0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Kizlar gogus hassasiyetim gitti mide bulantim da gitti ben bu işten bisey anlamadım ya neoluyoruz niye böyle oldu ben bitek böyle hamileligimi hissedyordum bisey mi var 11+2

8 Cevaplar

+2 oy
(461 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde midem çok bulanmadı en fazla 2 hafta cekmisimdir kişiden kişiye değişiyor bu durumlar..
(1,063 puan) tarafından
Canım benim bulanyordu hatta çok yani durup dururken gitmesi tuhaf degilmi
(8,355 puan) tarafından
Değil canım bi anda kesilir belırtıler ben 16. Haftadayım bi ara 12.haftada kesıldı bulantım felan koku hassasıyetım şimdi koku hassasıyetı yıne var sabahları felan cıkarabılıyorum.anlık yanı herşey.
-Reklam-
+2 oy
(806 puan) tarafından
Bende 11 haftaligim benim de bir anda kesildi aşırı bulantım olmasada oluyordu çok şükür sıkıntı yoktu bu bi sorun değil önemli olan kanama falan görmemek benim de göğüs hasaasiyetim geçmeye başladı eskisi gibi değil 
(1,063 puan) tarafından
Çok şükür öyle bir sıkıntım yok canm ya allah korusuunnnnn tüm bebekleri
(806 puan) tarafından
Amin inşallah
+1 oy
(145 puan) tarafından
Bünye meselesi, ben de 28 haftadır bu hassasiyetler gitse diye bakıyorum
(1,063 puan) tarafından
Allah yardım etsin canm ya ; (
+1 oy
(1,146 puan) tarafından
Endişe etme canım doktorunu ara yada git hemen hatta yarın psikolojik olarak kendini rahatsız hissediyorsan
(1,063 puan) tarafından
Yarın randevum var ama kesilince bu tuhaf oldum
+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Merk etme bulantılar ara ara tekrar başlayacaktır  canım :D 
(1,063 puan) tarafından
:))) sevinsemmi napsam bilemedim ama hamile oldumu ben bitek böyle anliyordum kızzz ne hissedicemi şaşırttın ;)))
(4,875 puan) tarafından
Valla ben 18 haftaya kadar mide bulantısı çektim :D
Ara ara merk etme sende bulancan  :D
(1,063 puan) tarafından
:)))  ya bulmasın iyi olsunlar hicccccc umrumda değil çekerim :)))
+1 oy
(758 puan) tarafından
Benimde o haftalarda gutmisti canim hafiflemistim hatta buna bnzer bi post bnde acmistim hic endiselenme cnim :)
(1,063 puan) tarafından
Doktora gitmismiydin peki canm ?
(758 puan) tarafından
Hassasiyetim gitti diye gitmedim canim zaten hic cikmiyorumki hastaneden kontrolun ne zmn
(1,063 puan) tarafından
Kontrolum yarin sabah nasıl sabredcem bilmiyorum ama icimi çok rahatlattiniz hepnize teşekkür ederim hepinizi çok opuyorum canimsiniz ya gerçekten
(758 puan) tarafından
Ayy rahat ol canim tüm 9 ay mide bulantisiyla gogus agrisiyla gecmiyo bn 18. Haftadayim ne gogsum agriyo ne midem bulaniyo rahatina bakk
(1,063 puan) tarafından
Ay sevindim rahat rahat dolaşırım batı kız naz falan yapmak baslicaktim o gitti elimden :))
0 oy
(1,509 puan) tarafından
As erme donemin bitiyodur 
0 oy
tarafından
Ben de bi sabah uyandım ve kahvaltı ederken fark ettim midem hiç bulanmıyor sanırım hayatımın en mutlu anıydı :) hassasiyet de öyle. Hepsi dönemsel belirtiler zaten bundan sonra da farklı durumlar gelişecek sıkıntı etmeyin 
(1,063 puan) tarafından
Evet ben herseye midesi bulanan umrumda bile olmadı resmen hiç hassasiyet yok hatta siskinlimin inmiş olması korkutttu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,621 göst.
30 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 453 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 94 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.