0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar selammmm uzun zamandır yoktum geldim ama tekrar eşimin kuzeni bizde kalıyordu 2 haftadır giremedim 9 ekimde dügünüm var eşimle kaçarak evlenmiştik kovit olunca dügün iptal olmuştu arkasındanda çocuk oldu 1 yaşına girdi salonu tuttuk geçen haftalarda gelinlik seçtik dikiliyor damatlıkta öyle dün davetyiyeyi seçtik oku fazladan varmış eşimgilin orada onlara etiket yapıştırıp dagiticaz 4-5 gün sonra provaya gidicez eşimle çocukla çok zor oluyor sürekli birileri oluyor yanımızda eşimin kuzeni vardı işte bizede çok yardımcı oldu  her konuda sagolsun ayakkabı aldık bana eşimin vardı o almadı halamda gelin spor ayakkabısı verdi biri topuklu biri spor oldu duvak gelinligin içinde olucak çiçekte öyle taçta ama taçlar küçüktü biz aldık kendimizde birde protez tırnak düşündük yetişemez dediler takma aldık kuaförde takıcaklar iki çeşit aldık ne olur ne olmaz diye biri düz biri simli birde gelinler çıkarken takılan kırmızı yazmadan bulduk altın kurdelesi bel kuşagı kaldı geriye iççamaşır takımı aldık onlarda tamam dügünden önce agdaya gitmiycem zaten beraber yaşıyorduk ilk olmıycak ve hiç gitmedim utanırım kendim yapıcam agdamı evde makinam var birde saçımı uzun zamandır boyamıyorum kendi rengine dönsün diye dip rengim geldi belli baya geldi yani uçları falan sarı topuz yapılmasını istiyorum saçımın o rnkle komik durarmı diye düşünüyorum eşimde dedi istemedigin gibi olursa vaktin az olucak düzeltemezler hiç girme boya işine bence dedi birde başka ne eksigimiz var bilen varsa yazarsaniz sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy kuzum benim o heyecan hiç gećmiyor değilmi  insallah hersey istedigin gibi olur cnm ❤
tarafından
Ya cnm Allah razı olsun çok heycan yaptimm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her şeyi halletmişsiniz zaten canım tadını çıkarın düğünün. Bebeğin kız mı erkek mi ona da takım alın erkekse kızsa da gelinlik giydir ona da bence hoş olur annesiyle babasının düğününde olmak herkese nasip olmaz :) 
tarafından
Hadi bakalım çok mutlu ol tadını çıkar ❤️
tarafından
Ayy cnm inşş öyle olurr sabırsızlıkla bekliyoruzz eşimle de harmandalı oynıycaz ona çalıştık evde ;))
tarafından
Oo maşallah oynayın tabi :)) güzel oluyo izlemesi gelinle damadı öyle :)
tarafından
Hahah çokk teşekkür ederim cnm çocukla ne olucak çoook merak ediyorum emmek isterse bittimm
tarafından
:D mama meyve flan ayarla ona canım ne seviyorsa oyalancak muz falan al meme isterse verirsin :))
0 oy
(6,794 puan) tarafından

:D  Hayırlı uğurlu olsun inşallah ❤❤❤❤

tarafından
düzenlendi
Allah razı olsun cnm inşş
0 oy
tarafından
Maşallah ne güzel canm ya çok mutlu oldum inan . Kaçarak evlenen, düğün yapamayan , içinde ukte olarak kalan o kadar genç kızımız var ki. Çok mutlu olun herşey gonlunce olsun ☺️❤️
tarafından
Çokkk teşekkür ederim cnmm Allah razı olsun eşimde unutmuştu dügün olayını sürekli ben hatırlatınca sinir oluyordu sus yeterki artık dedi haha
tarafından
İçinde kalmasın kız boşver. Fotoğraflarını hep çıkar hatıra kalıyor
tarafından
Cnm aynn fotografcı tuttuk 2 bin tlye dış çekim yapıcaklar dügün günü kuaföre sabah sekizde gidicez ordan çıkınca çekime geçicez portre falanda veriyorlarmış resimleri ;)
0 oy
(350 puan) tarafından
Bence bi ev topuzu yap bak saçına kötü duruyorsa git kuaföre yine paket attır canım. Belki dip rengine dönünce garipsersn ama sarıya alışkın sn 
(350 puan) tarafından
Benim de gelin olurken sarıydı o kadar güzel duruyo ki resimlerde :))
(350 puan) tarafından
Daha bu hafta boyadım kumral yaptım bebek istiyorum boyamıym, diple de gezmym diye. Çocuk olsun boyatcam geri sarıya :) sarıdan vazgeçemiyorum
tarafından
Cnm senin saçın kadar sarı degil benimkisi ama gerçekten yakışmış sana ben o renge boyamaya cesaret edemem ;)) saçımdan dolayı inş Allah gönlünüze gire verir
(350 puan) tarafından
Sizin de canım düğününüz muhteşem geçer her şey içine siner inşallah Allahın izni ile
tarafından
Çokk teşekkür ederim cnm inşş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 184 göst.
0 oy
4 cevap 147 göst.
3 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 94 göst.