0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Artık o kadar soğudum ve kırgınım ki sürekli başa sarıyor.boyle aynı evin içinde nasıl olacak inan sorunlar ben kaynaklı değil bugün diyor kendisi ben sana çok mikropluk yapıyorum diye dedim arkadaş olalım hicbirsey yerine koyamıyor isen ama çok kırgınım içim acıyor. Ben tam olarak hayattan umudumu yitirmisken eşimle tanıştım eşim çok iyi birisi ve ben mutlu olmak istiyorum her gün işte ablam bardağın yerini değiştirmiş yok işte kardeşimi bana az verdi gibi saçma sapan birçok şey yüzünden huzursuzluk yaşamak istemiyorum . Birgün kızım dedim diye babasına demesin der ertesi gün kendi kızımı kıskanır bana kızım demiyor der .ben 38 yaşındayım o 24 yani ben bunun elinde oyuncak olayım diye mi yurdumu yuvamı düzenimi bıraktım .eşim diyor her iyilikte bir kötülük var sen yapmıyorsun o yapıyor diye ama düşünüyorum nasıl olacak tüketti beni inan çözüm istiyorum eşimi hem ben hem çocuklarım çok seviyor ayrılsak bunu ne ben ne çocuklarım kaldırır ne yapcam evlenmiyor çalışmıyor ben çalışayım desem bebeğim var lütfen aklı selim cevapları bekliyorum

25 Cevaplar

+2 oy
(3,832 puan) tarafından

Benim kaynanaya layık gelin adayı fitne fesat edepsiz kaynımla tanıştırsak mı ne  yapsak ;)

tarafından
Hakkini helal et çok güldüm:)) ve artıladim
(1,154 puan) tarafından
Ahahha kız hadı evlendirme mekanı yapak burayı
tarafından
Elti olur başına dert olur
-Reklam-
+1 oy
(97 puan) tarafından
Sende bacı yatiyon kalkiyon bu kızla hergün farklı senaryo onada sanada yazık kocaya verinde ikinizde kurtulun madem..
(2,803 puan) tarafından
Kadın derdini anlatıyor  cok yardımci oldun bayana
(97 puan) tarafından
Peki bundan SANANE.
+1 oy
(1,950 puan) tarafından
Annesi nerde o kızın sen bu kızdan sikayetcisin çünkü postlarda oyle hep
0 oy
tarafından
Ay yaşıda büyük evlenme hevesi yokmu ya
tarafından
Yok maalesef
tarafından
Kız ona birini bul kurtul valla bune ya
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ama maalesef ki evlenirken düşünerek adım atmak gerekiyor sadece esin iyi olması yetmiyor 
tarafından
Ya düşünerek adım attım canım kızla tanıştım birlikte vakit geçirdik konuştuk sorsan kabulleniyor hatta seviyor ama bir türlü huzur vermiyor ya her mutlu animizin içine edecek bir şey buluyor
tarafından
40 kat iyi olsa da olmaz canım. Kanından değil canından değil. Ben 2. Evliliğimi yaptım eşimle.  Çocuğum yok ilk evliliğimden ve tek şartım çocuğu olmayan ama evlenmiş ayrılmış biri olmasıydı. Şartlar eşit olmalı bence
(2,824 puan) tarafından
Canım yanlış hatırlamıyorsam
Sen bu ara bebeğimin bezini istiyor oda bez istiyor diye post açmistin değilmi yada benzeri bir post
Çok şaşırmıştım o kıza
Gengesiz
0 oy
tarafından
Allah yardımcn olsn canm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Arkadaş olmayı6neden kabul etmiyor senle babasını kıskanıyor galiba senden
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendi sorunlarini aşman lazim
0 oy
tarafından
Evlenme yaşı gelmiş geçiyor bir an önce evlenirse kurtulursun canm iki tane mi senin üvey kiz
0 oy
(4,889 puan) tarafından

O yokmuş gibi davran ne üstüne git laf dalaşına gir nede muhattap olup  akıl ver.  Herkes kendi yağında kavrulsun. Eşine de sürekli açıklama yapıp durma. Bırak kendisi gözlemlesin. 

Ne çektin şu kızdan :ermm: 

tarafından
Dün eşimin yanında dedim benden bu kadar bundan sonra herkes kendi sınırında olsun diye o zaten benim hakkımı yemiyor ben böyle konuşunca kız gelip konuştu işte aynı evde nasıl kuş olacağız diye ama çok kırgınım olmuyor içim affetmiyor
0 oy
tarafından
Niye annesinde kalmiyo babasini paylasamiyo belli seni bezdirmeye calisiyo
tarafından
Annesi vefat etmiş bugün diyor işte aklınca benden özür diliyor ama diyor ki ben mikrobum karşındakini bezdiririm gerçekten de öğle babası yapma etme dedikçe üstüme dahada geliyir
tarafından
Arkadas gibi yaklassan duzelir mi acaba
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Hep seni dinledik ☺️ üvey kızında bağlansn ☺️ olmuyor böyle bir gun sevgi bir gün böyle ☺️
tarafından
Birgün dinlersin inşallah
0 oy
tarafından
Kiz bu niye evlenmiyor bir evlense de sende kurtulsan
0 oy
(9,474 puan) tarafından
Kız bi ay önce 23 yaşındaydı Aralık ayında 22 yaşındaydı her ay yaş mı atlıyor bu :D
0 oy
(83 puan) tarafından
Şuan diyecek birşey bulamıyorum vallaha şimdi başkasının acısı üzüntüsü üzerine ahkam kesmek olmuyor, üvey çocuklarda hep böle sorun yapıyor galiba, annesi yokmu yollasın oraya eşin, yada bunu eşin çözmesi lazım şimdi sen ne yaparsan yap üvey anne olmuş oluyorsun Allah sabır versin inşallah düzeltirsin arayı hani küçükte deilki zamanla olur desek kazık kadar kız bilemedim canım 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Evlenirken bunlar toz pembe geldi isin rengi farkli ayni evde 25 yasinda bir kizla ugrasmak zor  eşiniz icinde cok zor arada kalıyor dur zor isiniz yasida 25 ufakda değil
tarafından
Eşim kendide bıktı ama evlat bu atsan atilmaz ki
(5,954 puan) tarafından
Çok zor sabırla bekle gitmesini annesi yokmu ons gitse
0 oy
(308 puan) tarafından
K. Bakma postunu okuyunca biraz önyargılı davrandım sanırım ama diğer postlarını okuyunca anladım. Nasıl baş edersin bilemem ama şunu söylemek isterim sanırım üvey kızın 24 yaşında ama daha olgunlaşmamış yada yaşadıkları travma olmuş (babasıyla evlenmen annesi falan) kendi çocuğun varmış, içine kurt düşürmek istemem de sen daha iyi tanırsın şimdi bilemem bence çocuğunu yalnız bırakma onunla valahi dğnya hali insan kimseye güvenemiyor hele ki kıskançlık varsa ve kız galiba ergenliği atlatamamış :) 
tarafından
Bende artık öğle düşünüyorum ya
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kızın annesi ölmüş mü
tarafından
Evet yani ayrı olsada yapsalar anlicam ama yok yani amacı ne onuda anlamış değilim
(1,837 puan) tarafından
Al karşına kocan da olsun yanınızda. Konuş. Ama ciddi ve net ol. Önden babasına böyle bir konuşma yapacağını söyleme. İkiside o an öğrensin. Birden sizinle konuşmak istediğim bir konu var de gir muhabbete.
Evlendim geldim ben de çocuklarımda sizi çok sevdik. Aslında en başından beri olmam gereken yerdeyim. Aile olduk. Ama senin bana soğuk davranman beni incitiyor ve bunu kendime sorun ediyorum. Farkında olmadan sana yaptığım yanlış bir davranışım varsa bunu bana söyle. Elbette ki annenin yerine geçemem ama sana abla olabilirim arkadaş olabilirim sırdaş olabilirim. Sadece sana verdiğim sevgi ve değerin karşılığını almak istiyorum.
Diye içindekileri söyle baktın hala aynı devam ediyor sende daha çaba sarf etmezsin
tarafından
Konuştuk işte böyle zaten her ay aynı konuşmayı yapıyorum kirildigim incindigim de o artık bu konuşma 3 güne düştü konuştuğum zaman kabullendim seviyorum seninle ilgili değil şuna canım sıkıldı bu olay oldu ondan sana böyle yaptım vs vs
0 oy
(310 puan) tarafından
Bacım bazen çok iyisini, bazen böyle tuhaf
0 oy
tarafından
Kız posta girmeden başlıktan anladım post sahibinin sen olduğunu, yollasana bu kızı evinden ya böyle olmazki ama küçükte değil 
tarafından
Nereye yollucam bir hafta dedesinde kaldı dedesi oğlunun telefonlarını açmıyor şimdi.kayinpeder evlendigimizde kızım sen bizde kal diyip duruyor idi bir hafta orada kaldı adam bir daha bizi çağırmadi bile anneannesi teklif bile etmiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 601 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,835 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 674 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 800 göst.