0 oy
138 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,552 puan) tarafından

Merhaba kızlar :) Pazarda buna benzer bi temizlik kovası gördüm.. 75 tl diyordu satıcı.. Bana da bi tarafında temiz bi tarafında köpüklü su olan kovalardan lazım.. Adama onlardan mı diye sordum ama sorumu anladığından emin olamadım.. Bi tarafında yıkayıp bi tarafında sıkıyorsun abla dedi.. Aynı kova mı sizce, arasında fark var mı 

image

7 Cevaplar

0 oy
(2,438 puan) tarafından
Bunlar kullanışlı değil diye duydum yinede siz bilirsiniz
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim benzeri var. Evet bir tarafı temiz bir tarafı kirli. Memnunum. Ama uç tarafı hemen paslandi ses çıkarıyor
(1,552 puan) tarafından
Sadece sıkmak için değil yani, temiz kirli su ayrımı var demi
tarafından
Var var baksana iki bölüm var
(1,552 puan) tarafından
Adam sadece kurutmaya yarıyor gibi konuşunca kafam karıştı da :) Teşekkür ederim
0 oy
(3,828 puan) tarafından
senin dedigin kovadan hic gormedim canim . bu da bi tarafa kopuklu su koyup diger bolmeye koyup kurutup yeri siliyorsun
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim.. Ben ondan istemiyorum onun için sordum.. Kirli temiz su bölmesi oluyor, hem köpükleyip hem durulayıp çıkıyorsun.. Onlardan istiyorum da
0 oy
(849 puan) tarafından
Valla ben kullanıyorum çok memnunum züccaciyelerde 60 TL ye satılıyor canım
(849 puan) tarafından
Bı tarafına su koyuyorsun diğer tarafında suyu sıktıriyorsn
(1,552 puan) tarafından
Bi tarafına kirli bi tarafına temiz su akıyor değil mi, onlardan istiyorum da ben.. Yanlış almim dedim
0 oy
(546 puan) tarafından
Ben aldim hic memnun kalmadim.ben kolayci pratik usengec bi insanim bana hitap etmedi cok ugrastirici
(1,552 puan) tarafından
Ben de kolaycı olduğum için istiyordum.. Köpükle durula çık diye.. Bi de birgün salonla mutfağı temizliyorum, köpük çok kirlenmediği zaman dökmeye kıyamıyorum.. Yarın da diğer odaları silerim diyorum, bu sefer de durulayamıyorum tek kovayla
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Canım bu ikili olanlar bir yerde su bir yeri sıkma ama daha önce 101 e geldi 3 bölmeli onlarda biri köpüklü su biri temiz su biryeri de sıkma için 
(1,552 puan) tarafından
Hımm, teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Vallah alacaktım teyzenin biri hiç kullanışlı değil dedi bende spreyli mop aldım aşırı memnunum 
(1,552 puan) tarafından
Bana da tam tersine, ben bakarken yoldan geçen bi bayan ben aldım çok kullanışlı deyip geçti :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,768 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 243 göst.
24 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
21 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 128 göst.
24 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

377,906 soru

11,311,016 cevap

34,745 kullanıcı

...