0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (345 puan) tarafından
Kizlar gerçekten çok yoruldum artık yanii nasıl davranacağımo ne diyeceğimi bilmiyorum eşime ne yapsam ne desem yaranamiyorum yanii sürekli eve geldiğinde muhakkak biseylerdeb tartışma çıkarıyor tam 1 aydır da benimle tartışıyor anası bana o kadar şeyler yaptı iftira attı beni disladi milletin yanında ezdi o kadar şey yaptı ki ben bişey demedim ve kendisi hiç birinde sesini çıkarmadı bu son 1 aydır da annem tek kalıyor git annemle birlikte kal yada bir gün evde bir gün annemde kal ya diyorum ki kadın benim evimi kotuluyor diyor ki köpekler oturmaz bunun evinde diye istemiyorum gidip kalmak çocukla bir git bir gel eziyet oluyor çocuğa anne dedirtmeye çalışıyor kendine diyorum ee ne var yanii bilmem ne kalmak istemiyorum dedim hayır kalacaksın diyor yanii dedim o kadar bana değer vermedin ameliyat oldum gelip kendi kalmadi bile yanımda dedim şimdi eee gece tek kalmasın git yanında kal diyorsun dedim tamam anladım dedim kizlar ben bunu ömür boyu çekecek miyim napacam artık çok sıkıldım boşanmayı bile düşünüyorum daha 23 yaşındayım değer gördüğümü bile düşünmüyorum ilgi desen zaten eşimde yok sanki 50 yıllık evli gibiyiz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Madem meraklı anacığına kendi gidip neden kalmıyor 
(345 puan) tarafından
Uzakta çalışıyor canım 4-5 saatlik yolda o yüzden eve gelmiyor haftada bir feliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallah va senbilirsin sende bişey eşinin suyuna git annesi yüzünden huzurunu bozmaa
(345 puan) tarafından
Ama gerçekten çok sıkıldım canım yanii sevmiyoruz birbirimizi ama ben ona mecburmusum gibi hissettiriyor eşim hele birde böyle davranıyor ya iyice nefret ediyorum yanii sen benim için önemli değilsin annem önemli gibi hissettiriyor ve davranıyor buda beni kırıyor gerçekten boşanmayı bile düşünüyorum sen benim yerimde olsan naparsin artık akşamdan belli ağlıyorum ya yol bulamiyorum yanii kalmak istemiyorum diyorum hala kalacaksın diyor hadi güzellikle söylese neyse beni mecbur gibi gösteriyor bana değer vermeyen benim fikirlerimi önemsemeyen biriyle neryee kadar giderki anca ömrümden gider sevgi desen sevip sevmedigi belli değil ilgi desen zerresi yok saygı desen yok ya ne için birlikteyiz ne için bir çatı altindayiz
tarafından
Benim eşimde illah benim dediğim olcak inat yapıyor esinde  inat yapiyor
(345 puan) tarafından
Sence ne yapmam gerekiyor canım gerçekten çok çaresiz hissediyorum bı tane sırdaşım var konuya hakim ona sordum yuvani eşinin ailesi için bozma kötü huyu vs yok en azından bu yönlerini düşün katlan elbet bı yol bulunur zamana bırak diyor içimden hiç orta yolu bulmak gelmiyor benimde inada birakasim var ama inada bindirsem daha kotu olur bilmiyorum yanii
tarafından
Vallh cnam ben kendi hayatımı sana anlatsam sen nasıl dayanıyorsun dersin senin de kendine göre derdin var ama bence esin   için yuvan iicn Altan al

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedacan12 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 363 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 276 göst.