çokça amin