0 oy
206 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (880 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
19 aylık bebeğim var sabah 9  10 gibi kahvaltı arada ara öğün 12 buçuk 1 gibi öğlen yemeği ama bu öğünü öyle çok yemez.1 buçuk 2 gibi öğlen uykusu.5 gibi uyanır yine yemek hazırlarım yemek yeme saatlerimiz 1 saati buluyo.saat 6 filan oluyo topla yıka kaldır derken saat 7 olmuş oluyo meyve veririm.aksam 8 de akşam yemegi.bir öğünü toplamadan diğer öğünün vakti geliyo sürekli mutfaktayim ve bulaşık yikiyorum çok yoruluyorum.acaba yemek saatlerinde mi sorun var kizlar bi bakin 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk çocuk mu ? :) 
(880 puan) tarafından
Evet canim
tarafından
kahkaha attım ya :D
tarafından
İlk çocukta bende öyleydim. Şimdi ikinci çocukta ne safmisim diyorum. Saldım ne yiyorsam onu yiyor yok saatiymis vs hiçbir kavram yok. Ve ilk cocugumdan daha çok iştahlı inanır mısın. Böyle olmak gerekiyormuş :D
(880 puan) tarafından
Yağmur çetin neye kahkaha attınız acaba ortada komik bi durum yokken merak ettim
tarafından
Manas Helena nın ılk cocuk mu demesine kahkaha attım ılkte cok pimpırıklı oluyor ınsan sınra salıyor ya o yuzden sen nıye ustune alındın kı yorum senın degıl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence canım zaten 10 gibi kahvaltı yapıyorsunuz 12.30 ve 13.00 çok erken öğle yemeği için 14.00 olması lazım bence ki kahvaltı güzel yapıyorsa ondan sonra uykuya geçiş yapmalısın kalkınca da yedirirsin bence öğle yemeğini bebeğine bırak ne zaman isterse yesin zaten demişsin fazla yemiyor diye öğlen meyve verebilirsin bebeğine  değişiklik yapmalısın bence 

Bende mutlaktayım akşama kadar aynı durumdayız bende mutfak takıntısı bir bardak bile olmucak tezgahın üstünde ben kendime eziyet ediyorum ama işte çocukluktan gelen takıntı 
0 oy
(48,367 puan) tarafından
hic boyle düzenli iki günümüz ust uste.olmadi hergunumuz baska bizim yemek saatide uyandigi saatte uc yasina geldi ogle uykusu zaten yok ☺️ mutfak konusuna gelince hep bulaşık oluyo bizdede☺️
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Ben bulaşık Makinesinde ki temizleri yerleştirdiğim zaman yine bulaşık Makinesi ne yerleştirdiğim kirli bulaşıklar yarısinı dolduruyor bizde de durum aynı
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Valla bende iki tane birde şimdi büyüğü okula başladı onun beslenmesi öbürünün öğünü derken akşama kadar mutfaktayim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 278 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
0 oy
11 cevap 289 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu