0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evlendiigimiiz günden berii benle uyumuyor , surekli bahane üretiyor,  sonra hep annesini haklı buluyor sonra beni annesi ile görüşmeye zorluyor annesinin yapmadığı şey kalmadı bebeğimi aldir Bile dedi başkasından bile dedi neler neler yaptı halada zorluyo gorus diye 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Baska caresi de vardir inan ordan tasinabilirseniz tasinin uzaklasin
tarafından
Taşındık yine yakından ev aldı bilerek
tarafından
Esin seni kaybetmekten korkuyosa git gozunu  korkut
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yorumsuzzzz  :/
0 oy
tarafından
Neden uyumuyor 
tarafından
Bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hakediyor bacim anasının sözünden çıkamayan dursun anasının yanında madem ne demek seninle uyumamk neden evlenmiş 
0 oy
(808 puan) tarafından
Benimkide uyumuyodu meğer başkalarıyla geceleri konusuyomus 
0 oy
tarafından
Nasıl başkadindan diyor yaa sana böyle diyorlar sen naptın eşin ne tepki verdi
tarafından
Yok neymiş öyle demek istemedim diyor gen testi yap demis o onaneyse benim çocuğumun geni hep annesi haklı onda annesi evime geldi af diledi yine anam haklı diyo
tarafından
Yaa madem oglunuzu paylasamiyorsunuz izinvermiyorsunhz eşiyle mutlu olsun ne diye evlendiriyorsunuz benimde eşim öyleydi başta beni çok savunurdu hamile olduktan sonra bana düşman kesildik hep annesini haklı gördü beni ezdi şimdi boşanma asamasindayiz Rabb'im yardımcın olsun inşallah eşinin aklı başına gelirde yuvanız bozulmaz canim
0 oy
tarafından
Canım üzülerek söylüyorum ama bu durumu opsesyon yapmışsın. Her postun da ama her postun da kaynanan var ve sana söylediği o BEBEĞİ ALDIR lafı. 

Hiç bir kadın bunu kabul etmez. Asla kabul edilemez. Lakin sen öyle bir hal almışsın ki nefes alsalar sana batar hale gelmiş. Ve okuyorum her postun da aynı hikaye. Ne istediğini tam olarak bildiğini düşünmüyorum. Ama bence sende kendine psikolojik olarak çeki düzen vermelisin. Nacizene tavsiyem. Sonuçta sende bir evlat büyüyeceksin. Bu psikoloji ile olmaz. Daha şimdiden çocuğunu babasız bırakmayı düşünüyorsun. Çocuk bu hangi duygular ile büyüyecek arada top gibi gidip gelecek onun duyguları ne olacak düşünüyor musun. Lütfen biraz daha sakin ol 
0 oy
tarafından
Yok artık başkasından ne demek yaa 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ne şeyime evlenmiş o zaman anasından kopamayacaktı 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 236 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.