0 oy
785 göst.
Aile kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar 15 yıllık bir arkadaşım var severim de kendisini iyi anlaşırız. O bir defa evlendi boşandı şimdi yine evlenmeyi düşünüyor sevgilisi var nişan yapcaklar iki aya kadar.  Neyse geçen hafta kararlaştırdık. Sali günü yani bugün birlikte çarşıya gidelim dedik. Ben bayram icin birkaç şey alacaktım. Hem de gezeriz bir şeyler yeriz kahve içeriz falan dedik. 15 aylık bebeğim var uzun süre böyle şeylerden çok uzağım çok bunaldım zaten eski günlerdeki gibi takiliriz dedik çok mutlu oldum güzel bir gün gecircem diye. Annemi ayarladım bebeğimin eşyalarını falan ayarladım. Bebeğimi anneme birkcam o bakcak aksmaa kadar. Eşim işini ayarladı kızımı anneme bırakmak için ordan beni çarşıya bırakmak için. Neyse dün arkadasim yazdı gündüz. Çarşamba gitsek olur mu dedi. Neden dedim önemli bir şey mi oldu önemli bir şey yoksa salı gidelim çünkü her şeyi ayarladım dedim yani. Yok dedi sevgimin halası yemege çağırdı oraya gitcez dedi ilk defa taniscaklarmis. İptal edelim o zmn yapacak bir şey yok dedim. Tamam dedi gidelim ama erken gidip erken döneriz dedi. Tamam dedim 3 4 gibi geri doncez diye karar verdik. Neyse gece 12 de bana msj atmış çarşı işi iptal diye. Noldu dedim. Sevgilisi ile kavga etmişler baya bir morali bozkmus arkadaşında kalacakmış bu gece falan. Tamam dedim bir şey diyemedim. Çok sinir oldum çok üzüldüm ama uzun zaman sonra kafa dagitacaktim. Tek başıma gidicem şimdi öyle karar verdim. Ama arkadaşıma bir tepki vermeli miyim kızlar sizce ?

20 Cevaplar

+2 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım tepki vereceğin bir durum yok ki. Sen kendince haklı olabilirsin ama onun da haksız bir yanı yok. Sana iki gün önceden erteleyelim demiş son dakika ekmemiş seni. Senin tepkine karşılık belliki yine de gidelim demiş ancak can sıkıcı bir durum yaşamış ve yine sana önceden durumunu bildirmiş. Belli ki telaşlı günlerden geçiyor. Daha anlayışlı olabilirsin bence arkadaşına
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kırıldığını ve üzüldüğünü açıkça söyle ve bence bir daha onunla plan yapma 
(1,270 puan) tarafından
O benden daha baskın çıktı sevgilisi ile kavgasını anlatıyor... Ama belli etcem ben de bozulduğumu
+1 oy
(362 puan) tarafından
Sen çocuklu bir kadinsin o bekar birlikte aşık atmanız zor sen bir yere giderken planlı olmak zorundasın genelde  ama o değil ben birilerinden birşey beklemeyi bırakalı çok oldu sende dene kendin gez cocugunla gez ben bekar kız arkadaşlarımla her hafta görüşüyorum plan kurmuyoruz plansız her zaman daha güzel onlar bana ayak uyduruyor senin kız arkadaşım kavga etmiş belliki sinirleri bozuk psikolojisi bozuk şuan gezip tozma kafası yaşayamaz sen teklif edebilirsin gel bize biraz sohpet edelim diye sonuçta uzun yıllardır arkadaşın olan biriymiş aranızda mesafe yoktur 
+1 oy
(1,227 puan) tarafından
İnsanlar bazen plan değiştirebilir bu normal bir durum 
0 oy
tarafından
Çağırdığı zaman gitmezsin canım eğer Eşinin izinli olduğu güne denk getirebilirsen yine bırak bebeği annene beraber vakit geçirin arkadaştan daha iyi gelir es insana♥️
tarafından
canımın içi  ❤❤❤❤❤❤❤❤
(1,270 puan) tarafından
Onu da yapcam cnm en kısa zamanda doğru söylüyorsun
tarafından
Es en iyi arkadaştır♥️☺
tarafından
Zeynebim zeynebim çiçeğim♥️☺♥️
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Yani blmyrum gercekren bir sey oomus olabilir evet hazirlanmissin haklisin ama oda seninle nden bulismak istemesin snucta dimi demek olmus bir seyler
(1,270 puan) tarafından
Evet olmuş bir şeyler ya ama biraz da gonulsuzdu açıkçası gönülsüz değil de dört gündür falan ustuste sürekli gezmeye gitti yoğundu yani yoğunluk üzerine benle buluşmak zor geldi ama baştan ayarlamasaydi o dedi birlikte gidelim diye. Normalde buluşmak ister de yoğunluk üzerine kavga buluşmak istemedi
0 oy
(1,652 puan) tarafından
Bence bir daha plan yapma onunla o bişey derse isim var de geç belli ki önceliği sen degilsin
(1,270 puan) tarafından
Büyük ihtimalle bir sure plan yapmam cnm guvenemem
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Plan yapılmış ve plansız insanları sevmem sen git gez canim 
(1,270 puan) tarafından
Aynen ben tek başına gidicem cnm arkadaşımla olsa daha çok kafam dagilirdi ama olsun napalim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Arkadaşının yerinde olsaydm salı günü planım br halana başka gün gidelim derdm yani arkadaşn daha kocaya varmadan sni ikinci plan yapmış muhattab olma 
(1,270 puan) tarafından
Ben de zaten ilk o hala meselesinden biraz bozuldum planım var başka gün gidelim diyebilirdi.  Evet biraz ikinci plana atıldım belli edicem bunu cnm arkadaşıma
(7,768 puan) tarafından
Sende aynısını ona yap ve benden demesi evlenince hep ertelicek sni boşuna arkadaşım deme canım
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kavga etmiş olabilirde iptal etmesine gerek yok dertlesirdiniz yani ne bilim arkadaşın biraz düşüncesiz bende öyle hazırlansam bende bozulurdum o evlilik hayatı çok sürmediginden çocuklu biri olmadigindan senin ne şartlarda geldiğini anlamıyor kafasına göre yap boz iptal edip gün değiştirip durmuş canım bir daha ararsa sen de tamam de sonra sende onun gibi  iptal et gitme 
(1,270 puan) tarafından
Yani canm dimi o hala meselesinden biraz bozuldum zaten planım var diyebilirdi. Biraz böyle ustuste planları olunca beni ikinci plana attı oysa ne zor şartlarda çıkabildim evden. Neyse kendim gidicem artık napalim cnm
(2,194 puan) tarafından
Kendin git gez canım boşver hiç takma ilerde çocuğun büyür daha rahat gezersin çevre edinirsin şimdi o seni anlamıyor kendi havasında sevgilisiyle ilerde şimdi o sana nasıl davranıyorsa arkadaşına aynı davranirsin boşver canım seni ona ihtiyacın yok kendin çik gez mutlu ol
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Kız başka arkadaşın yok mu başkasıyla görseydim resim atsaydin nisbet gibi şahsen ben o durumda olsam sevgilimle tartışıyor olsam bile arkadaşımla gezmekten daha çok mutlu olurdum kafa dayitmak için 
(1,270 puan) tarafından
Haftaici başka arkadaşım yok hepsi çalışıyor ya
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sevgili yapınca arkadaşlarını ikinci plana atanları sevmem 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bi ayar vermelisin.sevgilisiyle kavga ettyse sennlede gezip kafa dagitabilir.ama o baskasini tercih etmis.ki ben inanmiyorum bence sennle gorusmemek icn bahane aramis sebebini bilemiyorum.
(1,270 puan) tarafından
Bence de biraz bahane oldu. Sebebi de 4 gündür aşırı yoğundu hep gezdi bir yerlere bugün de benimle gezecekti yoğun yorgundu bir de kavga olunca bahane oldu. Ama yoğunluğu beni ilgilendirmez planı yapan o zaten geçen haftadan yaptık
(3,101 puan) tarafından
Kavga bile etmemistir ya o sevgilisiyle grusecektir .sana tlfnda kavgasini anlatan yuzyuzrde anlatirdi.bulusmayi iptal etmek nelaka
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Her ne kadar nişanlısıyla kavga etse de ;kafa dağıtmak amaçlı nasıl başka arkadaşında kalıyorsa seninle de çarşıya kafa dağıtmak amaçlı gelebilirdi..Bence bu kişiyle bir daha plan yapma .Tutarsız biri.
(1,270 puan) tarafından
Kaldığı arkadaşı kavga anında yanndaymis. Ordan birlikte ona gitmişler. Ama bahane değil gerçekten istese gelirdi benle. Kafa da dagitirdik. Gonulsuzdu belli
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Buyutecek bişey yokki bı daha mesafeli ol ama kafana takma insan seni nekadar onemsiyosa sende öyle davran bı devirde böyle olacak eskideki samimilik  kalmadi
0 oy
(916 puan) tarafından
Çok saçma olmuş sen çocuklu bir annesin her zaman vaktin olmayabilir hem kavga etmiş olsa bile buluşunca dertleşirdiniz ona da iyi gelirdi...

İlla ki belli et ama
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Valla hiç takılma çık tek başına istediğin gibi gez hallet işlerini en güzeli ben kafam rahat tek başıma dolaşmayı daha çok severim.
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bırak o seninle gelmek için çaba sarf etsin. İstese her şekilde gelirdi. Birisi yemeğe çağırdıysa da salı günü müsait değilim diyip onu çarşamba ya erteleyebilirdi. Yaptığı seni ikinci plana atmak olmuş. Senin kadar sevinip istememiş bu kadar net aslında 
0 oy
tarafından
Kasap et derdinde koyun can derdinde olmuş sizinki tepki koyma onu düşün kavga etmisler diyorsun normal yani morali bozuktur 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Bence senin hevesin kursağında kaldığı için böyle bozulmussun yoksa çokta abartacak bir şey yok olabilir yani insanlık hali 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 558 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 531 göst.
0 oy
12 cevap 378 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.

377,940 soru