0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çekirdek yiyordu sivilcem çıkıyor dedim sonra canım çekti sıcak sicak görünce dedim bende yiyeyim oturdum masaya iki üç çitledim önümden aldı çitleme dedi. Surat astım sonra gittim çocuklara meyve yedirdim geldim gülerek dedim cimri, saydirmaya başladı eksik deli engelli. Yoruldum çocuklarımı bile bırakıp her şeyden gidesim var. Bana hep deliler denk geliyor kaderim yok dedi. Bağıra çağıra öyle bir yerdeyim ki beni burda tutan tek şey çocuklarım. Hakaret işitmekten canım çıktı yoruldum yıldım. Canımdan can gidiyor ömrümden koca bir gençlik geçiyor ama ne elimden bir şey geliyor nede olduğum yer bana cennet geliyor. Cehennemi yaşıyorum çok büyük bir sınavım var hayatında hiç güzel bir şey söylememiş insanın  ağzından hep kötü şeyler duyuyorum. Bazen güzel şeyler söylese bile artık o bile inandırıcı gelmiyor güzel sözleri bile küfür gibi geliyor. Yedi ceddimi aşağıliyor. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Özür dileyerek soruyorum bu mağara insanı ile nerede tanıştın? 

tarafından
Görücü usulü aşk falan değil
tarafından
Ailen arkanda değil mi. Madem ki başına onlar sardı bu belaayı
tarafından
Ailem yok ki
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun güzel arkadaşım. Çok üzülüyorum keşke elden birşey gelse ama duam senin ve evlatlarınla
tarafından
Sinir hastası oldum her yerim titriyor artık
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Mağara adamı felan mı anlattığın :/ kusura bakma ama kadına sadece çocukların anası ve bakıcı gibi davranan erkekler tam bi mağara adamı özr dileyerek diyorum :(

tarafından
Özüre gerek yok ki çünkü o öyle biri
0 oy
(48 puan) tarafından
Oyle kocalara saydir gitsin
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Senin Boyle hergün üzgün durumlarını görünce üzülüyorum gerçekten Rabbim yardımcın olsun bacim
0 oy
(197 puan) tarafından
Sadece şunu söyleyebilirim bazen ne gitmesi mümkün nede kalması ama inan kimse dört dörtlük değil herkes bir imtihandan geçiyor kimsenin derdi diğerininkine benzemiyor herkes çektiğini bilir herkes kendininkini ağır sanarmış işte herkesin yaşadığı kendine Allahım yardımcın olsun feraha çıkartsın seni 
0 oy
(14,007 puan) tarafından
Yaa surat asmak yerine  canım istiyor  ne hakla.onumden alırsın diyerek cevap verseydin 
0 oy
tarafından
Böyleleri hicbirseyi haketmiyor  seni cocugu guzel olan hicbirseyi 
0 oy
(11,170 puan) tarafından
Ah bacım benimkide oyleydi ne gerizekalı sı kalırdı ne orp. Ne anam ne ölmüş ananem. Herseyi göze alıp dava actım. 
0 oy
(762 puan) tarafından
Ne yazsam bilemedim. Kelimelerin yetmedigi yerdeyim. Rabbim yardimcin olsun..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,071 göst.
24 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Annesininblısıı (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 238 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 195 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 655 göst.