0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar tam 30 +2 deyim nasip olursa dogum kasım ortası gibi olucak varmı aynı haftada olanlar nasıl gidiyor bide kızım olucak insallah bitane oglusum var 

5 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Maşallah kuzum
(17 puan) tarafından
Sagol canım zaman gecmek bilmiyor valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynıyız canım ben biraz ağırlaştım dr erkek dedi ama bakalım hayırlısı bacak ağrın var mı
(17 puan) tarafından
Yok canım cok sükür birtek gece uyku sorunum onun dısında cok rahat geciyor sezeyanmı senin
tarafından
Normal canım ilki bunda henüz bişey demediler
tarafından
Mide yanması da çok var bende
(17 puan) tarafından
Benim ilki sezeryan oldugu icin buda sezeryan olucak hayırlısıyla kucagimiza aliriz insallah hepimiz
tarafından
Amin canım sağlklla hayırlısıyla :))
0 oy
(3,205 puan) tarafından
30 haftalik olduk, bu hafta mide ekşimesi başladı bir de gece uykuları zorluyor
(17 puan) tarafından
Gece uyku sorunu bendede var ya bide cok sık tuvalete cıkıyorum sabaha kadar saat başı tuvaletteyim
(3,205 puan) tarafından
Sorma dönünce de uyku kaçıyor yine çok fena bi durum  bir de tekmeleri yokmu uyutmuyor da :)
0 oy
tarafından
Bende 31+4 oldum canim herşeyden az az var valla miğde yanmasindan üç günde bir serom yiyorum çok şiştim baya 55le kaldım hamile şuan 67kiloyum akşam yuruslerime başladım kollarım bacaklarım fena ağrıyor 16 aylık kızım var birde o dahada yoruyor aslında bir zor bela topluyorum arkamı donmemle dünya başıma yıkılıyor :) yapcak birşey yok ama sağlık olsun doğusunda oğluşum zamanında hayırlısı benimde Kasım başı gibi dedi doktor bakicaz artık normal gözüküyor bir sıkıntı çıkmazsa hepinize hayırlı doğumlar olsun inşallah 
(17 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım benim az kaldı biraz daha sabredicez bunlar hep tatlı yorgunluklar :)
0 oy
(35 puan) tarafından
Yaş ilerledikçe zorlaşıyo derlerdi inanmazdım ama çok doğru 32 yaşımda 4. Çocuk, cidden bitmişlerdeyim.. Hayırla bi doğsayfı uykusuzluğa razıyım gerçekten.. Ayakta uzun süre kalamıyorum dışarı çıkıp iki yürüyemiyorum aşırı yoruluyorum olduğum yerde kalıyorum öyle...bide kız olmasına rağmen karnım aşırı sivri ve aşşağıda, onunda gerginliği oluyo.. Hayırla bi doğursaydım;((( 31+2 deyim ve bu haldeyim:/
(17 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insallah benimde 25 yaş 2.cocuk cok sukur oglum cok uysal hic uzmez anlayisli masallah az kaldı insallah sag saglim kucagimiza aliriz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 640 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zcnby (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 499 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,163 cevap

34,874 kullanıcı

...