0 oy
915 göst.
Aile kategorisinde (3,888 puan) tarafından

Işten geldi gece hiç uyumamıştı annesine çıktık yemeğe  kardeşi şehir dışından geldi diye işte ablasigil geldi biraz durdu diğer odaya geçti uyuyum diye biraz,  teyzesigil de geldi :'(

oğlumu uyutmaya inerken ındiriyim dedim onuda teyzesigile görünmemek için ayıp olur görmesinler diye kaldı görseler oturmak zorunda kalcak uyudu yani geri kalkar gelir diyodum misafirler gidince gelmeyince aradım açmadı, annesini aradım kaldırmaya çalıştım kızım kalkamadı örttüm üstünü uyuyo dedi gidemiyom da şimdi yukari kaldirmaya kaynanam falan görürse utanırım valla bide uykusu ağırdır yoruldu bütün gün gecede uyumadı uyanamam ihtimalide var siz olsanız napardınız  :(

24 Cevaplar

+14 oy
tarafından
Yatar uyurdum napcam kumanın evınde kalmıyor anası la anası hanı doguran buyuten falan
(3,552 puan) tarafından
Sjjsjs gene yatmam diyosun onsuz yani.. İşini biliyon bacım.. Bendensin..girer yanına kıvrılıveririm.
(594 puan) tarafından
Valaa heee uyusun ne farkı var dibinde sayılır yine :)))
tarafından
Yanı nıye tek bırakayım adamı :D yada nıye tek yataym kı :D
(3,888 puan) tarafından
Yok canım bende kumanın yani sanıyordum.
Ne kadar patavatsızca bi yorum.
tarafından
:D asırı patavatsızımdır
-Reklam-
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Uyusun artık olan olmuş 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kuzum korkmak gibi bir durumun yoksa birak kalsin orda sabah azcik trip at bensiz uyku guzel miydi diye :) yeterli yani kizilip uzatilcak sey yok bence
0 oy
tarafından

Yayılır yatağa güzelce uyurum :D

Üst kattaymış zaten boşver elleme uyusun 

0 oy
(209 puan) tarafından
Nolcak kalsın orda sabah uyanınca gelir. Bir gececik sen oğlunla uyu başbaşa.
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Aman sen de yat uyu canım ne olacak korkuyorsan eğer sabah geldiğinde trip yap beni düşünmeden naısl rahat uyudun orda sabaha kadar uyuyamadım diye :) 
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Hiç uykusunu bölmezdim annesinin evinde canım sende yat uyu :)
(3,888 puan) tarafından
Uyudugu koltuk hiç de rahatta değildi tutulcak her yeri aynen uyucak artık
0 oy
(25 puan) tarafından
Uyumuş birak uyusun 
0 oy
(86 puan) tarafından
Mahsur kaldı ne demek ya annesinin evi sonuçta hani üstelik üst katında
0 oy
tarafından

Ben korkan biriyim o yüzden uyuyamazdım ama sende öyle bi durum yoksa bırak uyusun sende uyu

0 oy
tarafından
Kız Allah seni nolcak bı gece orda yativersin uykusuzmus adam uyusun elleme. Başlığı okuyunca korona oldular temazlidan annesilgilde karantinaya girdiler sandım
tarafından
Mahsur kalmak boyle olur zaten arkadas abartmıs
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Yat uyu kapılarını bılan kilitle bısey olamaz
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Amaaannn boşver sende tek başına kocaman yayagin tadını ćikar yarın geleceği yer belli nede olsa 
0 oy
tarafından
Ahh canım kıyamam sana annesinin evi orası farkındaysan bi geceden bişy olmaz mahsur kaldı felan gören dicek noldu, çok korkuyor san kaynanana söyle kaldırsın 
(3,888 puan) tarafından
Söyledim kaldıramadı canımm
0 oy
(70 puan) tarafından
Sana karşı yaptığı bir şey değil ki canm bide uykusu ağır diyorsun bnim ki de öyle uyuduğu yerde umudu kesiyorum ondan normal bir şey bnce kavga edilecek bir durum yok yani 
(3,888 puan) tarafından
Evet kavga edilcek bişey yok ama şu aralar işleri yoğun bide kardeşi geldi zaman ayıramıyor bize pek insan yanında olsun istiyor işte
(70 puan) tarafından
Bnde o olmadan asla uyuyamıyorum ama bazen başka Bi oda da uyuya kalıyor ya Bn yanına gidiyorum yada umudu kesiyorum kalmayacağını bildiğim için bu gecelik idare edersin artık sende
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bırak uysun canım sonuçta annesinin evi yani.. zaten yıllarca annesinin evinde uyumadim..bizimde sonuçta çocuklarımız var ne yani evlendikten sonra gelip kalsalar kalk git evinemi diyecez..bence bukadar abarticak bir durum yok yani
(3,888 puan) tarafından
Abartmak değilde onsuz uyumayı sevmiyorum diyelim tabi kalabilir annesinde benimde var bi oğlum.
0 oy
(432 puan) tarafından
Bu mahsur kalmak olmuyor uyuya kalmak oluyor. Sende diyorsun yorgun diye uyusun bir gece idare et artık uyuyamazsan netfilix filan aç izle bişeyler canım bak seninlde oğlun var empati kur biraz   :) 
0 oy
(775 puan) tarafından
Bırak adam uyusun her zaman yaptığı bir şey değilse elleme uyanınca gelir nasılsa
0 oy
tarafından
Napıcam totoşumu döner uyurdum herif yok diye  nöbetmi tutucam
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız ne yapacam  annesin  ewinde  uyumuş   başka  yerde mi  kalmış  bende yatar uyurum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 440 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 376 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 472 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.