0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (1,314 puan) tarafından
Hiç böyle bisey yapmadim elimde bebek arabasi ; besik ; banyo seti ; puset ; kıyafet; ayakabi  vb. Bebek eşyaları  var ama hiç böyle bisey yapmadim satmadim hiç evde depo da duruyor  fazlalık yönlendirme yaparmisiniz nerde satabilirim acaba ?

17 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
2.el satan uygulamalarda satabilirsin.. letgo dolap bide gardırop vardi yanlis hatrlamiyorsam ben letgo ve dolap kullniyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sattim letgo da hemen alan oluyor
(1,314 puan) tarafından
Duydum letgo ama hiç kullanmadım satilir mi orda
tarafından
Satıliyor ayni zamanda sahibinden bide dolap uygulamasi var ordanda profil olusturup satabilirsin
(1,314 puan) tarafından
Cook teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Letgodan ve Facebook tan saatabilirsin uyguna vermek istersen burdan da almak istiyenler olabilir kargo konusunda anlaşılırsa tabı 
(1,314 puan) tarafından
Valla bende burda kiracı yardimci olmak istedim yürüteç kıyafet oyun halısı oyuncaklar vb seyler çok verdim enayi gözüyle goruldim
tarafından
Evet malesef çok öyle ınsanlar bende kadının birine verdim kendını acındırdı zor durumdayım çocukların oyncagı giycegı vs yok diye bide duydum ki çocukların herşeyi varmış herşeyin son modeli varmış hatta en iyisi granit tencere takımı çatal kaşık bıçak takımı vs varmış ben fakirmişim lan dedım benım verdiklerimide satmaya ayırmışlar çok üzüldüm
(1,314 puan) tarafından
Işte buyuzden bende korkar oldum satım dedim canım
tarafından
Mahallede 2 tane yetim öksüz kardeş var bi kız Bı erkek ben koca Bı poşet ekmek gönderdim hayrına Bi zman ekmek almasınlar bunu yesinler yazık bide yetimler dedım ama bide ne göreyim tavuğu olan bir kadına göndermişler ekmekleri 40 tane rahat ekmek vardı Allahından bulsun Allah tan korkmayan kuldan utanmaz!!
tarafından
Haklısın bacım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Dolap veya gardrops tan satabilirsin 
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Letgo da satabilirsiniz
(1,314 puan) tarafından
Hiç böyle bisey yapmadim ama umarım basarabilirim
0 oy
(3,805 puan) tarafından
en iyisi letgo bu esyalarda , yanina gelip urunu gorup de alirlar,begenmezlerse almazlar  . dolap uygulamasinda kargo ile ugrasmak zor olur bir de karsi taraf begenmezse ugras dur
(1,314 puan) tarafından
Çok mantıklı dediginiz
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Letgo ya koy satılır belkı
0 oy
(731 puan) tarafından
Letgo en ideali :) 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Letgo ya koy ne güzel orda satılır
0 oy
(211 puan) tarafından
Dolap uygulaması var gardrops var letgo var
0 oy
tarafından
Letgo

Dolap

Gardrops 

Buralarda satabilirsin
0 oy
(47 puan) tarafından
Gardrops var canım dolap uygulamasıda var ben oralardan satıyorum kuculenleri ve alacağım olanlarında alıyorum 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben letgoda satıyorum 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Letgo canim daha geçen hafta sattık biz Bebek arabamizi
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım en iyi ve güvenilir yer dolap uygulaması. Letgoyada koy ama dolap a kesin kesin koy çocuk bebek ürünleri çok satıyor ben şuana kadar elimde kalan tüm ürünleri sattım bir kaç eşya kaldı. Ürünler satıldığı gibi paran yatıyor sende direk hesabına aktariyosun cok güzel tavsiye ederim 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Bende hic yapmamistim sonra letgoya biseyler koyiyim dedim hemen alici cikti msjlasiyorsunuz urunle ilgili isterse gelip bakiyor parasini verip alip gidiyor super canm 
0 oy
tarafından
Letgoya koysana kız 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 281 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
14 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Casperiye (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
0 oy
14 cevap 540 göst.

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...