0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Kızlar elektrikli battaniye var evde de hiç kullanmadım kullanan varmı acaba tehlikesi varmı. :)? Kızlarımın altına sersem diyorum sıcak tutar hem :)

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bana tehlikeli geliyor yaa elektriğin üstünde yatmak hele çocuklarımı hiç yatırmam 
-Reklam-
0 oy
(14,487 puan) tarafından

Dedem her kış kullanır bı sorun olmadı kız çok iyi oluyor o battaniye adet dönemim de gündüz yatardim yüz üstü çok iyi gelirdi ah ah :angel:

(594 puan) tarafından
Fişi takılı mi yatardın üstüne :)
(14,487 puan) tarafından
E kız fişi takılı olmasa nasıl ısınacak  :D gece gündüz takılı dururdu zaten
(594 puan) tarafından
Ya ne bilim ısınsın çekerim fişi tehlikesi açısından diyorum korkuyorum ya :)
(14,487 puan) tarafından
Yok ya üstüne su dokulmedigi sürece bir sorun olmadı senelerce kullandık hatta :)
(594 puan) tarafından
Tamam canm teşekkürler :)
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Annemle biz kullanirdik uyumadan kısa önce takardik sonra yatağa girince fişi cekerdik ne olur ne olmaz diye 
(594 puan) tarafından
Ha işte bende onu diyorum sağol canm bu kış kullanırim evim sobalı hem yatağı ısıtır soğuk yatağa girmek işkence kızlarım için düşündüm :)
(14,166 puan) tarafından
Altlarına işeme gibi tehlikeler varsa mutlaka Alez tarzı birşey ser ama elektrik çünkü bu Allah korusun
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Benimde var yatmadan önce fişini tak ısınsın yatiyoken cikar fişi başka türlü tehlikeli oluyor 
(594 puan) tarafından
Haklısın cnm bsnde öyle düşündüm teskkrler :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ben korkarım o bile patliyomus kaç kere duydum canim
0 oy
tarafından
Yıllar önce bir haber duymuştum uyluda çocuk altına işemiş anne baba çocuk hepsi çarpılmıştı.

Birde karı koca yatakta yatarken birden bire alev almıştı :( o yüzden önce yatağı ısıt uyurken fişini çek muhakkak kuzum 
0 oy
(594 puan) tarafından
Bi ara bizdede vardı ya dedem kullanırdı bende çok severdim sıcacık yatak oh ama annem hiç sevmezdi derdi kokuyo bu :D dedem sabaha kadar takılı bırakırdı fişi tuş vardı ordan arada açar kapatırdı 
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Evimiz sobaliyken yatak odamizda bizde kullandik ama sabaha kadar fişini takili tutmadik hic Allah korusun uyurken falan bişey olur yatmadan 15 20 dakika once ac isitsin yatagi uyurken cek fisinj bence
0 oy
tarafından
Canım ser çalıştır yatak ısınınca fişini çek Allah korusun öbür türlü tehlikeli olabilir
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Canım  bence  hiç  kullnma  ne olur ne olmaz  tehlikeli  onlar  yaa 
0 oy
(496 puan) tarafından
Onların yanma ihtimal var kaç ev yandı öyle çok riskli ama ytmadan önce takarsın ısınır yatarken çıkarırsın 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Elektrikli olan herşeyden korkarım:)

0 oy
(9,321 puan) tarafından
Hiç kullanmadim ama evet soğuk bugün bende usyuyorum 
0 oy
(294 puan) tarafından
Bizim de vardı eskiden dedemin altına sererdik takar biraz ısınınca cıkarırdık Bi aksam cıkarmayı unutmusuz alev aldı battaniye Allah korusun basına gelir falan diye yazıyorum yani tak biraz ısınınca cıkar fisini ne olur ne olmaz 
0 oy
tarafından
Ay ben güvenmem ya onlara 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 363 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 205 göst.
5 Haziran 2024 Aile kategorisinde Mmkhngg (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,138 cevap

35,992 kullanıcı

...