0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (451 puan) tarafından
Kizlar 14 aylik oglum babasina çok düşkün surekli kucaginda olmak istioyo yemek yiyince yanina gidiyo bende yaninda olmama ragmen cagirdimda gel oglum bana gel dedimde direk kaçıyor bide hayir dediğim şeylere aldirmiyor ama babasi hayir diyince duruyor :(((( beni sevmiyormu oğlum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Seni de seviyor annesi.

Yanlız bu çocuktur , nerede ne zaman ne yapacağı belli olmaz ki.

(451 puan) tarafından
Ne bilim babasina cok naz yapiyor ;)
-Reklam-
0 oy
(48,695 puan) tarafından
degisiyor kiz gunleri günlerini tutmuyo sipalarin bide konuştuklarnda gör

sabah canim babam sen cok iyi babasin diyodu benimkine daha bana hic demedi oyle ☺️
(451 puan) tarafından
Ahahahaah ayyy kiz insan yinede kiskaniyor ;)
(48,695 puan) tarafından
kiskandim tabi sabah beri babamin kiziyim deyip duruyo oysaki anlasamiyorlar anneci gitmis baba sen çok iyi babasin iyiki varsin diyo dedim bana hic demiyosun böyle dedikten sonra sen cok iyi annesin dedide iste yemedim ☺️
0 oy
(312 puan) tarafından
Anneler olarak hep ayniyiz benim kızımda öyle küçük olanda biraz buyuyunce o da öyle olacak çünkü bizi sürekli görüyorlar ve hep yanlarındayiz babalar ise gidiyor 8 saat veya daha fazla az gördükleri için daha kıymetli oluyorlar seviyordur kız niye öyle düşünüyorsun bu çocuk hiç belli olmaz işleri canını sıkma böyle şeyleri bol bol vakit geçir eşin işteyken o da işten gelince sende kendine vakit ayır 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim oğlumda küçükken baba delisiydi onunla uyur onunla yemek yerdi 2 senedir tam tersi aşırı derecede bana bağlı 
0 oy
tarafından
Benim oğlum doğduğundan beri öyle. Daha 6 aylık. Benleyken ağlar eziyet eder babasıyla sakin. Babası daha sabırlı ondan herhalde. Ben ağlayınca durmuyo bi sürü isim bekliyo diye stres oluyom tabi babada iş derdi yok hazır sofraya oturuyo camasirlarinda kadar yikaniyo nolcak bı bebekle ilgilenmekte. Aman sinir oldum içimi döktüm kısacası benim bebekde beni sevmiyo :((
(710 puan) tarafından
Canım bebeklerin günü gününü tutmaz benim kızım şu an 10 aylik benden başka kimsede durmazdı sürekli beni ister babasına Bike gitmezdi heleki  başka ortama girdikmi  nasil çıkacağımızi  bilmezdi simdi babasına sürekli babası abisini almıştı kucağına oturdigu yerden babasına agliyo beni al diye su an babaya benden daha çok gider oglum 4 yaşında babası ise giderken görse veya Bir yere gittiğini görse saatler boyunca ağlar babama gitcam ise gitmesin kapıyı kilitler anahtarı saklardi babası gitmesin diye şimdi mesela anne babam gitsin ise gitsin der hiç takmaz babası eve 3 gün evde yoktu şehir dışındaydı baba bilmedi demem o ki o bebek daha 6 aylik sen annesin daha bilmiyor boşuna dememişler cennet annelerin ayaklarının altında diye sağlıcakla bebeğini büyüt canım öpüyorum  bebsini

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 103 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 416 göst.
25 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 618 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...