0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sorum başlıkta hanımlar satan yer sonradan baza oluyor dedi ama oğlum daha yaşına yeni girdi o zamana kadar müsait yerm yok ve oğlusum benimle yattığında kullanmiyorum

image

5 Cevaplar

0 oy
(48,610 puan) tarafından
dursun iste oyle satma bazasini kullanırsın 
tarafından
Ev dar canım ya kayn validen almış öylece duruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bunlar çok kullanışsız. Keşke oyun parkı alsaydın en başta. Ama letgodan satabilirsin
tarafından
Bende ona pişman oldun ya valla anca yer kapliyot
tarafından
Keşke kullanislimi diye kullananlara sorsaydin. Benim kizkardesiminde bundan vardı kullanamadı. Oyun parkı aldı. Bende o yüzden kızıma hiç bundan almadım. Direk oyun parkı aldım hem memlekete gidince annemlerede götürüyoruz. İyi oluyor. Kızım bizden ayrı odada yatıyor evimizdede rahat ya
0 oy
(1,658 puan) tarafından
Ne kadara veriyon bende arıyom da
(1,437 puan) tarafından
Canım aradığın için söylüyorum çünkü bende arıyorum gecen tekzende gördüm sıfır büyüyen beşik 1250 TL dediler haberin olsun
tarafından
Senin bütçe ne kadar canım ona göre eşimle konuşurum hiç kullanılmadı kuruldu böylece duruyor
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bence yerin dar olsa da verme ilerde büyütür kullanırsın belli bir sure baza almaktan kurtulmuş olursun hep yeni duruyor yazık gunah
tarafından
Yeni canım zaten hiç kullanmadım o zaman kaldırsan ya toparlayp
(1,437 puan) tarafından
Evet canım kaldır büyüdü mu tekrar kur yazık yani ve kayinvaliden de darilir belki satican diye onunda gönlü kirilmamis olur
tarafından
Doğru söylüyorsun canım ya ben hiç o yönden düşünmemiştim valla haklısın teşekkür ederm öyle yapayım o zaman eşim toparlasn
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Baza olarakta kullanılıyorsa satma kalsın köşede satacağım parayla alamazsın malum fiyatlar hep ucuyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 542 göst.
0 oy
58 cevap 795 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı