0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Valla bunaldım kayınvalidem artık bıktırdı 48 yaşında hastane randevusu olur aleyna randevu al kendine değil tüm aile bireylerine. Gece 1 de arar aleyna topuğum çok ağrıyor intermetten baksnaa niye ağrırmış. Bugün aradı kendi teyzesi geçen özelde muayene oldu gerçi onu da ben aldım randevusunu neyse hastaneyi ara sonuçları öğren doktorla konuş demez mi ya o teyzenin 3 çocuğu var kızının biri benimle yaşıt iyice bıktım her sorun da aleyna kuaföre giderken yine aradı ee aleyna aradın mi saçmalık ya

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sekreter olarak tutmuş seni heralde kaynanan canım :D maaş bağlasın bari kız wdafsf

-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Aleyna kadar taş düşsün başınıza 2 bebe ile hayatta kalmaya çalışıyorum deseydin. ☺️☺️
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Her dediginde tamam ağam paşam dersen önünü  alamazsin cicim. Koyacaksin tavrini birkac defa bahane bulacaksın bak bir süreden  sonra sekreterlikten azad etmiyor mu seni
0 oy
tarafından
Benimki de yakın olsa yapacak da Allahtan uzak :D 
0 oy
(700 puan) tarafından
Benim kaynanamda hiç merak bile etmez bide teyzem olur bende onu aramiyom :))))
0 oy
(219 puan) tarafından
Allah sabır versin Aleyna jsjs
0 oy
(3,147 puan) tarafından

Maaş iste kııızzz:D

0 oy
(249 puan) tarafından

Aleyna bana da bi randevu ayarla bacim :) 

Açık açık söylemezsen sen daha çok randevu alırsın.. 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Alışmış kudurmuştan beterdir derler aliştirmışsın canım sen artık hayir demeye başlamalisın artık 
0 oy
(12,995 puan) tarafından

Doğruyu de hele ne kadar maaş alıyorsun ? :D bu kadın seni eleman olarak almış 

0 oy
(569 puan) tarafından
Yalnız degilsin bacim bende ayni durumdayım. Randevu alinacak bi alıver 3uncu sınıfa giden gorumcem var odevlerini bana atarlar bi yapiver. Gorumcem hormonlardan tedavi görüyor hastaneye sen git evde halbuki kaynim ve eltim var bi telefonu 182arayip randevu alamiyolar. Yok bankadan para cekilecek yada yatiralacak yapiver yok hes kodu alinacak aliver. Niye cunku ben okumuşum (okumusum dedigimde liseyi bitirdim sadece hahahha) yok onlar anlamiyolar konusmayi bilmiyolar sen yap et banada gına geldi artik 
tarafından
Kız ben daha lise bitirmedim hâlâ okuyorum ya kendileri için alinan randevu bi nebze ama gecenin kaçında arayıp topuğum ariyor bi bak internetten demesi deli etti bugün de aramış teyzesinin sonuçlarını ogrenmemi istiyor teyzesinin kızı üniversite okuyor şu an 3 çocuğu varken bana mı düşer uğraşmak bende insanım sanki elim gönlüm boş
(569 puan) tarafından
Iste ben bi kac kere bahane buldum dedikleri zaman yada en basit randevu olayinda vir hafta falan oyalafim yok diye kendileri aliyor artik :D ama ödevler falan bende halaaaaaa bakalim onada yapacam birseyler :D ama yokbizimkiler gece gece aramazlar oyle
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Mesgulum de bebegm o ne oyle 
0 oy
tarafından
Her zmaan öğrenip bilmiyomus gibi yapacaksın..(•‿•) bende hep randevu alırım..kaynanam kaynatamin.hastane işi olur bana söyler.kizlarida var onlardan istemez..soyleniyolar diye..ama tüm sulaleyede almıyorum yanı...seninki abartmış biras...dakikam yok de çok inernetm bitti.de.
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ay benimkiler de öyle açmıyorum gruba yazıyorlar sistem çökmüş falan diye diye azalttım görümcem arkadaşına istiyor birde sinirim zıpladı abla benim hiç işim yok mu sanıyorsun ya diyip kapadım
0 oy
(1,370 puan) tarafından
En baştan cok aktiv davranmişsn qaliba  herseye kostmuwsun onlarda oyle alişmişlar  1 sefer bahane uydur yapma baska birisin bulsunlar sekreter diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 591 göst.
26 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekannesi06 (50 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 755 göst.
15 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 840 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 536 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Minimalist (265 puan) tarafından soruldu

379,452 soru

11,358,428 cevap

34,833 kullanıcı

...