0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,045 puan) tarafından
B12 düşüklüğünde bebege zararı varmı sağlık ocagnda  sonuc böyle çıktı kadın doğuma gidecem inşallah. Böyle bisey basına gelen varmı kızlar önereceginz bisey varmı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
takvıye verırler canım bendede oldu vıtamın olarak aldım sonraısnda devam ettı ıgneye gectık ama duzelme yok bırakınca gerı dusuyor o yuzdenuzu. sure ıgneye devam etmen gerekebılır dedı doktor bebege herhangı bır zararı yok zaten onlemınu alcaksın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide  düşüktü  kadin dogum doktorum igne verdi saglik ocaginda yaptirdim yukseldi  ondan sonra
tarafından
Bı sorun olmadı demi canım bende bugün vurildum ama.bazilari hap iyi iğne kullanılmaz diyor
tarafından
Hayır  olmadi bisey hatta igneden korkuyorum dedim hap olmazmi:))) igne daha cabuk yukseltiyor dedi hapin yukseltmesi cok uzun suruyor dedi  2 haftada haftada 2 taneydi sonra 3 haftada haftada 1 kere oldum diye hatirliyorum
tarafından
Çok sağol canım ben gebelikten önce vuruluyordum şimdi haftada bire geçmiştik son 2 tane felan kaldı hatta aile hekimim vurulabilirsim dedi. Ama bilmiyorum gebeliğim çok yeni hatta daha 2 gün önce öğrendim korkuyor insan:))
tarafından
doktiruna danis yinede canim hayırlı olsun sağlıkla kucağına  al insallag
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim de saglik ocaginda yaptrdgm testte b12 dusuk çıktı. Kadin dogum doktorum ıgne verdi. Igne kullaniyorm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
26 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...