0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Bu hafta böyle gitti geceleri uyuyamıyorum yaa biraz aç yatıyorum ondan mdiir blmiorm ama canım da birşey istemiyorki yiyesim glmior 

Bu saat olmuş ben hala yatakda dönüyorum sabah namazına nasıl kalkacam bilmiyorum valla 

Uyumayan varmı?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bennn varım 
tarafından
Çocuklar zorla uyutuyirum sonra benim için gün yeni başlıyor ama öğlene kadarda gözümü uykudan açamıyorum
(3,770 puan) tarafından
İş güç mü yapıyorsun canım ccklr uyuyncs
tarafından
Elbise makine atıyorum bulaşık yıkıyorum yemek yiyorum anne çayı içiyorum hala uykum yoksa kocayı uykudan kaldırmaya çalışyorum hahahah
(3,770 puan) tarafından
Vallaha sendeki enerji ye hayran kaldım azıcık banada ver :)) maşallah tü tü ❤️❤️
tarafından
Evet maşallah bana :D kız daha var 2 saat annemle konuşur oda benm gibidir genetik olabilir,teli kapattıktan sonra da ınternette gezinir güncel video haber olaylara bakarım sabah ezanı okur ondan sonra uyur öğlene kadar kalkmayız Allahtan çocuklarda anası gibi yani biz ailecek gece gündüz gündüzde geçiciyiz hahaha
-Reklam-
0 oy
(807 puan) tarafından
Benn bebeler uyuyali 4 saat oldu ben hala uyuyamadım işin kötüsü 3 yıldır bu haldeyim  çözümde bulamadım
(807 puan) tarafından
Yok kuzum emziriyorum şuan gitsem ne fayda ilaçlarda çok kötü diyrolar cesaret edemiyorum
(3,770 puan) tarafından
Neden kötü diyoar cnm ?? Nereden bliolrms:) ben çok kullandım ilaç
Hani senin durum pek pisikoglk olduğunu düşünmüyorum cancağızim ama yinede bir gidip kmsmkda fayda var
(807 puan) tarafından
Evet denemem lazım böyle olmuyr çünkü gün içinde hep ölü gibiyim çocuklarımla ilgilenmek için kendimi zorluyorum  ilaç sürekli uyutuyromuş bağımlılık yapıyor diyorlar e çok uyutuyorsa 2 çocuğa nasıl bakacam
(3,770 puan) tarafından
O ilaçtan ilaca fark ediyor cancağızim çok ilaç dgstrdm ben :) mesela en son ki verilen ilaç bı kaç hafta çok uyku yapar yapıyor diye brkma dedi harbinden de coook yapti ccgm yok ynmda olsa bakamzdm ama başka ilaçlar yapmior dgsior ilaçtan ilaca
(807 puan) tarafından
Anladım mecbur gidicem valla çocuklarım için çünkü onlarla yeterince ilgilenemiyorum ama ilaçta sürekli uyutursa kullanmam ne yapacağımı şaşırdım valla
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yoklama alınıyor sanırım ve ben yine burda :(
(1,206 puan) tarafından
Konuşmuştuk canım kızının İstanbul'da kalmasıyla ilgili konuşmuştuk
(3,770 puan) tarafından
Doğrudur cancağızim kbkma ben biraz balık h. Unutuorm elimde olmadan:(
(1,206 puan) tarafından
Yok kuzum sıkıntı değil insanogluyuz elbette kimse dört dörtlük değildir
Kızın geldi mi canım aldın mı sen nasıl oldun bir ara hastayım demiştin sanki yanlış hatırlamıyorsam
(3,770 puan) tarafından
Geçen hafta geldi annemlerle cnm geri gtti
Aşıdan sonra kendime gelemedim ama tplmaya clsiorm cnm
(1,206 puan) tarafından
Aa yine mi geri gitti nie canım
0 oy
tarafından
15 yaşımdan beridir 5 6 tan once uyuyamam cok nadirdir uyuduğum 27 yaşındayım 
(3,770 puan) tarafından
26im bende:)
Neden okdr geç hani bizde yatardim geec ama seninki baya zmn bide ccgn varsa hepten sıkıntı
tarafından
Suan hamileyim doğunca napicam bilmiyorum defalarca tedavi gördüm ama ise yaramadı ama çıt sesine uyanırım ve uykusuzluğa cok dayanikliyim 2 gun rahat uyumadan durabilirim yani
(3,770 puan) tarafından
O zaman meleğin çok şanslı çünkü onunla Cook uykusuz kalacaksın:)
tarafından
Evet Allah yardimcim olur inşallah alışırım o düzene:)
0 oy
tarafından
Kuzummm namazi kil oyle uyu bence ❤️ ben namazi bekliyorum su an ❤️☺️
(3,770 puan) tarafından
Saat 05:38 de oknck cancağızim ezan bukdr daha imsak olmamsken nasıl kilaym:/?
Allah kabul etsin inşallah cancağızim ♥️♥️❤️
tarafından
Ayy cok gecmis kuzuuu ❤️Bizim burda 4 20 de okuncak
(3,770 puan) tarafından
Senin yerinde olmak isterdim cancağızim şanslsn:)) az kalmış ❤️
0 oy
(668 puan) tarafından
1 de uyandım hala oturuyorum..gündüz de uyuyamıyorum...doğuma kadar nasıl böyle gidecek bilmiyorum
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Aynı ben yiyince de dokunuyor, az önce gittim biraz yedim ezana da çok var  yatakta dön dolan yoruldum :) iyi ki burası var arada giriyom da gözlerim yorulur belki uyurum diye
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Been yoldan geldik memlekete herkes uyufu kizim sagolsun bn uyumadim :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 624 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 426 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nörekkkkk (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 348 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Aslıs (13,203 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı