0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
tarafından kapalı
Benim bir eltim var kız sinsi ama eşimin ailesi anlamıyor galiba kaynımda onun gibi sinsi ve kıskanç birisi beni de aşırı uyanık biri olarak görüyorlar eltim gelmeden önce görümcem olsun kaynanam olsun bana deli oluyorlardı kaynanam benim kollarım öper sarılır öperdi görümcem her defasında arar gelin vs vs derdi bende bunlara aşıro düşündüm tabi bana böyle yaklaşayan insanlara ben nankörlük edemem ki evlerine dolu dolu giderdim gündemde moda olan neyse kaynanama görümceme onun çocuklarına alırııdm bu kız geldi ben büyük gelin oldum ya yaşalrmz aynı 25 kaynım bunu üst tutmak için ablasıyla arasını iyi tutturdu hergün arttı ben hergün aramam aramadm da yani sonra bu benm arkamdan konustu vs bana kaynanam dedi gecen de görümceme tartıştm bana diyor ben farkettm sen seslenmedn o seslendi bana eltim savunuyor yani eltm bir kere beni kardeş yerine koyup aramadı davet etmedi ben riskli gebelikte bile onu davet ettm korona oldular eşim yasakra ekmek aldı götürdü bize uzaklar bzm araba bozuldu eşim abisini aradı gelip tenezzül bile etmedi bu haksızlığa gelemiyrm ben ya
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(754 puan) tarafından
Eltine inat arayi iyi tut sen bosver. Cunku diger türlüsü onun daha cok hosuna gidecektir
(754 puan) tarafından
O zaman biraz oluruna birak. Bakalm neler olacak
(37 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum ama sadece umarım beni kaybettiklerini anlarlar kız bazı insanlar vardır ya sana değer verince sen ona 10 kat değer verirsin ben öyleyim bak inan her sıkıntılarında yanlarında olurum
(754 puan) tarafından
Oyle olur kuzum. Bende bi adim gelene on adim giderim. Ama iste hata ediyoruz. Insallahhh tez vakitte kiymetini anlarlar,aminnnnnnn:)
(37 puan) tarafından
İnşallah balım ya teşekkür ederim
(754 puan) tarafından
Rica ederim tatlm ❤
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 361 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
0 oy