0 oy
1,391 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Kızlar eşim son kaç gündür telefon şifresini benden gizliyor göstermiyor bana sebebi ne olabilir sizce acaba başka biriyle mi konusuyor 

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefon şifresi koyulmasi bile bana göre yanlış. Birde gizliyorsa o zaman biseyler sakliyordur
(120 puan) tarafından
Ama evde bir mesaj yada arama gelmiyor yanımda kendi telefnda oyun oynuyor nedenini bilmiyrm
tarafından
Ucak moduna alıyor olabilir
(120 puan) tarafından
Yok ikide bir kontrol ediyorum ekranını uçak moduna da almıyor  inan.  Çözemiyrm
-Reklam-
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Ben hiç şifresini görmedim o benimkini biliyordu baktım vermiyo bende vermiyorum artık 
(120 puan) tarafından
Ben öyle yaptım bi ara bana kötü kelime kullandı ben erkeğim şifre koyabilirim yada konuşabilirm sen bı bayan olarak konuşabilir misin dedi
(670 puan) tarafından
Seni baskı altında tutmaya çalışıyor canım böyle diyerek sindiricek aklınca sende demekki konuşmak için şifre koydun de
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Senden gizliyorsa elbette vardır bi sakladığı
(120 puan) tarafından
benden istagram face şifresini de vermiyor bilmiyorum şimdi nesi var
(2,452 puan) tarafından
Benimkin de şifre bile yok koymuyor face felan da ortak zaten
(120 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
İçine vesvese doldurma canım ben eşimin şifresini bilmeme rağmen telefonu vermez ama ben bilirim tabiki neler yaptığını da. Olabilir sen eminsen eşinde aklına getirme birşeyler
(120 puan) tarafından
Ama evde hiç mesajlara da girmiyor arama mesaj da gelmiyor ama bana da vermiyor tlfn sifresini
tarafından
Ayni benim eşim benimki maç takip ediyor oyun oynuyor arada arkadaşlarıyla mesajlasiyor ama bana vermez telefonunda birşey gösterse bile elimde bak der.
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Hayir gizlemez 1 yildr ayni şifrede:) eğer saklarigi bisey yoksa neden gizlesn şifresini  ben olsam suohe duyardm
(1,370 puan) tarafından
Ben olay cikartirdm  ne demek bakma sinir oldum-
(120 puan) tarafından
Bilmiyorum çok sert sinirli biri birsey konuşulmuyor hiç yumusak davranmaz
(1,370 puan) tarafından
Gizlice sifreyi bulmaya çaliş sonra ara sira yoklarsn  ama ewini sen twniyorsun kesinlijle yapmaz diyeviliyosan  bence bi sure kafana takma
(120 puan) tarafından
Yapar bana geçen anlattı dedi ben bir kıza yazdım bana cvp vermedi dedi ciddiydi sen syle böyle bir insanı ben ne yapaym
(1,370 puan) tarafından
Ayrilik karari alirdm kesinlikle
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Şifre başkasının telefonunu kurcalamaması için konulur ve eşin de senden gizliyorsa senin görmeni istemediği şeyler vardır muhakkak. Yani bunun başka açıklaması yok malesef 
0 oy
tarafından
Senin eşin gene şifre koymuş bnm esim yüz tanıma koymuş 
(120 puan) tarafından
Sende mi bilmiyorsun
tarafından
4senedir evliyim bnada vermiyor tulaete banyo hep telefonla gidyir yüz tanıma koymuş alıştım bn umrumda değil
0 oy
tarafından
Benim parmak izin var canım hiç öyle birşey yapmadı ama demek ki eşinin sakladığı birşey var ki şifre koymuş
(120 puan) tarafından
ama olsaydı şüphe çekerdi hareketleri değişirdi
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Yoo bilirim ben tüm şifrelerini. E devlet şifresini bile. Kendisi söylüyor ben sormasam bile 
(120 puan) tarafından
Şansım öyle yapacak birşey yok hamile kalmak istiyorum sırf bunları sorun ediyorm diye stres yapiyrm  gebe kalmamı etkiliyor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Eşim asla şifre koyamaz güven gitti mi asla bende gelmez huyu mu bilir Rabbim yardımcın olsun sorsaydın bu nedemek diye bende koyucam de bakalım nediyor
(1,381 puan) tarafından
Kendim mi yazmış bunu sana nasıl söyleyebiliyor beynim yandı
(1,381 puan) tarafından
Ayyy çok üzüldümmmm
(120 puan) tarafından
Kendi yazıp kendi bana syluyor  ailemin onuru için hep içime atıyorum
(3,551 puan) tarafından
Ailenin onuru içine atılarak korunmaz. Tam aksine benim onurum ailemin onuru ise beni aldatan yada buna meyillenen insana susarsam işte o zman onurumu ayaklar altına aldırmış olurum.
(120 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
tarafından
İkimizde de şifre var ama ikimizde biliriz şifreleri hatta banka şifrelerini kadar herseyi benim notlarıma kayıt eder...Telefonlar hep ortadadır
(120 puan) tarafından
ne güzel Allah bozmasın benim niye öyle bilmiyorm
0 oy
(62 puan) tarafından
Bence çok yanlış yaptıgı eşimin telefon aldıgında Bi şifre koydu hala aynı şifre bende bilirim oda benimkini bilir hiç daha telefonumu eline aldığını bilmem ben bazen oynamak için alırım o ara msj gelirse öle WhatsApp falan filan girerim öle bakarım yoksa özellikle alıp telefonunu hiç kurcalamam şifre saklamak böle şeyler yapmak zorunda bırakmaları çok saçma bence
(120 puan) tarafından
Bir numara arasa yada mesaj gelse hiç  açıp ta bakmam direk sylerim babası bile arasa acmiyrm sadece bazen istagram mesaj bölümlerine bakıp indirdim  gizlice yanında yapsam kıyameti kopartr
(62 puan) tarafından
Zaten suç onun canım senin böle yapmana sebep olan Kocan. Adam akıllı koy telefonu ortaya saklama bişeyini sende merak edip nie kurcalayasın. Bide kıyamet koparıyor muş Allahım yarrabim böylelerini ne yapmalı bilemedim üste çıkıyorlar bide
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Hem parmak izim var hem yüz okumam var bide şifresini de bilirim benimkide bir ara yeni yıllarda saklardi şimdi öyle değil bilirim.sende konuş neden şifreni benden saklıyor sun de tepkisine bak
(120 puan) tarafından
bundan sonra öyle eline alma tlfnu diyor başka da birşey demiyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bak cnm yapan herturlu yapar işte evde dışarda bunu engelleyemezsin bazıları vardır öyle profesyonel saklarki herşeyi ruhun duymaz o yüzden çok takilma
(120 puan) tarafından
Benim eşim bana sadık olsun isterdim bana yanlış yapmasın isterdim isterdim ki beni her şeyiyle mutlu etsin ama malesef ki yok
0 oy
tarafından
Şifre neden konulurki acaba
(120 puan) tarafından
inan evde hiç bir şüpheci hareketi de yok gayet çok rahat
tarafından
Kuzum hemen kötü düşünme zaten  keyfi koymuştur ne bileyim vardır bir sebebide
0 oy
(632 puan) tarafından
Dünyanı başına uçururum oyle yaparsa.normalde şifrə koymaz.banada koyma der.koysak bile ikimizdə biliriz yani
(1,370 puan) tarafından
Salam Leman xanim azerbaycanin harasindansiz?
(120 puan) tarafından
Ne güzel ya sen dünyayı başına uçuracak cesaret var snde ben onun yanında konusamyrm bile
(632 puan) tarafından
Salam Ayşən xanım Bakıda yaşayıram.ama özüm Goranboyluyam
(1,370 puan) tarafından
He can  Men naxçivanliyam  ele gordum azerisrn dedm Taniş olum:)
0 oy
(12,877 puan) tarafından
İlk tanıştığımız günden beri gizlemez gizleyemez de :)
(120 puan) tarafından
:(:( hep degistirir
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gizliyorsa  kesin  birşeyler  saklıyordur  allah yardım etsin
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Bı halt karıştırıyordur yoksa niye gizlesin
0 oy
tarafından
Eşimin telinde şifre falan yok benimkinde var bende küçük kızım alıp oynarken birilerini falan arıyor onun için koydum

Eğer şifre varsa eşler bilmeli bence saklanmamalı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde H1h2 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 630 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 781 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy