+1 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (985 puan) tarafından
Doğum  yapalı 43 gün oldu. Eşim işe gidiyor bende tek başıma hem oğlumla ilgileniyorum . Hem günde 3 öğün yemek yapıp hemde ufak çaplı bir ev temizliği yapıyorum. Haftada 1 gün eşimle anneme gidip geliriz . Evde çok sıkılıyorum.  Komşuları olan kişilere özeniyorum.  Bulunduğum binada 24 daire var lakin bir komsumla bile gidip gelmiyoruz kimseyi tanımıyorum bile . Evde çok sıkılıyorum.  Sürekli uykum geliyor bebeğime birsey olur korkusuyla uyuyamıyorum da . Eşim işten  gelince bebekle ilgileniyor bana yardım ediyor haftada birgun tüm evi dip bucak temizliyoruz birlikte ama hafta içi çok yoruluyorum  Ne yapabilirim bilmiyorum dua eder misin Rabbım gönlüme ferahlık versin . 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Acaba aynı binada mı oturuyoruz diye düşündüm de bizim binada yeni doğum eden yok :D yeni doğum yapmışsın bebeğin büyüdükçe alışırsın vaktin geçer gider üzülme 

(985 puan) tarafından
Sorma vallahi ya anlamiyorum hepsi birbirini tanıyor benden sonra gelenler bile kaynaştılar sorun bende mi diye düşünmeden edemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Komşuluk diye birşey kalmadı doğru düzgün zaten canım öyle insanlar tanıdım ki inan bazen diyorum yalnızlık gibisi yok ilk zamanlar böyle bunalımda gibi hissediyorsun ama bebeğin büyüdükçe  sana yoldaş olur canına şenlik olur ☺️güzel düşün güzel olsun karamsarlık insana hicbirsey katmıyor ki ne güzel eşin de yardım ediyormuş hem nice zor durumda olanlar var Rabbim bütün annelerin yardımcısı olsun ♥️
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
(1,096 puan) tarafından
Amin canım cümlemizden♥️
0 oy
(565 puan) tarafından
Ne güzel eşin destek sana bizimki hıc elını surmez bile 
(985 puan) tarafından
Hamd olsun o da olmazsa kafayı yerim heralde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.