0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (329 puan) tarafından
Sıkıntılı Bi hamilelik gecirdim ailevi problemim oldu ve eşimle sürekli tartısırdık bir gün artık yeter dedim ve 6 bucuk aylık hamileyim annemin evine gittim gittikten Bi kaç gün sonra hafif Bi kanama oldu ve ozmn 27 haftalık hamileyim sanırım stresten oldu Bi kaç gn sonra yine oldu ama sorunlarım dan dolayı hastaneye gitmek istemedi bu arada benm ikinci cocugum. Sonra biraz düşündüm ya kardeşler ayrılacak ya ben onlardan ayrılcam söyle düşündüm baktım öyle cözülmycek sorunlarımız yoktu ve cıktım tekrar evime geldm geldikten sonra kasılmalarm basladı günlerce sürdü artık dayanılmayacak hale geldi ve hastaneye acile gittim acilde ciger geliştirici igne yapıldı geri eve geldm Bi kaç gn snra artık yne dayanamıyorum muayeneye gittim ve doktorum bu bebek heran doga bilir dedi ve iki gün sonra yani ramazan bayramının 2. Günü 30+3 günlükkrn dünyaya gözlerini actı tam tamına 40 gün küvöz yolu bekledim öyle zor öyle zorduki anlatamam doktoru her aradıgımda ölüm haberini alacakmısım gbi beklemek günde kac defa yorgun bakım hemşirelerin arayıp bişeyler bahane edip acaba uyuyormu aglıyormu naptıgını merak etmek en kötüsüde dogum yapıyorsun ve eve boş geliyorsun cok şükür herseyi atlattık o günler aklıma geldikçe  alamamak için kendimi zor tutuyorum ama erken dogumun Bi hasarı kaldı cocugumda oda rop dye Bi hastalık 7 ekimde ameliyathane de muayene edilecek eger lazer derlerse yaptırmıycagız İstanbula götürcegiz cok zor Bi yol Allah kimsenin basına vermesin ben bebegimin ilk kokusunu hastanede bıraktım hemşireler ona dokunurken pandemi den dolayı haftada Bi görürdüm ve o hemşireleri öyle kıskanırdım ki anlatamam ve en en en zordu dogduktan bir hafta sonra küvözde görmeye gittigimde aglaya aglaya orda onu bıraktım ya suan bile bogazım düğüm düğüm... Sizden ricam bize dua edin şu gözlerimiz de iyileşsin. Yavrum saglıgına kavussun... 

15 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Allah size yardım etsin yavruna şifa versin inşallah 
(329 puan) tarafından
Amin canım cok saol Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah bebeğin sağlığına kavuşur sende güzel  haberi paylaşırsın cnm mesleklerimiz hasta olmasinn
(329 puan) tarafından
Amin canım dört gözle artık gelmeniz gerek kalmadı demelerini bekliyorum
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ah kuzum benim minicik bedeniyle büyük mücadele vermiş hayata tutunmuş bunu da atlatır annesi inşallah, sen içini ferah tut rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah ❤️
(329 puan) tarafından
Hemde ne minickti bazen anlatrılardı şaka gbi gelirdi hani oyuncak bebek tabiri vardır ya tamda öyleydi 40 cm kafası Bi kahve fincanı kadardı ama buradan söyleyim bebegi böyle minicik görenler üzülmesin sevgiyle büyütsün ler onlar cok cabuk topsrlanıyo
0 oy
(253 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sağlık versin annesi inşallah ağlattın beni kuzum rabbim yardımcınız olsun senin de yavrununda inşallah senden bir ricam var sende benim kızım için dua edermisin alerjik bebek ismi tuğçe ben sizin için hep dua edecegim
(329 puan) tarafından
Allah sizede şifa versin cnm tabi ki ederim etmem mi benm oglumun adıda metehan
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah tez zamanda iyileşir Rabbim size bağışlasın
(329 puan) tarafından
Amin cümlemizkini bagıslasın Allah acılarını göstermesim
0 oy
(194 puan) tarafından
Rabim melek yavrucagin ne derdi varsa derman versin size bağışlasın Allah yardımcınız olsun
(329 puan) tarafından
Amn canm rabbim sizlere bu acıyı tattırmasım yavrunuzla sınamasın
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Bende birhafta yogun bakim yolu gozledim cok zor cok aciiii rabbim yawruna şafi ismiyle sifa versin kuzum ismini yaz ayetel kursi okyyucam
(329 puan) tarafından
40 gün bekledim 41.güm alabildim kucagıma Allahım sizlere yasatmasın inşallah ismi metehan
(2,202 puan) tarafından
Cok sor bn bir hafta zor dayandim. Okudum cnm allah sana bagislaasun ewladn8
(329 puan) tarafından
Amin canm rabbim bidaha hastanelerde beklemesin bizleri
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah şifa versin canım Allah yardımcın olsun 
(329 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm cok saol
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin insallah. Yavruna safi ısmiyle sifa versin dualarim sizinle Allah korktuguna ugratmasin cnm
(329 puan) tarafından
Amin rabbim sizlere göstermesin inşllh
0 oy
(382 puan) tarafından
Rabbim şafi adıyla şifa versin inşallah minik yavru ya
(329 puan) tarafından
Amin cnm cok saol
0 oy
(979 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardmcnız olsun sglık sıfa güc kuvvet vrsin insalah
(329 puan) tarafından
Cok saol un dualarınız için
0 oy
(391 puan) tarafından

İnan ne diyeceğimi ne yazacağımı şaşırdım. Benim bebeğim de hastane de kalmıştı. Seni o kadar iyi anlıyorum ki , eve eli boş gitmek dünyanın en zor şeyi. İnşallah bebeğin sağlığına kavuşur, bir ömür boyu hiç ayrılmasınız. Rabb'im yar ve yardımcınız olsun inşallah <3

(329 puan) tarafından
Amn canm Allah razı olsun kac gün kaldı hem niye kaldı ki Bi sorunu yoktur İnşALLLAH
(391 puan) tarafından
Böbreklerinden dolayı kalmıştı 3 gün kaldı, hamdolsun 1 yaşını geçti şimdi çok iyi
(329 puan) tarafından
Maşallah kuzuya benm ki 40 gün kaldı 41.gün kucagıma aldm kırk gün boyunca 4 yada 5 defa gösterdiler
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Kusura bakmayın da siz stresinizi bebeğinizden çıkarmışsınız resmen ağriniz kanamanız olduğunda niye gitmediniz bir sürü iğne ilaç var erken doğum önleyici hee ne sıkıntınız olursa olsun gitmeniz gerekiyordu. Geçmiş olsun sağ salim kucağınıza gelmiş sonu güzel bitmiş şükür ❤️
(329 puan) tarafından
Gittim sonradan canm dogum önleyici ignede oldum ciger geliştirici de oldum ama vadesi karnımda o kadarmış yinede saol un hiç bir anne istemez cocugu erken dogup dısarıda her gün Bi yerini delp agzına hortum verip oradan beslenmesini hele de 40 gün kucagına alamamak o hepsinden zor kokusunu içine cekememek hepsi zordu ama gecti cok sükür
0 oy
(85 puan) tarafından
Allah'ım sana sabır güç kuvvet versin bebeğine de Şafi ismi ile şifa versin Rabb'im inşallah 
(329 puan) tarafından
Amin cagolun Allah razı olsun
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Sen de bebeğinde çok zor zamanlar gecirmissiniz canm miniğin hayata dört elle sarılmış Allah yardımcınız olsun yavruna şifa versin inşallah gözleri de iyileşir ❤️
(329 puan) tarafından
Amin canım cok saol güzel dileklerin için

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 605 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 414 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 848 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Es19 (38 puan) tarafından soruldu