0 oy
1,617 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün geceden beri sancim. Var ..Dr yi aradım şimdi hemen gel dedi ..Şimdi hastaneye gidiyorum ..Doğum olabilir dedi..bide ben sezaryen olacam mecburen. .dua edin kızlar daha 36 haftalik şimdi olmasin. .Ne olursunuz. .:(((

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
hayırlı git hayırla gel
tarafından
Amin cnm benim cok tesekkur ederim. ..Ama işte daha küçük ya 36 haftalik. .2 haFTA daha kalsın istiyorum ...:(
tarafından
olsun sağlıkli olsun iğne ile gelişimini tamamlarlar
tarafından
İnsallh cnm benim ❤❤
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Ben de 36 haftalık doğum yaptım canım ama normal doğum ve bebeğim sağlıklı doğdu. Sakin ol bence panik yapma. Gönlüne göre versin Rabbim inşallah <3

tarafından
İnsallh cnm benim insallh. .İnAn tek korkum bu zaten...kuveze alsınlar istemiyirum:((
tarafından
Icini ferah tut  hiç bişey olmicak sağ salim alcan kucağına insallah  boşa sitres yapma
tarafından
Doğum dedi Dr cnm şimdi baktı ama serumla durdurdular şimdi. ..yarına kadar bekloyecez dedi eğer sancı artarsa yarın sabah sezeeryan olacaksın dedi:(( dua edin bana kızlar. Biraz daha kalsın. .:(
tarafından
Ya niye böyle tedirginsin  ya ben olsam neyse 26 haftalık diye korkuyom  seninki doğsa yaşar  dr ters piseymi söyledi  aksi taktirde bisey olmaz korkma
tarafından
Yok cnm çok şükür gelişmiş bebek dogabilir dedi hatta..Ama ben istemedim işte oyüzden durdurdu cnm serumla. .yarına kadar birsey olmazsa inşallah idare edecek. ..Ama olurda sancı artarsa alacakmis cnm öyle dedi ..Ama çok şükür iyi bebegim
0 oy
tarafından
Herşeyin hayırlısı diyorum canım rabbim gönlüne göre versin inşallah sağlıklı sıhhatli kucgna almayı nasip etsin inşallah rabbim 
tarafından
Çok sağol cnm benim..Ama işte benim tek korkum küvez vallahi. .Ama inslalh doğum değildir yinede ..:((
tarafından
INŞALLAH değildir canım inşallah kalmaz ama kalsada korkma önemli olan sağlığı ve iyi olmasi
tarafından
Doğum dedi Dr cnm şimdi baktı ama serumla durdurdular şimdi. ..yarına kadar bekloyecez dedi eğer sancı artarsa yarın sabah sezeeryan olacaksın dedi:(( dua edin bana kızlar. Biraz daha kalsın. .:(
tarafından
Hazır değilsin snrm sen ❤ :) allahın izniyle ins biraz daha durur canisi sen dua et hayırlısını işte allahdan
tarafından
Aynen cnm hazır değilim çünkü çok korkuyorum dogumdan:) install cnm sancim artmaz. .Çünkü eğer artarsa alinacakmis malesef:((❤❤
0 oy
tarafından
rabbim zamanında hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin kuzum endişelenme birşey olmaz allahın  izniyle
tarafından
tarafından
rabbim yardımcın olsun bitanem:( üzülme lütfen bebeğin kilosu nasılmış ne kadarmış  küveze girer dedimi
tarafından
Sağol cnm benim ..yok çok şükür herseyi iyi sadece 2 gün kuvezde kalacakmks oda gözetim altında bırakmak istediği için cnm install dua et bana cnm çok optm:❤❤
tarafından
rabbim sağ salim kavuştursun inşallah kuzum
tarafından
❤❤❤❤ amin cnm
0 oy
(153 puan) tarafından

Canım benim her şeyin hayırlısı Doktorun en iysiini bilir bı git bakalım inşallah bı sorun yoktur da bebis biraz daha durur karninda<3bu mübarek günün hürmetine Rabbim yardımcin olsun 

tarafından
İnsallh cnm benim inslalh:(((
tarafından
(153 puan) tarafından
Kuzum kilosu kaç olmuş doktorun demedi mi dogsa bile bişi olmaz die
(153 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Rabbim hayırlı ve vaktinde gelemesini sağlikla kucağına almayı nasip etsin dua ediyorum canım benim
tarafından
Dedi cnm kilosu çok iyi çok şükür. ..Bir sorunda olmaz dedi 2 gün kuvezde kalır sadece dedi oda gözetim altında kalsın diye dedi...yarına kadar bekliyecez işte cnm hayırlısı olsun install. .Çok sağol cnm benim amin❤❤❤
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Canım bende 36 haftalıktım dün sancım başladı ama ben  doğum sancısı olduğunu bilmiyordum doktorum nst çekti bebeğin kalp atışlarını beğenmedi sezeryan oldum dün öğlen şuan ben biraz toparladım ama kızım kuvezde solunumu sıkıntılı  inşallah oda geçecek dua et bana bende sana edicem inşallah bebişin sağlıkla gelir korkma
tarafından
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm korkma ama dogum yaparsanda sıkıntı olmaz büyümüş artık hatta kuveze bile alinmaz gelisimi guzelse
tarafından
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Rabbim hayirli dogumlar eylesin cnm benim bebegim de 35 haftalikken geldi korkma dogsa bile haftasi buyuk haber et buraya yaz 
tarafından
(1,509 puan) tarafından
Insallah rabbim hayirlisini versin canim her zaman hayirlisi olsun insallah sag salim kucagina alirsin haber et kuzucugun dogarsa falan
tarafından
Çok sagol cnm benim. .yarına kadar burdayım işte. .Bakalım hayırlısı oldun inşallah ❤❤❤
0 oy
(126 puan) tarafından
Canim ben 35 haftalik dogurdum korkma saglik lı olsunda bişey olmaz
tarafından
2.965 gr dedi cnm çok iyi kilosu çok şükür. .
(126 puan) tarafından
Hiç korkma ben 2700 du bebişini kucana alacan kokusunu içine cekecen canim ne güzel hiç korkma: )
tarafından
İnşallah cnm beim. .hersiyin hayırlısı olsun inşallah ❤❤❤❤❤
(126 puan) tarafından
İnş sag saglim yavruna kavusursun canim bıze haber et canim
tarafından
İnşallah cnm benim yazarım buraya doğum olursa :)❤❤
0 oy
(62 puan) tarafından

Aman diyim :'( ne olur ihmal etme ve doktorunu iyi seç lütfen benim de sancim vardı cati ağrısı gramp vardı ama doktor beni hep iyisin iyisin diye gonderdi 37 haftalık bebegimi ölü doğurdum kalasını yutmuş 3 gün ölü gezdirmisim yavrumu lütfen ihmal etme hemen git doktor iyi derse başka doktora da git rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin inşallah 

tarafından
(62 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin canım dualarım seninle
tarafından
Amin cnm benim çok tskedeeim❤
0 oy
tarafından
Canım niye korkuyon  36 haftalık çocuk korkma  rabbim hayirlisini versin  korkma  sen 36 haftalık doğup sağlıklı olan bir sürü çocuk var  allah yardımcın olsun canim güzel haberlerle gel insallah 
tarafından
0 oy
tarafından
Inşallah doğum değil-dir canım doğumdaysa durdururlar inşallah benimde 36 da nişanım gelmisti benimde sezaryen serumlarla durdurdular insallah senin bebisinde dogmaz vaktini bekler
tarafından
tarafından
Doğmaz inşallah canım benim doğum durursa ama hiç ayağa kalkmaman  lazım kendine çok dikkat etmen lazım en ufak bir şeyde tekrar sandın tutabilir stres yapma uzan bol bol kafanı boşalt kötü düşünme hiç
tarafından
Öyle zaten cnm benim serum taktilar şimdi hastanedeyim. .yarına kadar burda kalacam install hersey normal gider..❤❤
tarafından
Inşallah canım benim inşallah dışını sıksın iki üç hafta daha acelesine ne olmuş  canım aaa ") dünya da öyle matah bir yer değil yani fazla aceleye gerek yok ")
tarafından
Aynencnm benim inşallah :)❤❤
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah dr bisi dedi mi var mı haber ?
tarafından
(9,651 puan) tarafından
Kuzum hayırlısı neyse o olsun demekki bebişin vakti gelmiş ki sancısı gelmiş o yüzden strese girme 36 . Hafta çok ta normal bir zaman erken değil sancısı geldiğine göre bebiş hazır demektir kuzum rahat ol dr ne derse onu yap kalsın biraz daha diye ısrarcı olma baksana sabırsız senin oğlan:) rabbim saglikla kucağına almanı nasip etsin
tarafından
Aynrncnm benim artık ısrar etniyecem zaten  kalsın diye eğer artarsa alsınlar diyecem. .Çünkü bende çok ağrım var kivraniyorum yatamiyorum hep ayaktayim. ..2 gün en fazla guvezde kalacakmis zaten oda gözetim altında kalsın diye dedi...oyüzden serum bitsin alsınlar diyecem. .napalım hayırlısı buymus. .Sağlıklı gelişinde inslah❤❤❤
(9,651 puan) tarafından
Inşallah kuzum sağlıkla gelsin hiç korkma zamanı gelmiş ki bu sancıyla kendini belli etmiş dualarımız seninle inşallah sağlıkla kucağına alicaksin oğlunu:)
tarafından
İnşallah cnm benim aminn. .❤❤❤❤
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Canım ne yaptın doğumun gerçekleşti mi nasilsin
tarafından
Yok cnm benim valla dogurmadim daha..Ama bu hafta hastanede kalacam işte. ..Cuma günü düşünüyor doktorum. .İnşallah birsey olmazsa. .Çünkü bebek şimdi gayet iyiymiş. .Gözlem altında kalmami istedi cnm oyüzden burdayim:() hayurlisiyla install cuma günü cnm doğum. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah canım hayırlısı olsun :) şimdi hastenede bekleyince daha bi sabırsızlanır insan :))
tarafından
Amin cnm benim inslalh:)) aynen sorma ya hemen olsun istiyorum aslında ama kuvezde kalmaması için cuma dedi Dr bende tamm dedim :))
0 oy
(73 puan) tarafından
36 haftadan sonra dogum baslarsa durdurmazlar ve normal.kabul edilir diye biliyorum canim ben saglikla gelsin insallah 
tarafından
Aynen cnm kuvezde kalmasın diye cuma ya kadar hastanede kalacam işte. .Eğer bir sorun olmazsa inşallah cuma günü sezeryana alacam dedi cnm :)
(73 puan) tarafından
Hadi gozunuz aydin canim simdiden allah anali babali buyutsun
tarafından
Amincnm benim çok tkswedeim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(447 puan) tarafından
Canım neden öyle erken gelmek istedi bebiş kilosu kaç bana da erken gelebilir diyor :( 34 haftadayım iyice korku bastı 
tarafından
Cnm bir neden söylemedi aslında. .Ama galiba bende hata çok yordum kendimi 2 3 gün hep çarşıya gittim son eksikler için falan ..Zaten sonra başladı sancilarim ara ara böyle. .oyüzden olabilir cnm...bide benim zaten erken doğum riski baştan vardı oda olabilir cnm...fazla eğilip kalktım oda olabilir. .İşte son ay böyle cnm dikkat et hep uzan çok kötü bir durum canlı. .benimkini kuvezde kalmasın diye hastaneye yatırdı işte cuma günü sezaryen olacam inslalh. :)
(447 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm haftan kucuk degil zaten endiselenme
tarafından
Amin cnm benim umarım sorunsuz geçer ❤❤❤
0 oy
(354 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun İnşaAllah canım benim korkma hayırlısı olsun sağlıca al bebeğini kucağına İnşaAllah 
tarafından
Amin inslalh cnm benim ..yok şimdi İyiyim zaten cnm çok şükür. .Hastanede kalacam cuma gününe srzeryana alacak beni işte. .kuvezde kalmasın diye :)
(354 puan) tarafından
Ayy çok sevindim canım Allah gönlüne göre versin inşaAllah
tarafından
İnşallah cnm benim aminnnnnnn❤❤❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 452 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
12 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 850 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,492 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...