0 oy
1,395 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Kızlar eşim son kaç gündür telefon şifresini benden gizliyor göstermiyor bana sebebi ne olabilir sizce acaba başka biriyle mi konusuyor 

46 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bana göre gizlenmesi yanlış.tuhaf geliyor 
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Benim esimin telefonunda sifre yok ama kesinlikle elime vermez mesela dusa falan girdiginde sarjda olur ben gizlice bakarsam bakarim yanindayken asla dokundurmaz bile o oyle yaptığı icin bende kendi telefonumu elletmem gizlicek biseyim yok ama o yapiyo diye yapıyorum bende onunkinede gizli gizli bakinca bisey bulamiyorum aldatma vs zaten kesinlikle oldugunu düşünmüyorum en fazla idda falan oynuyodur benden gizli sonuclara bakiyodur ben gormiyim diyedir
0 oy
(670 puan) tarafından
Aynı şifreyi kullanıyoruz:-):-):-)
0 oy
tarafından
Esimde şifre yok bende var çocuklar için koyuyorum 
(120 puan) tarafından
Eşimde yoktu son bu aralar değişti girmeme izin vermiyor
0 oy
(25 puan) tarafından
Bnm eşim il evlegim zmn lar sifresini vermezdi bna Bn eline baktin ogrendim başkasiyla yazişmalarini yakaladım her erkek yapacak diye bişey yok ama gizlemesinden insan şupelenmiyor degıl
0 oy
tarafından
Eşiminde benimde telefonumda şifre vardır. Ne eşim verir ne de ben. Hatta ben özellikle eline aldığı zamanlar söyle açayım felan dediğinde hayır diyorum ver ben açarım. Birşey izlemek istiyor benim telefonun sesi daha yüksek çıkıyor diye, yanımdan ayırmıyorum bile ki iyice inat olsun.. O da inat edip bana aynısını yapmıştı çünkü. Şimdi kendisi de kuduruyor sinirinden çok da iyi oluyor
(120 puan) tarafından
ben şifre koydum bir ara benden aldı ya şifreyi söylersin yada tlfn kullanmana izin vermem dedi
tarafından
B.k yesin o. Valla bende alır onun telefonunu kırardım yani. Ben çok asabiyim bu tarz konularda. Beni kısıtlamasına, tehdit etmesine iyice sinir olup iyice üzerine gidiyorum. Sonra ne kadar ciddi olduğumu fark edip uzatmıyor
0 oy
tarafından
Benim eşim benden gizlemez. Sende hemen yanlış düşünme bence. Eşine sor benden gizlediğim bişey mi var da telefon şifreni bana göstermiyorsun diye üstüne git biraz söyler zaten
(120 puan) tarafından
yeminle yok diyor sadece benden habersz tlfnuma girme diyo kurcalama diyo
tarafından
Ben olsam yine de isterim. Ne de olsa o benim kocam onun herşeyine bakma hakkım var gizli de bakarım yanında da bakarım
0 oy
(3,236 puan) tarafından
Benim telefonum da şifre vardır onunkini de yok. Önceden yoktu ama bi kaç kez whatsappdan konuşmalarıma baktı özellikle annemle olana o yüzden şifre koydum sesi de çıkmadı çıkamaz da benim de özelim var fazla merak iyi değildir
(120 puan) tarafından
O benim tlfonumdan kızlarla konustugm mesajları bile okuyor syleyince kızıyor bana huzurumu bozuyor
(3,236 puan) tarafından
Yok aslında ben onunkini İzinsiz alıp baktım sonra o da misilleme yaptı arkadaşlarımla olana bakmaz annemle olan bi de ailemle olan gruba bakmıştı. Ben de yapıştırdım parmak izini bi de normalmşifreyi
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ne hakla benden şifresini gizleyecek adamın anlini karislarim ben onun karisiyim benden gizli hicbirseyi olamaz.
(120 puan) tarafından
Ne yazikki  herşeyi benden gizli
(3,729 puan) tarafından
O zaman evlenmeyecekti öyle seymi olur ne saçma
0 oy
(4,067 puan) tarafından
İkimzede gizlemyiz şifreleri biliriz telfnlrda öylece ortada durr ama bi mesj faln geldiği zamn ikmzde alıp kimden gelmiş dye birbrmzn teline bakmayız 
(120 puan) tarafından
Benim tlfndan bir mesaj gelse ilk o bakar okur öyle bana verir sıra ona gelince bana demedigini bırakmaz
0 oy
(181 puan) tarafından

Gizlediğine göre kimseye göstermek istemediği birşeyler var bu illa karı kız olacak diye bişey yok.

Benim telefonumda şifre yok ama eşimin bakmasını istemem çünkü ablamlarla özel yazistiklarimiz ablalarımın başı açık resmi var birde banka uygulamalarım kendime özel paralarım var bilsin kurcalasın istemem
0 oy
(812 puan) tarafından
Ümcünü sıkarım gizlemek ne sonu olur 
0 oy
tarafından
Biz çocuklardan dolayı koyuyoruz mevmcbur ama asla gizlmez 
0 oy
tarafından
İkimizin de şifresi aynı cnm eşten gizleyen erkek kesin bir şey karştırıyordur
0 oy
tarafından
8 senelik evliyim 8 senedir şifreli  hiç umrumda değil benimkide şifreli o şifremi bile bilmez o nasılsa bende oyle
(120 puan) tarafından
Benim 3 sene oldu benden herseyini gizler
tarafından
Aynen bende öyleyim ona karşı saguksa saguk sıcaksa sıcak ilgili ise ilgili herşey karşılıklı diye düşünüyorum ben
(120 puan) tarafından
Bende mı öyle yapsam bana karşı nasıl davransa bende öyle davransam
0 oy
tarafından
Bizim ikimizde de şifre var ne olur ne olmaz diye şifreliyoruz telefonları kimseye güven olmuyor çünkü özelimiz var ama ikimizde şifrelerimizi biliyoruz 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim esiminkindede var ama ben biliyorum çocuklar aliyo bazen yanlışlıkla bı yerlere giriyorlar diye koydu ama ben biliyorum 
0 oy
(241 puan) tarafından
Bizim parmak izli ikimizin parmak iziyle açılıyor 
0 oy
tarafından
ikimizin de telefonunda şifre var ama benim telde onun parmak izi var, onun telindede benim parmak izim var. Olaki ortaya kattık telefonu insanlık hali kimse açıp içindekilere bakmasın diye şifre katmişiz, yoksa ikimiz asla birşey gizlemeyiz kendi alır benimkiyle oyun oynar ben onunkini alırım kızıma birşeyler alırım kurcalarim hiç telefon mevzusu geçmedi çok şükür aramızda
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Hayir gizlemez canm benim ve onun parmak izi var. Gunah almiyalim ama hic gizlemeyen neden birden gizlemeye baslasin sen istediginde vermiyormu
(120 puan) tarafından
Açıp veriyor
(1,335 puan) tarafından
Cok tuaf canm birsey olmasa rahat relaks olur boyle seylere gerek duymaz ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde H1h2 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 640 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (272 puan) tarafından soruldu
0 oy