0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşimin annesi ile telefonda konuşmalarına şahit oldum. Arkamdan demediğini bırakmadı, şeytan o kız, gerizekalı o kız. Senin kadar taş düşsün başına inşallah. Ailesi kanser olsun inşallah. Ne beddualar ne beddualar. 

O kadar seviyesiz, terbiyesiz ki duyduğumda başımdan vurulmuşa döndüm. 

5 yıllık evliyiz bir de 10 aylık bebeğimiz var. 

Sürekli boşan ondan, çocuk olsada boşan diyor. 

İlk günden itibaren saygıda kusur etmedim, hep Güler yüzlü oldum ki çevrem de beni böyle tanımlar. Asla hak etmediğim cümleler. Ortada bişey yok. Düğünümüz oldu 1 kuruş para vermedi. Her şeyi kendimiz yaptık. Karı koca çalışıyoruz. Kendi yağımızda kavruluyoruz. Kimseden bişey istediğimiz yok. 

İnanılmaz sinir bozucu, oğluna seni evlatlıktan reddettim dedi. Bunlar neden oldu derseniz Ataşehirden Pendiğe taşındık. Kendileri Avrupa yakasında oturuyor, iyice uzaklaştırmışım ben onları. Ana sebep bu yani. Yazıklar olsun. 

Olaylar çıkmaza girdi kördüğüm oldu. 

Bilemiyorum ne yapacağım, yüzüme nasıl bakabilir? 4 defa aradım benim de eşimin de telefonunu açmıyor. Varsa bir öneriniz alırım bir dal 

15 Cevaplar

+2 oy
(2,032 puan) tarafından
Valla kaynanan akıl hastası o kesinde ogluda aşağı kalmaz ondan kaç yıllık esisin ne biçim laflar söyletiyor sana esindede sıkıntı var ona bu yüzü o veriyor bi kere azarlasa bidaha acamaz agzini
-Reklam-
0 oy
(5,712 puan) tarafından
Eşin de agzını açıp tek kelime etmiyor mu o öyle saIak saIak konusurken
(2 puan) tarafından
Yemin ediyorum bak evladım var benimde. Kadın gerçekten taramalı tüfek gibi konuşuyor. Hayır bana söylüyorsan söyle aileme ne beddualar ediyorsun. 3 defa görüştüler ömürlerinde(nişan düğün doğum) 4. Görüşme yok yani.
(866 puan) tarafından
Allah böyle gelinlere böyle kaynana veriyor uzulutrm gercekten
0 oy
tarafından
Eşin??? Eşin ne dedi sen bırak o mendeburu iş eşinde susup dinlediyse sadece adamlığna tüküreym onun 
(2 puan) tarafından
Eşim “anneee deme öyle ! “ diye biraz yüksek sesle bağırdı. Ve benden defalarca özür diledi. Onun açısından da çok zor, oda üzülüyor
tarafından
Ya bıraksın bacım 5 yıllık evliyim diyorsun saygım sevgim sonsuz diyorsun bu neyin kini nefreti öfkesi Allah ıslah etsin inşallah eşin annesi böyle biri olduğu için bnce otursun sabah akşam dert yansin sen eşinin namususn nsl laf getirir sana ay çok sinir oldum
(2 puan) tarafından
Bende çok sinir oldum. Kendi kendimi yiyorum gerçekten uyku kalmadı, hele o gün sabaha kadar uyyamadım 1 hafta oluyor olaylar olalı.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun onu da  ıslah etsin zor bi durum 
0 oy
tarafından
Tamam annedir saygı gösterilmesi gerekir büyük ama burda senin saygısızlığın yok asıl saygısızlıgi o yapmış ne diye bı de üstüne arıyorsun sen hatalı değilsin ki 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Aramam sormam birdaha canım bana onları dicek nie ariyim ki kendi arasin bı özür dilesin 
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Esin ne diyor ya benmde basimda varda esim arkamda sagolsun evinde huzurla kal bosver takma
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Birincisi canım eşine bunları derken eşin seni savunmadiysa biraz da eşinde sıkıntı vardır ne kadar annesi olsa da anne eşim karışma yada ben böyle seviyorum dese konu kapanır böyle ezdirirse ağzını kapatmaz o Allah in dan bulsun bu kadın da
(2 puan) tarafından
1 haftadır uyyamıyorum. Masumlar apartmanındaki kardeşler gibi sürekli temizliğe verdim kendimi. Bilmiyorum nasıl olacak bu durum. Torununu dahi görmek istemiyormuş. Keşe o an müdahale etseydim, telefonu kapattılar 3 defa aradım ardından açmadı
(1,072 puan) tarafından
Arama bundan sonra eşine de tepkini koy canım eşin tepkisini vermesse arkası kesilmez inan ki
0 oy
(48,508 puan) tarafından
o onları söylerken esin ne diyo peki
0 oy
tarafından
Hic usenmem hesap sormaya giderim ben olsam Allahtan kaynanam boyle bi insan olmadi ya ne insanlar var 
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın. Benim annem uzağa evlendirmek istemedi beni ama yine de böyle laflar etmedi. Km ler var aramızda hâlâ kızar uzağız diye ama eşime hiç bişi demez, eşim için de bana konuşmaz böyle asla. Sizinki de uzaklık mi, istenirse sık sık haftasonlari yine görüşülür . Nasıl böyle şeyler diyebiliyor, eşin buna nasıl tepkisiz kalıyor! 

Taşınmadan önce bişi demedi mi? Taşındıktan sonra laf ediyor... kiii zaten onun karışmaya hakkı yok da hani gönlünü yapar giderdiniz diye soruyorum.
(2 puan) tarafından
Taşınmadan önce eşim paylaştı biz taşınabiliriz diye, o salağın kuklası olmayacaksın taşınmayacaksın, dediklerini yapma demiş. Bizde haber vermeden taşındık ruhu bile duymadı kendisi teee Avcılarda oturuyor zaten. Ona ne ki ne
(11,089 puan) tarafından
Hah işte o kadın sal.ak dediği zaman eşin niye susturmamış annesini. O zaman karım hakkında böyle konuşamazsın diye çıkışsaydı şimdi bu kadar tepkiler veremezdi. Eşin baştan yapmamış yapacağını
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Cehennemin dibinde açsın o telefonu deli garı

Arama sende ne arıyosunki

Kocanla mutlu olmaya bak
(2 puan) tarafından
Utanmadınmı onları söylerken demek istedim sadece. Yanyana olsaydık muhtemelle annesi demeyip hak ettiğini yaşatırdım. Demekki böyle böyle katil olunuyor
(14,428 puan) tarafından
Bunlar insanlıktan anlamaz zamanında çok alttan almışsın kardeş
Bunların ağğzına sıçacaksın
Deli deliyi görünce sopasını saklar hesabı
(2 puan) tarafından
İlk defa güldüm valla doğru, büyüktür eşim arada kalmasın, aman üzülmesin aman tadı kaçmasın diye diye hep alttan aldım hep. Saçma sapan konuşmalar. Evlenmeden öncede o kız Amasyalı ise olmaz ataşehirde oturuyorsa olmaz diyordu. Yani evlenme diyordu. Hasta hasta. Ama bizi de hasta etti galiba
(308 puan) tarafından
Ay yorumlara bakınca gördüm amasyalıların nesi varmış fazla afkurmasın :D
(2 puan) tarafından
Kulp takacakya ondan :D herhangi bi sebep işte gözünün üstünde kaşın var mevzusu
0 oy
(506 puan) tarafından
valla canim senin kaynana ile benim kaynana kardes olsalar bu kdar benzemezler heralde. ayni benzerliktr seyleri ben de yasadim. hic sevmez beni benim ve ailem hakkinda demedigi kalmaz ici fesat. hep art niyet arar. benimki de ben calismiyorum diye istemiyor beni. hayalinde ögretmen gelin varmis surekli oyle diyor ben oglunun parasini yiyormusum. agza gelmeyecek lakaplar takiyor bana. hamileyim ona bile sevinmedi. benimle zsten kus kendi ogluna bile hayirli olsun demedi. neymis adetmis bebek dogmadan denmezmis. sacma sapan seyler. ben de küsüm konusmuyorum bana dedierini gordukten sonra.bence sen de arama asla sorma. sana bunlari yapan kisiyi arayip napacan. ben bu zamana kadar hep sabrettim hic lafim sozum olmadi ama artik yeter yni ben de insanim. sen de kendini ezditme bosver. konusmazsa da kendi kaybeder valla. 
(2 puan) tarafından
Aynı aynı parasını yiyormuşum bende dediğin gibi bak onu atlamışım . Ki ben çalışıyorum beraber alıyoruz ne yapıyorsak ikimiz ortak koyarız yani. Çok üzücü gerçekten yazık bize. İmreniyorum ilişkileri güzel olanlara. Zarar veriyorlar bize maddi manevi. Birde bi kaç ay önce kredi çektirdi bana. Oğlu kızı çekmedi yine ben yardımcı oldum.  Nankörler çok ayıp. Acaba senin eşin ne der bu duruma ne yapıyor ne diyor
(506 puan) tarafından
valla canim benim esim kendi annesinin fedatligini biliyor cunku esime de senenin 5 günü baristiysa 360 günü küs. sürekli surat yapar isi düştügü zaman barisir isi bitince tavirlar takinir. esim de gercek yuzunu goruyor yasadigi seylerle o yuzden de bana birsey demiyor. benim niyetimi de biliyor. inan ben de iyi gecinen gelin kaynans gordukce bir garip oluyorum. bizim ne kabahatimiz var diyorum. yani guzellikle gecinilse fena mi. ben meraklimiyim böyle olmaya. ama bunu kendileri yapiyor canim. insan surekli fesatlik dusunmez ki. bir kere beni taktir ettigini gormedim hep elestirir. Allaha havale ettim hakkim kalsin insallah...
0 oy
(561 puan) tarafından
Arama umursama ne zorun var nasil olsa uzaktasinn 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ahahah birde 4 defa aradın mı. Kafayı mı yedin sen. Valla eşimin annesi falan dinlemez agzıma geleni sayardım.. Eşinde annesi tamam ama yeri geldimi haddini hududunu bildirmesi lqzm. Aslında o kadın o hakaretleri sana değil kendi oğluna yapıyor.. Farkında değil.. Allah ırak etsin boşver naparsa yapsınlar. Hiçde oralı olma arama sorma. Gitme gelmesin. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 666 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 582 göst.

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı