0 oy
859 göst.
Aile kategorisinde (7,324 puan) tarafından
Aglıyom sinirlerim cok bozuk gittiler dıyer gelınlerının mevlutunu yaptılar ama ben bısey demedım cagırmadılar bı hamıleyım 23 haftalık 4 gunluk ondan bana mesaj atı benım esım askerde ben bile zor konusuyom ama bana patlıyolar esım onları arayamadıgı ıcın sinirlerim bozuk bana gelınlerını anlatıyo arayıp soruyo dıye ama ben her aradığımda lav sokuyolar esım sınır da surıyede askerlık yapıyo telefon yasak kimseyi arayamiyo benı arada sırada kısada olsa mesaj atıyo benım cok sinirlerim bozuluyo zaten hamıleyım ben bu bebegı 3 sene ıstedım bısey olursa cok agladım ben demıyom kı esıme bunları arama sorma dıye mecbur boyle durumum gıden askerler rahat diyo askerlıgını napem benım esım sıkıntılı yerde 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görüşmeyi kes bence faydaları yok zararları da olmasın 
tarafından
Benim esimin ailesinden bi kişi canimi cok sıktı her hafta 2 kere falan arardim buyugumuz cunku artik hic aramıyorum aradığında da açmıyorum esimi arayip ister telefona he evet tamam der kapatırım kafam rahatladı
(7,324 puan) tarafından
Bende aramıyom azarlıyo esım gıtı boyle yapmaya basladı lar normal zamanda olsa arayıp soran insan dıyıl er ama sımdı benle urasıyolar
tarafından
Ay sacmaliga bak ya seni niye azarlıyor beyin fukarası adam sınır da anlaması kıt nefret ediyorum şöyle insanlardan
(7,324 puan) tarafından
Bende nefret edıyom
tarafından
Görüşmeyi kes daha da rahatsiz ederlerse engelle bence canim. Kimse kusura bakmasın karnindakinden onemli değil hiçbiri
-Reklam-
0 oy
(10,750 puan) tarafından
Sana tavsiyem agızlarına edeceksin. Isırmazsan tepene cıkarkar. 
(7,324 puan) tarafından
Cok anlatım tehlıkelı yerde komutanları ızın vermiyor diye ama sinirime dokunuyo dıyer geline cok ıyı davranıyorlar esım yanımdayken boyle yapamıyolardı
0 oy
(762 puan) tarafından
Sıkma canini. Bebegini düşün,bak ne kadar uzun süre beklemişsin bebek için. Allah korusun sana yada bebeğine bişey olsa onlar için değer mi? Ben sana söyleyim asla değmez. Sağlam dur,sabret.. Rabbim büyük..
(7,324 puan) tarafından
Esım olsa boyle bısey yapamazlar aılem var kafama takmıyordum da bu 3 oldu gelip gidip bana patlıyolar
(762 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun
(7,324 puan) tarafından
Isallah tesekur ederım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kafana takma canım bir kulağından girsin otekinden çıksın bebeğini düşün birşey olsa keşke aglamasydim dersin Allah korusun 
(7,324 puan) tarafından
Dogru gercekten kolay aglayan bı ınsan dıyılım ama gezdiler etıler sonra gelip bana patladılar
(1,763 puan) tarafından
Ya CANIM hepimizin basinda benim eşimde asker benim kayınbaba beni dövdü yani daha neler neler simdi hiçbiriyle görüşmüyoruz en son oğluyla gırtlak gırtlağa girdiler eşimde patladi kavga aninda 5 aylik oğluma dirsek geldi yüzüne dedim bir daha asla bu eve girmem oğlumu aldim çıktım eşimde peşimden geldi arabaya bindik evimize geldik Allah a havale et boşver bak ben bayram icin gitmiştim kendi ailemde orda aramiz 700 km ailemi görmeden gittigimiz gün geri döndük kaç zamandir görmüyorum ailemi gitsek bu sefer babamgilin kapısına dayanır kavga cikarir ki o son kavga da bizi babamgil gittiler sanıp oraya da babamlarin kapısına dayanmış babamlarla da yumruk yumruğa girdiler simdi benim ailemde gorusmuyor bizde görüşmüyoruz esiminn ailesiyle kafam rahat sende gerekirse hiç görüşme
(7,324 puan) tarafından
Oyle yapcam zaten bıseylerınede gıtmıyom bu azarlamarımdan sonra zaten hıc gıtmem
(1,763 puan) tarafından
En iyisi bebeğini düşün hiçbirşey bebeginde yuvandan önemli değil
(7,324 puan) tarafından
Aynen sagol ıyım birazdaha sımdı
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benğm ki ler de yeni gelinin ziyaretine gittiler son anda arabayı beklerken görümcem aradı sende bizimle gêl deyince patladım o esnada o beni baya kırdı kayınpeder im i bile aradım kızgınlığım ı, kırgınlığı mı dile getirdim kapattım. Görümcem ile de görüşmüyorum artık. Aynı durumu yaşıyorum o yüzden iyi anlıyorum seni. Biz ne kadar değer verirsek aynı değeri görmüyoruz o yüzden mesafe iyidir 
(7,324 puan) tarafından
Kayın perim bılan aklı yerinde dıyıl yoksa boyle olmazdı sadece bana patlıyolar ben esıme dedım oda bana dedıgı zaten sana anca yazıyom dedı soyle sen dıyo onlara ama anlamıyorlar bu 3 oldu bana patladıkları
(2,067 puan) tarafından
Eşin arasın konuşsun ailesi ile. Zaten eşin yanında yok hassassın birde değer görmemek insanın zoruna gidiyor
(7,324 puan) tarafından
Esimin telı bozuk aparyosunda sorun var sadece mesaj oda komtanları telı verırse 5 dk bana yazıyo ıyım dıye
0 oy
tarafından
Açma telefonlarını,karnında bir can taşıyorsun ve 3 sene beklemissin bunu,kesinlikle bi başkası için bebeğini de kendini de üzme,kimseyi de kafana takma onlar sana bir laf sokuyorsa sen iki laf sok,sana bağırıyorlarsa sen sustur ağzını bile acamasınlar ama kesinlikle kafana takma yavrunu düşün belli ki onlar düşüncesiz,benim eşimde asker bazen arayamıyor qilesini falan ama ben tekim diye beni arar onlarda beni arar sorarlar eşimi aradımi iyi mi falan diye,ne insanlar var ua ve kesinlikle konuşmaları kaydet canim esin geldiğinde anlattığında inkar ederler elinde delilin olsun....
tarafından
En güzeli kes alakayı kafanı dinle
(7,324 puan) tarafından
Tesekur ederım ıyı oldu konusmak moralım duzeldı yoksa insan kafayı yır ıcıne ata ata
tarafından
Oyle tabi canım benim,seni yoran yükü omzundan biracaksin ki nefes alıp dinlenesin,o yükü taşımaya devam edersen bi yerde nefessiz kalır yigiliverirsin bi yede
(7,324 puan) tarafından
3 olunca gercekten oyle oldu bıda ailemin tartışmasını ısmıyom onlara anlatıp uzmek ıstemıyom
tarafından
Muhatap olma salla gitsin canim
0 oy
tarafından
Ahh canım bilirim asker eşi olmayı ve asla unutmam o günleri 1 sene  gitmek bilmedi kaynana ile birlik oturuyordum  görümce kayınbaba çekilmez dertleri vardı eşim yaninda tartışırdı ama eşim gitti daha kötü oldu sırtımı dayadığım dağım gitti çekmediğim dert kalmadi eşim suriye sınırında aklım hep ondaydı şafak sayardan gün gün sayardım ahh bitti o pis kötü günler evim ayrı şimdi kafam rahat kötülükleri onlara kaldı .Ev üstü değilsen hiçç takma şuan diyorum keşke evim ayrı olsaydı öyle gitseydi askerlik 6 aya da indi o geldiği gibi ama hayırlısı buymuş demekki.sen kimle kalıyorsun geçimini nasıl sagliyorsyn çocuk varmı?  Kusura bakma eski günler gözümde canlandı merak ettim sen ne yapıyorsun diye
tarafından
He sen için dedim canım tek kalma ne olur ne olmaz ama Allah seni korusun inan benimde o gunlerim depreşti gözlerim doldu senin en azından paran cebinde isteğini alabilirsin istediğin saatte kalkıyorsun benim canım bişey istese asla diyemezdim annemler uzakta idi ahh oraya gidince gözlerine batardı anlayacağın onlardan uzaksın ailen yanında inan kendini boş üzüyorsun seni üzeni sende uz engelle gitsin ben öyle yaptım cook rahatladım sevmedigim bana kötü davranan herkese mesaj attım içimi rahatlattim engelledim şimdi çok huzurluyum hem eşine de ulasamiyorlar şikayetini yapsın kudursunlar ben aglayacagjma onlar ağlasin seni üzen üzülsün. Inan şuan seni coook iyi anlıyorum Allah kocanı basından eksik etmesin çocuğunu sapasağlam kucağına al inşaallah
(7,324 puan) tarafından
Amın ısallah sende cok seyler cekmısın ama mutlusun orası guzel gercekten hayatından gereksizlerı cıkarcen biz kacarak evlendik onun pek benı sevmiyolar dıyer gelini istediler vastan getirdiler ona ıyı davranıyorlar sevıyolar
tarafından
Ayy kaçarak evlendin ailen bişey demiyor onlar mi diyor ne gereksizler ya bak diyecek oğlumu sevmiş kaçmış ne muamele yapıyorlar boşver emin ol diğer gelin ağızlarına etse o sevilir öyleleri hep sevilir sen eşini cook sev yavrunu sev inan gerisi boş mutlu olacan sen bak gör bu anlar kötü mazi olarak arkada kalacak takma onlari yeni gelin senin hakkını insalah alır onlardan. Sen onları hiç bir şekil takma sana laf söyleyeni sende de bak sen nasıl tatlı en iyi gelin oluyorsun. Oğlunuz orda çok aramak istiyosaniz arayın konuşun de bende onunla konusamiyorum deme sen öyle deyince hem sanki hesap verme zorunluluğun var gibi onlara gelecek hemde oda konuşmuyor dur içimizi buna rahatlayalım diyecekler nede olsa görüşemiyor diyecekler ama sen bişey deme sana deyince niye aramıyorlar de oğlunuz numarsı sizde var çok probleminiz varsa arayın sorun ha ulaşamadınız gelince söyleyin derdinizi beni germeyin de ki zaten oğullarının yanında süt dökmüş kediye dönerler olan senin o üzdüğün ağladığın günlere olur
(7,324 puan) tarafından
Haklısın takmıyom kafaya naparlarsa yapsınlar ben rahatım esım geldımı daha rahat olcem ısallah bu dedınıde uygulacem tesekur ederım
tarafından
Rica ederim canım inan cani gönülden yazıyorum asker eşiydim ya böyle görünce bu sefer çok iyi anlıyorum elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum inanirmiisn ben bile diyorum acaba ne zmn gelecek filan kişinin kocası çeken bilir çünkü  sende bu günleri degerlendir bebeğe ihtiyacını al yıka ütüle günler geçsin ALLAH BUTUN ASKER ESLERININ YARDIMCISI OLSUN
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Onlarla konuşma eşin aradığında da anlat durumu 
(7,324 puan) tarafından
Oyle yapcam naparlarsa yapsınlar umrumda olmucek
(4,698 puan) tarafından
Bunu başarırsan gücünü ıspatlarsın
(7,324 puan) tarafından
Aynen tesekur ederım 2 ay kaldı esım geldımı boyle bısey olmaz onun gitmesini beklemişler zaten biz kacarak evlendik onun ıcın sevmiyolar dıyer gelın istenen gelın waslı bıde onu daha cok sevıyolar
(4,698 puan) tarafından
Takılma kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda hayatında saygısız insanlara yer verme iyi geceler canım
(7,324 puan) tarafından
Tesekur ederım ıyı geceler :-)
0 oy
(431 puan) tarafından
AHH canım sende bnm gibi eş yolu bekliyorsun ne zor bilirim 

Çocuğundan değerli değil kimse o yüzden canını sıkıp strese girme muhatap bile olma Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Niye canıni bu yuzden sıkiyorsun. Bosver onlari mesafeli ol. Naparlarsa yapsinlar
0 oy
tarafından
Sen araya girme çokta muhatap olma bebeğin ve sen daha önemlisin
0 oy
(775 puan) tarafından
Herkese derim böyle insanları hayatımızdan çıkartmadığınız sürede üzülen biz oluruz onları adam yerine koyma aradıklatınca açma sonra mesaj at duymamışım uyuyordum süpürge açıktı falan sana her zaman ulaşamasınlar

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 217 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu